Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Videó vége felé mi az a másik két arc? Több játszható karakter lesz?

Azt már hagyjuk is, hogy a csaj 1:1 a John Wick 2-ből jön. :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#2) wolfman


wolfman
veterán

Hitman? Co-op? Hozhatom az ásót, kezdhetjük a temetést? Már az is ki.@szott siralmas volt, hogy bazári majmot csináltak a 47-esből az Absolution óta, de most ez. Tényleg már minden k..va játékból multit meg coop-ot kell csinálni???

Elmondani nem tudom milyen pipa vagyok. :O :(((

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) Wesder válasza wolfman (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Mi a baj az Absolution-nel? Többször is kivittem, szerintem remek lett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Juhaszatti válasza Wesder (#3) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Akciójátéknak kiváló volt az Absolution, de Hitmannek csapnivaló. Imádtam a korábbi részek nagy és részletes pályáit a rengeteg lehetőséggel. Az Absolutionben is végig ezeket vártam, de eljött a stáblista, és nem sok Hitmanes pillanat vagy helyzet volt benne, így csalódást okozott. Hála Istennek az újabb Hitman ezeket visszahozta aztán.
Jó játék volt az Absolution is, csak nem ebben a szériában kellett volna kijönnie.

(#5) wolfman válasza Wesder (#3) üzenetére


wolfman
veterán

Huhh hát ha ebbe belekezdenék. De röviden.
1.: Érződik nagyon hogy komolytalanítottak az egész hangulatán, hogy megfogják vele a fiatalokat.
2.: Pályarészekre van osztva a játék. Ha egyikben hatalmas tűzharc van, a következő ajtó mögött már minden nyugodt, sima, tiszta, senki nem tud semmit.
3.: Játékállás betöltés után respawnoló ellenfelek, akik már addig likvidálva voltak.
4.: Túl sokan ismerik már benne a 47-es ügynököt. Eddig csak Diana érintkezett vele, ők se személyesen, eg szellem volt. Most meg minden gengszter hallott rólunk, mindenki tudja hogy létezünk és hogy profik vagyunk, van főnökünk stb. Nekem ez a felállás már nem annyira jött be.
Meg még amik most hirtelen nem jutna eszembe.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) wjbhbdux válasza wolfman (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Sniper Assassin a Hitman: Sniper folytatasa, nem a fo jatekban lesz coop.

/s

(#7) Peetey91 válasza wolfman (#2) üzenetére


Peetey91
senior tag

Az ásással azért még ráérsz az első battle royale dlc-ig. :D

(#8) wolfman válasza wjbhbdux (#6) üzenetére


wolfman
veterán

akkor is hülyeség hogy 'play with your friends' lehetőség van ezzel a játékkal kapcsolatban.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.