Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Had kötözködjek egy kicsit :) Persze nem rosszindulatból.

Azt írtad az elején, hogy a fő szempont a hang, a teljesítmény, és az ár.
Namost azt sose tudom megérteni, hogy a hang miért olyan nagyon fontos? Most buta módon magamból indulok ki, de ha használom a gépet, akkor vagy zene megy, vagy film, vagy játék. Tehát szinte mindig van valamilyen alkalmazás, ami messze elnyomja a gép alaphangját. Persze nem kell nagy hangerő hozzá, a házimozim (tökmind1 mert előtte erősítő+hangfal volt) 50/17-es en megy, win hangerő az első-második csík körül. Éjszaka pedig fülhallgatót használok.
Persze aludni én se tudnék a gép zúgása közben. Szóval amenyiben éjjel-nappal megy a géped, még amikor alszol akkoris (gondolom letöltés 1000-rel), ezesetben érthető a halk hardver iránti igény :)
A második szempont volt a teljesítmény. Nekem is 8800GTS-em van, ahogy neked volt. Tuninggal igaz, de durván 10500-10600 pontot kaptam a 3DM06-ban. Vagyis sz.tem teljesítményben nemsokat nyertél.
Én viszont 91 ezerért vettem a 8800GTS-t tavaly májusban :D Szóval az ár/teljesítmény arányban messze viszi a pálmát! (persze én majd egy éve vettem a kártyát)
Amúgy talán már a csavarhúzóért is megérte xD Nagyon komoly!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.