Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  [Re:] Windows a varrógépeken (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) eper-fa


eper-fa
aktív tag

pfff ÁÁÁÁÁÁÁÁ
ennyuire hülyének nézni az embereket, azért ez már durva. ez az utolsó beidézett mondat az a legütősebb... :O

Windows-os varrógépet akarok!!

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#2) zrubi


zrubi
senior tag

:DD LOL :DD

zrubi.hu

(#3) anaqer


anaqer
veterán

MP3 OK, de ez a varrógépes dolog kamu. Mint a netes frigó.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#4) Tejberizs


Tejberizs
tag

Nyomúl a Micro$oft rendesen! Még több kell mi? :DD

Tejberizs forever!

(#5) HiperG


HiperG
addikt

Windowsos fejőgép meg vibrátor nemlesz?

(#6) kocacola


kocacola
csendes tag

Remek. Es a kek halalt meg rahimezi majd a polora, vagy mi ? :D

(#7) HEBI


HEBI
senior tag

Remélem ilyen varrógéppel készül majd a ph-s poló is. ;]

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#9) faster


faster
nagyúr

A végén majd antivirus szoftver is kell a varrógépekre. Ha kijön egy új cérna akkor meg driver frissítés.

(#10) rdi


rdi
veterán

És ha bevarrja a sliccet, akkor user pis i error on hibaüzenettel elszáll... :))

Fej! Tor! Potroh!

(#11) Marcus


Marcus
aktív tag

Window-os varrógéppel se fogok varrni!
Még a végén önálló életre kel, és bevarrja a testnyílásaimat!
:DD :DD :DD

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#12) csudri


csudri
őstag

Nekem wondows-os budi kellene. Lenne egy jó nagy winfos logo a cszészében, amit jól leszarnék! Miután pedig végeztem, csak meg kellene nyomni a ''Lomtár ürítése'' gombot. :D

(#13) PWR válasza csudri (#12) üzenetére


PWR
aktív tag

:DD :DD :DD

Üdv

(#14) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Első ''biztonsági'' patch majd megerősíti a nadrág fenekén a varratot hogy ki ne szakadjon. :))

Aki hülye, haljon meg!

(#15) -Devil-


-Devil-
aktív tag

Én már látom, játékautómata képernyőjén kék felirat: ''A xxxx nevű program szabálytalan műveletet hajtott végre, kérjük dobjon be egy 100 FT-ost, majd nyomja meg a start feliratú gombot'' :DD

De ez a varrógép ez kész... Mi lesz ha behal a rendszer? Kiköpködi a varrótűket? :DD

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#16) Genialis válasza HiperG (#5) üzenetére


Genialis
aktív tag

Minek? A M$ már így is egész jól megfeji az embereket a dózerral...

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#17) twollah


twollah
nagyúr

Lassan csak a teglaban nem lesz w!n, de csak azert nem, mert abban nincs CPU + Ram.

(#18) .:GoliBali:.


.:GoliBali:.
aktív tag

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=27511[/L]

Itt lehet jobbat is olvasni :DDD :DDD

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#19) botye


botye
tag

Egy mintát nem lehet majd akárhányszor megvarrni, meg kell venni hozzá license-t...
Telefonon kell aktiválni a varrógépet működés előtt...
Ha tűt (fődarab) cserélek, akkor megint aktiválni kell. Ha túl sok tű törik, akkor kiszáll a rendőrség és a BSA és ellenőrzik, hogy valójában mennyi varrógépem van...

A gödrök első számú törvénye: Ha benne vagy, ne áss tovább!

(#20) nap


nap
addikt

Egyszeru hecc az egesz.
Meg belegondolni is szornyu, hogy ilyet valaki komolyan gondolhat... :(

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#21) eddie303


eddie303
őstag

S Windows XXL Varrógép Edition lesz a neve, mi?

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#22) 7heaven


7heaven
csendes tag

Ez jó!
Viszont nem értem, hogy ezekre lesz/van fejlesztő, de pl. a win98-ra
már nincs (meg sok más értelmesebb dologra).

Bár az is lehet, hogy felvettek egy csomó varrónőt és átképezték őket
programozóknak.

(#23) PrinczA


PrinczA
őstag

Messze, messze egy tavoli galaxisban :
Egy kozponti varrogep (Win 2009) iranyitja a mezei varrogepeket, de ha lefagy a Win 2009 akkor ujra kell inditani az egyessz gyarat, hogy a varrogepek megtalaljak a halozatot + az ''agyat''.
Ja es a kv-gep elereszti a vizet es elazik a konyha mert a lefagyott Win2009 nem zarta el egy bizonyos szelepet :C

(#24) Misa


Misa
csendes tag

Ez sajna nem poénos!! Egy számtech boltban golgozok és már volt dolgom olyan varrógéppel amin rendes oprendszer volt menükkel érintőképernyővel stb. Csak bescanneltél egy mintát és máris hímezte a pólóra. De mindez winfossal??!! Borzalom!!

(#25) nygma


nygma
addikt

áruljátok már el, hogy miért is borzalom egy windows-os varrógép. én speciel linuxos pdat használok, de ne tudjátok meg, néha olyan fagyások vannak, hogy olyat dzsunka386/w95 párosításokon nem láttam

(#26) beeboy


beeboy
addikt

tört verziónál ráhímezi a pólóra:

made by unregistered version :)

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#27) hunluigi


hunluigi
senior tag

Én inkább a másik végletet várom! Mint pl a Tesco Gazdaságos Windows (persze ebböl is létezne a minőségi 3 csíkos változat csökkentett kékhalál tartalommal) :t

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#28) .rewerse.


.rewerse.
tag

nem a varrogep a szomoru ebben.. hanem az, hogy a ms mindent megtesz annak az
erdekeben, hogy tenyleg csak a marson lehessen ms nelkul elni! komojan
elgondolkoztatnak az ilyen dolgok, hogy leformazom a vinyom.. felrakok egy linuxot es
veszek egy ps2-t.. aztan hagyom a rakba az ms-t!
vagy gyujtok penzt es veszek egy g5-t...

torkig vagyok az ms-el!! :(((((

legujabb hirt hallotam: a longhorn alapfeltetele lesz a dx9-es kartya (ill. pixel shader2.0)
rohej! :((

may da Force be with ya!

(#29) TBB


TBB
tag

Nem vagyok ms hívő, de:
Én sem értem mi bajotok ezzel. Vannak ipari környezetben nagyon jól működő WinCE alapú mérési adatgyűjtők és beavatkozó eszközök.
Tőlünk egy kicsit nyugatabbra gáz és kőolaj vezetékek mérését és szükség esetén csapok nyitását-zárását végzik rendkívül megbízhatóan.
Nem alapvetően az ms-en múlik, hanem a konkrét implementáción, hogy az jól müxik-e vagy sem.

(#30) fanatic


fanatic
aktív tag

Na az f@sza! Patch is lesz hozzá??? :O :O :O

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#31) dabadab válasza nygma (#25) üzenetére


dabadab
titán

Zaurus?

DRM is theft

(#32) dabadab válasza 7heaven (#22) üzenetére


dabadab
titán

Bocs, de a win98 miota szamit ertelemes dolognak?
Az meg teljesen nyilvanvalo, hogy a MS is latja, hogy az embedded piac nagy, es erdemes rajta nyomulni - ezert aztan nyomul is a CE-vel.

DRM is theft

(#33) Bagoly válasza .rewerse. (#28) üzenetére


Bagoly
senior tag

Mi tart vissza attól, hogy legyaluld a vincsesztered és linuxot telepíts rá? Ha ennyire zavar a windows, miért használod még mindig? Komolyan nem értem ezt a nagy windows-utálatot. Ötven fikázóból negyvenöt azt használja amit fikáz, és esze ágában sincs feladni a kényelmét egy linuxxal/bsdvel :(

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#34) eper-fa válasza TBB (#29) üzenetére


eper-fa
aktív tag

Na, Te kis naiv... már értem
amikor megemelkednek az olajárak, és kamuznak vmit, akkor valójában lefagyott a vindóz, nyitva maradtak a csapok, és elfolyt egy csomó olaj. ;]

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#35) TBB válasza eper-fa (#34) üzenetére


TBB
tag

Nem-nem, Te valaimt félreértesz... :O
Ahogy írtam megbízhatóak.
A rendszer kiépítésének költségessége miatt lehet hogy emelkedik az ár, de az hótzhir hogy ott olaj egy csepp sem folyik el.

Ha nem hiszed járj utána... :P

(#36) Zsiba válasza .rewerse. (#28) üzenetére


Zsiba
senior tag

A Longhorn fullos csicsamegjelenítésnek lesz a feltétele a dx9-es kártya. Egyébként mire kijön a longhorn, addigra már ki tudja milyen dx-nél és ati hányezernél, meg GF hányxnél járunk (2006)...

''One Ring to rule them all...''

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  [Re:] Windows a varrógépeken (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.