Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Stream processzorok számáról nincs infó?
Jó lenne, ha jönne az igazi középkategória. :)

<< Heimdal >>

(#2) Eagle16 válasza Retekegér (#1) üzenetére


Eagle16
addikt

Én úgy tudom hogy 64 stream lesz benne :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3) Retekegér válasza Eagle16 (#2) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Tehát felezik? Ha ezt összehozzák a 256 bites memóriabusszal, ideális VGA lesz a 8700GTS.

<< Heimdal >>

(#4) Eagle16 válasza Retekegér (#3) üzenetére


Eagle16
addikt

Jaja.A 8600GT/GTS-hez képest kétszer annyi lesz benne.Meg végre már 256 bit...
(az ára meg olyan 40 ezer forint körül alakul majd szerintem.)

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#5) venember83


venember83
nagyúr

S ezt (nem csikszelessegre gondolok, hanem pl stream proc szamra s 256os membuszra) miert nem tudtak meghuzni elsore? Mert nem akartak s kesz. Most meg ujjongjunk olyan ''ujdonsag'' miatt, ami mar jo ideje piacon lehetne. Hat nem.

(#6) TeeJay


TeeJay
félisten

na végre lesz akkor ütős középkategóriás kártya? :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#7) Loretto


Loretto
veterán

Azt hittem 8800GTS-t váltja, de akkor mégsem. szóval érkezik egy igazi középkategóriás kártya.

Venember: nem volt ami indokolta volna, így először a sok ''szart'' sóztáka vásárlókra, majd most aki olyan ''fanatikus'' és picit hozzátesz, újra megvegye a valós középkategóriát.

Soirée...

(#8) m4rc!


m4rc!
őstag

Na végre szép lassan érkezik az igazi középkategória :C Már nagyon időszerű volt.. A 256bitnek lehet örülni, reméljük az Ati is hasonlóan fog cselekedni.
Én egyébként eddig úgy olvastam mindefele, hogy az Ati új karija nem olyan soká, hanem már szept.-okt. körül érkezik, remélem nem megin vmi késlekedéssel bénázzák el ott az Ati-nál :U

We are analog players in a digital world

(#9) sosperecek18 válasza m4rc! (#8) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Bár ahogy elnézem az ati középkategóriája látván a 8800gtx és x2900xt felépítébeli különbségeit jobb vételnek fog bizonyulni...csak nagyon messze van még, addig kellene vmi vga, ami nem sokat veszít az értékéből addig... :U

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#10) as_Rock válasza venember83 (#5) üzenetére


as_Rock
őstag

Jaja, csináltak egy ''lyukas'' terméksort, ezzel mesterségesen terelték a vásárlóerő egy részét az alsó szegmensbe :W

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#11) VaniliásRönk válasza as_Rock (#10) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

A felsőbe szerették volna... :DDD

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#12) Fáraó válasza Eagle16 (#2) üzenetére


Fáraó
őstag

Várjunk meg egy hivatalos számot, nehogy megint csalódjunk a középkategóriát illetően. Engem is ez a szám érdekel a legjobban -a többi mellett :D .

VIGYORRRGAZMUS.....

(#13) MZsoltee válasza sosperecek18 (#9) üzenetére


MZsoltee
veterán

x1950GT/pro! Én is erre játszom, és jövő ilyenkor meg valami használható DX10es...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#14) Treb


Treb
tag

Remélem tuningbarát is lesz a kártya az alacsony csikszélasségnek köszönhetően!!
:B :B

(#15) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Ütős cuccnak néz ki. :) Kezdhették volna így is az új középkategóriás VGA-k sorát, csak hát az üzletpolitikai megfontolások, ugye... :((

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#16) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hát, jó hírNEK HANGZIK...

reméljük akkor újra beköszönt a középkategória aranykora... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17) nap


nap
addikt

Hát... a 8600 kapcsán is pont ezek a számok keringtek, és mi lett belőle?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#18) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Meglátjuk majd gyakorlatban , hogy milyen paraméterekkel fog kijönni. De elsőre nagyon tetszenek a megadott infók. :C :DD

(#19) venember83 válasza nap (#17) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, csak annyi kulonbseggel, h ezzel mar tenyleg magukra haragitanak a gamer tarsadalom nagyjat. Tudom, h viszonylag keves gamer van, de akkor is, ez is 1 piaci reteg amit ki kell szolgalni.

Meg egyszer szvsz nem jatszhatjak el buntetlenul ezt a cselt a gpu-gyartok, legalabbis ilyen rovid idon belul nem.

Kulonben kivancsian varom ezeket a csodas karikat, aztan majd 1.5-2 ev mulva valtok, nekem nem surgos :)) Bar most se lenne hulyeseg venni valami 2600-at, dekodolasi kepessegei miatt, remelem ilyesmit (jobbat mint ami most van) is applikalnak a 8700asokba a verseny kedveert.

(#20) TeeJay


TeeJay
félisten

én mondjuk annak is örülnék ha 8600GTS teljesítményű olcsóbb passzívhűtéses hűvös kártyák jönnének ki 65nm-en :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#21) mAtech


mAtech
aktív tag

Na majd a tesztek is segítenek a döntésben. Oszt majd kiderül, hogy ezek a karik lesznek-e minden user-gamer pénztárcájának a nyitja:DDD

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#22) Elydan


Elydan
aktív tag

Na lássuk ezt a medvét :DDD . Remélem télleg kijön. Bár engem nem érint,én még maradok a Dx 9.0-nál. :B

(#23) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Igazán kíváncsi vagyok, hogy mit fog tudni ez a kari, egy 8600gts és egy 8800gts-hez képest egy K10-el az új amd chipes lapban.

A legszebb, hogy még egyik sincs. ;] De már mindenki várja.
(Ne hozzuk fel az itt-ott nem hivatalosan bemutatott példányokat. Csak akkor tekintem létezőnek őket, ha be lehet menni az üzletbe, és meg lehet venni őket.

(#24) VaniliásRönk válasza antikomcsi (#23) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ilyen alapon a fél világ nem is létezik. :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#25) H.O.D. válasza sosperecek18 (#9) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Akkor vegyél egy Matrox G400-at :DDD :DDD :DD :D :DD

[Szerkesztve]

Where do you want to go today?

(#26) antikomcsi válasza VaniliásRönk (#24) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

És én, pont arra a felére vagyok kíváncsi. ;]

(#27) Loretto válasza nap (#17) üzenetére


Loretto
veterán

Te kétszer megennéd ugyanazt a ...? Amennyiben másodjára is beletalpalnának ugyanabba a guanoba, az elég blama lenne.

Soirée...

(#28) he7edik.


he7edik.
addikt

Tuti drága lesz a tudásához képest

Égő szöveg a flém vázon

(#29) H.O.D. válasza Loretto (#27) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Ha akarják, megteszik... Mi meg meg fogjuk venni.

Where do you want to go today?

(#30) joshua7 válasza Loretto (#27) üzenetére


joshua7
veterán

Nemisigaz. :((( A 8600 kiváló kártya. :DDD

Semper Fi

(#31) L a m y


L a m y
csendes tag

Hát ez nem igaz! Itt az ideje a cfg váltásnak ezek meg itt bénáznak... :@ mennyen csődbe az egész cég ha ilyen szemetek! nem igaz nem itt tatana már ez az egész ha nem igy gondolkodna a sok nagyokos... már rég dx 98 és Nvidia 6743211 lenne :@

(#32) he7edik. válasza L a m y (#31) üzenetére


he7edik.
addikt

:R Köszönjük mester :R

[Szerkesztve]

Égő szöveg a flém vázon

(#33) bolondember válasza joshua7 (#30) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

persze.
mihez képest? ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34) BPFeri válasza bolondember (#33) üzenetére


BPFeri
senior tag

ne bántsd már NA !! :R ha csak a netet kukkolja vagy szöveget szerkeszt ( pld. ide a PH -ra ) oda tényleg ''kíváló'' ?!?! :Y

[Szerkesztve]

....

(#35) bolondember válasza BPFeri (#34) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, arra éppenséggel elég egy 7300GT is, de mégiscsak, h hangzik, h egy suttyó dikszkilences cucc dobog a gépben?! :DDD ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36) H.O.D. válasza joshua7 (#30) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Szerintem is... De komolyan.

Where do you want to go today?

(#37) joshua7 válasza BPFeri (#34) üzenetére


joshua7
veterán

Lol, tudod értelmezni a smiley-kat? :C

Semper Fi

(#38) Drizzt


Drizzt
nagyúr

És akkor ez a G98 dolog meg decemberre várható majd?

I am having fun staying poor.

(#39) 7600GT


7600GT
senior tag

249-300 dodó körül fog inulni ami itthon 249-300 euró lesz... Az nVidia megb@szhatja magát... :(((

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#40) bolondember válasza 7600GT (#39) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom, akkor már ilyen árban inkább egy 2900XT... (most se sokkal drágább)...

reméljük IGAZI harc lesz az IGAZI középkategóriában... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#41) he7edik. válasza 7600GT (#39) üzenetére


he7edik.
addikt

Nevetséges!!!
Ennyi pénzért ki fogja venni amikor sokkal jobbat kap ATI-ban

Égő szöveg a flém vázon

(#42) venember83 válasza 7600GT (#39) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor tovabba is szeretgetem a 7950GT-met s gondolom nem vagyok egyedul ezzel az allasponttal, sokan nem fognak kiadni 200+ eurot ujabb kozepkategorias kariert. Foleg ugy, h nincs is hol kihasznalni, hisz dx10 jatek alig kaphato.

(#43) 7600GT válasza venember83 (#42) üzenetére


7600GT
senior tag

Természetesen ez a hír lehet, hogy pletyka. Majd meglátjuk ha megjelenik.

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#44) H.O.D. válasza 7600GT (#43) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Novemberre a 8800GTS ára is ott lesz. Nem pozicionálhatják oda.

Where do you want to go today?

(#45) klambi


klambi
addikt

na megvan a karácsonyi ajándékom! :C

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#46) klambi válasza he7edik. (#41) üzenetére


klambi
addikt

akinke nvidiára van szügsége!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#47) Abu85 válasza 7600GT (#39) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Tudni kellene a teljes felépítést. Az infók hiányosak. Jelenleg 6 TPC futoszalagot mondanak 4 ROP blokkal. Gondolom, illetve nagyon remélem, hogy megnövelik a cache-ek méretét a GS teljesítmény fokozására. Az SFU-kat is fel kellene pörgetni a shader órajelre. Növelni lehetne a Shader procik számát is, akár a TMU-k kárára. Végülis az RV670 lesz az ellenfél, ami elvileg közel R600 teljesítményt nyújt.
Majd az igazi csata az R680 ellen jön. Szinte biztosra lehet vélni, hogy az AMD új GPU-ja az UVD mellett kap még egy 80 utas SIMD tömböt (ezzel 400 shader proci lesz). Persze erősen pletyizik azt is, hogy egy ROP blokkal kevesebb lesz. Tekintve, hogy elég terjedelmes chip lesz ez érthető csonkítás.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#48) masterful87 válasza 7600GT (#39) üzenetére


masterful87
senior tag

Nem tudom... a 8600GTS nálunk olyan 40e fölött van... 8800GTS meg 65e-től.
Tehát ha indulásnál ezt is túlárazzák, akár a 8800GTS mellé, akkor az már régen nem jó :F
40 körül meg megint nem adhatják, sztem egy 55e-res indulás remek lenne, aztán lemenne 40-45-re egy év alatt.

Na de majd a sok okos kis közgazdász kiagyalja az NV-nél, hogy ''nekünk'' jó legyen. :DDD

(#49) gbors válasza Abu85 (#47) üzenetére


gbors
nagyúr

Azt már sokan befejezett tényként kezelik, hogy 64 SP lesz a kártyában, meg egy 800MHz-es core clockot is láttam valahol, de a shader clock még kérdés. Valahol a 8800GTS shader kapacitása környékén lesz, gondolom.
Az SFU-k most is a shader clockon mennek btw.
Úgy érted, az R680-ban 3 ROP blokk lesz? kizártnak tartom, hacsak nem deklaráltan non-AA kártyát akarnak belőle csinálni...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#50) Tuco Ramirez válasza gbors (#49) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Ez lényegében egy 8800GTS-hez hasonló teljesítményű kártyát feltételez, nem...? :F Ha ez fedi a valóságot, akkor viszont mi a logika abban, hogy az NV két nagyon hasonló teljesítményű VGA-t tart majd a piacon?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.