Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovsol


kovsol
titán

HD dvd lejátszón azt írjátok van még + csatlakozó
esetleg nem lehet PC hez is hozzákötni ?

már alig várom hogy meglegyen nekem is az xbox360 :))

May the Force be with you!

(#2) Frigo válasza kovsol (#1) üzenetére


Frigo
őstag

Core-t veszel vagy Premiumot ? :)

(#3) kovsol válasza Frigo (#2) üzenetére


kovsol
titán

premiumra gyúrok
nyár közepe fele gondoltam a vásárlásra

May the Force be with you!

(#4) rocket válasza kovsol (#1) üzenetére


rocket
nagyúr

M$ erdekeit szemelott tartva nem lennek meglepve ha vista alatt hasznalhato lenne majd az xbox360 hd-dvd player ;)

Vegre egy hivatalos M$ kormany, igy kepek alapjan jonak tunik a formaja, pedalok is rendben vannak :)

[Szerkesztve]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#5) D.Orion


D.Orion
veterán

Elég pofás kis szett ez így együtt. Ha lesz pénzem és továbbra is csak kb ilyen szinten érdekel a pc fejlesztés(adataimnál) akkor asszem beruházok egy olyan szett-re mint ami a felső képen van. :B Még sosem volt semmilyen konzolom(nah jó volt sega-m), de elérkezettnek látom az ídőt, hogy mást is kipróbáljak az életben, ne csak a 286 vonalat kövessem. :DD

[Szerkesztve]

(#6) twollah


twollah
nagyúr

Nagyon kuzd az M$, hogy minnel jobban lefedje a piacot a PS3 erkezese elott.

(#7) feki80 válasza twollah (#6) üzenetére


feki80
tag

És elég jól megy neki!Nekem van 360-m és amint elérhető ez a gyönyörűség azonnal veszek egyet!Együtt tényleg nagyon pofásak! :C

(#8) kovsol válasza feki80 (#7) üzenetére


kovsol
titán

milyen kijelzön tolod ?
próbáltad már 5:4 -es TFT -vel
és ''sima'' TV készüléken ?

May the Force be with you!

(#9) Shadowfax


Shadowfax
addikt

z Xbox Live Gold szolgáltatás előfizetőinek ezzel lehetőségük lesz saját arcukkal játszani bizonyos játékokban

Saját arcukkal... :D Nárcisztikusok előnyben. :))

(#10) feki80 válasza kovsol (#8) üzenetére


feki80
tag

Szia!

19 colos LG F900P monitoron tolom, amit itt vettem Luighi-tól direkt erre a célra! :DD

(#11) _ocsisajt válasza kovsol (#8) üzenetére


_ocsisajt
őstag

sima SD tvn felejtsd el a HDTvre optimalizalt jatekokat eleg f0sul neznek ki... :(((
+szerk: ize a legolcsob megoldas, ha veszel egy nem lassu TFTt(bar igaz igy ha nem 5:4es akkor lesz szepen alul meg felul egy fekete csikod, dehat HDTVben fogod nezni akkoris :DDD)


btw eleg szani, hogy csak kulso egysegkent lesz HDDVD az xboxunknak... (kezdeskor a gepben kellett volna lennie :(( ) igy meg le is gombolnak +penzzel... ajjjaj ez genyasag... (bezzeg a PS3ban lesz BR :DDD)
(abszolut nem flame jeleggel irtam, mert ugyanugy van es jatszok is M$ konzollal mint a Sonyeval, dehat ez akkoris genyasag, SZVSZ)


[Szerkesztve]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#12) moonman


moonman
titán

jí kamo! :))

(#13) X-COM válasza _ocsisajt (#11) üzenetére


X-COM
nagyúr

miért genyaság? abszolút nem kötelező megvenni, játékok úgysem lesznek hd-dvd-re

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#14) _ocsisajt válasza X-COM (#13) üzenetére


_ocsisajt
őstag

varjuk ki a veget ;) egy nagy khmm... tudod... ido utan szepen majd jonnek a HDDVD cimek, aztan majd lesunk ;)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#15) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Szimpi, hogy a vezeték nélküli eszközöket PC-hez is hozzá lehet tolni, de mindek van zsinóron az adó-vevő? :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16) D.Orion válasza macilaci78 (#15) üzenetére


D.Orion
veterán

:)) Miért szerited hogyan csatlakozik az adó-vevő az xbox-hoz vagy a pc-hez?
Te így képzeled: Egy usb kulcs amely wireless kommunikál az adó-vevővel, és az adó-vevő is wireless kommunikál pl.: a kormánnyal? Nem gondolod, hogy kicsit rohadtul bonyulult lenne? Ehelyett inkább van ez a megoldás:usb-be bedugod az adó-vevőt(kis vezeték az usb és az adó-vevő között és így oda rakod ahova akarod a vevőt) és az kommunikál neked vezeték nélkül a kormánnyal, de a gép fele már usb-n megy az adat.
Különben is, ha nem az usb-re dugod rá az adó-vevőt akkor annak honnan lesz árama?
Vagy esetleg úgy képzelted, hogy azt a bazi nagy adó-vevőt közvetlenül rádugod a gépre, úgy hogy az egyik oldánának a végén kapásból usb csatlakozás van? Sztem kicsit érdekesen férne el...


[Szerkesztve]

(#17) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#11) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ize 5:4es helyett 16_9et akartam irni :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18) jeneiagi


jeneiagi
csendes tag

Sziasztok! Remélem tudtok segíteni. Vásároltam a kisfiamnak Xbox 360-hoz csatlakoztatható uDraw konzolt. A használati utasításnak megfelelően bekapcsoltuk, de nem reagál. Kéri a program, hogy nyomjuk meg az "A" gombot, ám nem történik semmi! Van valami tanácsotok? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.