Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ftc


ftc
nagyúr

A hír hallatán már azt hittem,hogy SB600 is meg lesz....de tévedtem

(#2) Yutani


Yutani
nagyúr

Jópofa az a kis VGAhűtőventilátor-szerű propi a jobb felső sarokban.

#tarcsad

(#3) csudri


csudri
őstag

Csak nekem tűnik fel, hogy ha ebbe belerak valaki 2 csúcs Radeon-t, akkor egyetlen egy PCI-E x1 hely marad bővítőhelynek? Na most, aki kiad ennyi $$$-t a két zsugára az tuti, hogy nem integrált vacakkal akarja meghajtani a hangot! Hogy fog akkor ebbe hangkarit rakni?

Vagy a highend über mittudoménmilyen X-Fi csilivili cuccbólvan PCI-E x1? Mert tudtommal nincs!

[Szerkesztve]

(#4) ftc válasza csudri (#3) üzenetére


ftc
nagyúr

sima PCI-s.Jah és ez referencia lap,nincs minden veszve...

[Szerkesztve]

(#5) csudri válasza ftc (#4) üzenetére


csudri
őstag

Közben javítottam, mert rájöttem, hogy az. :D

(#6) KrAt


KrAt
veterán

Jó kis lap, viszont egy vmit nem tudok (tudom, tök égő, de akkorse :B ) A proci mellett a ventis az északi, a lenti fekete a déli híd, és a piros a crossfire vezérlő?
Előre is köszi: Atesz

(#7) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

Csinalhatnanak mar vegre egy normalis deli hidat is hozza.
Az alaplapgyartok pedig vegre legyarthatnanak egy erre epulo normal ATX meretu, de crossfire nelkuli lapot. :U


KrenAtesz: A ventis borda (felul) csak a fesz stab IC-ket huti...a piros borda alatt van az eszaki hid.

[Szerkesztve]

(#8) KrAt válasza g4dg3t (#7) üzenetére


KrAt
veterán

Aham. Köszi! :R

(#9) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

1 pci kurva kevés pláne ha beletesz az ember 1 vga -t meg 1 emberes hűtést akkor annyi sem lesz..:(
TF véletlen belemegy 1 hangari...akkor a többit hova rakom..pl Tv-tuner; digitalizáló vagy kinek mi :)
jolenne 1 nagyobb lap legalább 3(használható) pci slottal..meg azt a kis szar fekete csörömpölő izét is levehetnék..sztem 1 zalman szerü borda tökéletesen megtenné hűtésnek...
:R

Nos Omnes Una Manet

(#10) L3zl13 válasza ^Bundi^ (#9) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ez csak refi lap. A hűtések kialakítása úgyis gyártófüggő. És szvsz a PCI-E 1x - PCI csatik száma is változó lesz majd az egyes gyártók lapjain...

Aki hülye, haljon meg!

(#11) sdrahos


sdrahos
csendes tag

Ami nagyon tetszik, hogy referencialapra post code-ot tettek.
Remélem minden gyártó ráteszi majd ezt az ''alapvető'' funkciót.
Mert szerintem nagyon hasznos egy dolog ez.
Eddig csak Epox és Abit lapokon találkoztam iennel.

Ha nincs gatyád, nincs mit felkötnöd

(#12) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Én csak azon tünődöm, ha vizzel akarnám hűteni, akkor hány blokk kell rá?

(#13) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Háát... asztem 4... plusz a VGA-k. Kell 1 a Feszstabokra (a Sapphire PURE-ra is volt olyan ref. kép amin ott is volt vizes hűtőblokk. Plusz kell ugye az északira, a procira, meg ha nagyon csilli villit akarsz,akkor mehet a délire is.... meg ugye a 2 vga :) szal ehhez sztem már 2 pumpás az illő... :) De sztem nagyon jó lap... ATi Rulez !!

///

(#14) sdrahos


sdrahos
csendes tag

most már csak arra lennék kíváncsi, hogy minden csúcskártyával együtt egy újabb xpress chipset fog kijönni??

nem baj ha dolgozik az ati a chipsetekkel, mert valljuk be le van egy kicsit maradva, de azért ien gyakran nem kéne kidobni újat...

Ha nincs gatyád, nincs mit felkötnöd

(#15) erdoke válasza csudri (#3) üzenetére


erdoke
titán

Az SB450 is HD kompatibilis már, legfeljebb integrálnak rá egy jó kis Realtek 882-est. Nekem az meg is felene.

Az ULI 1575-ös nem rossz, de az SB450 elég gyengus. Ha lesz még hozzá egy külső SATA vezérlő is, akkor nem is rossz bolt ez.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.