Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) velizare


velizare
nagyúr

tts, mit szólsz a ventihez?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2) ciao


ciao
senior tag

remélem lesz rá mód, hogy teszteljétek is a ventit, felkeltette az érdeklődésemet, persze lehet csak marketind duma

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#3) LordX


LordX
veterán

38 m3/h, 18dBA?!? :Y

(#4) rudi válasza LordX (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

ilyen számokat én is le tudok írni, de meglátjuk majd mi igaz belőlük, amikor elkezdünk hallgatódzni és megmérjük szélmérővel a huzatot. Szerintem egy 1000-et forgó 8-as ventinek 0,000 szélzaja van, minden a motortól függ. A 2000-esnél már lehet értelme a golflabda felületnek, de amíg csak papíron van és nem láttuk élőben ugyanolyan rossz is lehet mint amilyen jó.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) LordX válasza rudi (#4) üzenetére


LordX
veterán

Azért nem szoktak alaptalanul számokat leírni (Az Egybesült Álnokokban ezért letépik nekik töke, de talán még itthon is)

(#6) rudi válasza LordX (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Kérdés a mérés metodikája. Kérdés, hogy ugyanazzal a módszerrel a többi ventire mit mértek volna.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) JoeYi


JoeYi
őstag

engem a házak érdekelnének. Tuti, hogy mire ide érnek megkétszereződik az áruk...

(#8) Fade_Away


Fade_Away
őstag

19,3 m3/h, zajszintje pedig 8,9 dB(A). A Silent Eagle 2000 nevéből is láthatóan 2000 rpm fordulaton jár, légszállítása 38,5 m3/h, és 17,8 dB(A) értékével

:YElég durván hangzik.....:Y

(#9) LordX válasza rudi (#6) üzenetére


LordX
veterán

Húsz százalékkal legyen rosszabb csak minden adata, még akkor is jónak számít...

(#10) atuci


atuci
senior tag

van hazai forgalmazo?

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#11) Obi-1


Obi-1
őstag

Hát, erősen bűzlik a parasztvakítástól. BTW a Radikalmodon már 1 hónapja írtak a termékről.

Only a Sith deals in absolutes.

(#12) keopsz válasza Obi-1 (#11) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

nekünk meg két hónapja megmutatták a computexen, csak megkértek, h a hivatalos megjelenés előtt ne írjunk róla.. :DDD

jah, került bele ár, mert van ahol már kapni egy ideje, ami ár kb. fele a radikalmodon belinkeltnek.. ;)

cantante di sampietrini

(#13) rudi válasza atuci (#10) üzenetére


rudi
nagyúr

Van, Cédrus Kft. egyelőre még nem kapható náluk.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#14) atuci válasza rudi (#13) üzenetére


atuci
senior tag

thx a lot!

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#15) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Ezek a ventik engem is nagyon érdekelnek! Kéne vagy 6 db ;] persze csak ha legalább fele ilyen jó! ;)

[Szerkesztve]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#16) Mostly Harmless


Mostly Harmless
tag

szóljon valaki, ha a ventit már lehet kapni itthon. lecserélném rá a nexusomat. =}

(the cake is a lie)

(#17) rudi válasza Mostly Harmless (#16) üzenetére


rudi
nagyúr

A venti már a cikk megjelenésekor kapható volt, elvileg most is kapható, max pillanatnyi kifogyás lehet.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.