Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Én már nem tudom reálisan elhelyezni ezt és a többi új mobil megoldást a többi között teljesítményben.
Valaki bütykölhetne már eg yátfogó mobil VGA tesztet a most kapható cuccokkal.

Nem mintha a notimban hiányolnék valami erősebbet az integrált Intel vezérlőnél. :D

A legjobb aláírás a héten

(#2) Scae [Edgar] válasza erdoke (#1) üzenetére


Scae [Edgar]
tag

Jaja, kéne már vmi mobilvga teszt. :)
Egyébként nekem se hiányzik erős vga, csak a tudás hogy mégis mi-hogy van.
Elvagyok az 1.36 kilómmal. :DDD

(#3) Sanya válasza erdoke (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

én is elvagyok az ultragagyi s3 vezérlővel. nem játékgépnek van :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4) orbano


orbano
félisten

Nekem félig DTR, félig hordozható gép, így örülnék egy ilyennek. NEm mint ha lenne pénzem a mostani x600-as notit lecserélni. De egy tesztre kíváncsi lennék.

Arra is kíváncis lennék, hogy fejlettebb energiagazdálkodást mikor vezetnek be. Mondjuk a futószalagok, memóriák kikapcsolását a feszültség- és órajelcsökkentésen kívül :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) Terminus_


Terminus_
aktív tag

Osztom a véleményeteket, nekem sem kell nagy VGA a noteszembe (igaz nekem az asztalimba sincs rá szűkség).

Egyébként, bár nem átfogó, de némi támpontot adó mobil VGA teljesítmény adatgyűjtés már van a ph-n: [link]

-

(#6) AMD Power


AMD Power
titán

Kíváncsi leszek rá mennyivel lesz gyorsabb mint az X700!? Annyiból viszont jó lenne ha ez minél előbb ide érne hozzánk , hogy hátha egy kicsit lejjebb nyomja az X600 illetve X700-s notik árát! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7) nap válasza orbano (#4) üzenetére


nap
addikt

Valahol ez lenne a logikus es kovetendo irany, csakhat az illetekesek nem olvasnak PH!-t. :(

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#8) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Nalam meg a legelso Mobilty Radeon van, de nagyon jol viszi pl.: a Dungeon Keeper 1-et D3D patchel. :) Joez

(#9) NoLF


NoLF
addikt

''automatikusan 16-ről 1-re csökkenti.''


16-ról

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.