Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Adi


Adi
senior tag

Nekem van csak olyan érzésem, hogy ez totál úgy néz ki, mint a Globalwinnek a hasonló hullámos bordájú ventije? :D

ldm start-reconf primary

(#2) Parci válasza Adi (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Mi az a Globalwin? :DD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) Szasza


Szasza
tag

Na, mikor kerül a kicsike a boltokba és főleg mennyit kell kicsengetni? Hát még a tesztre is fáncsi vagyok, meg a jobb hangfalak maximumteljesítményét is gyalázó - avagy teljesen halk? hangra...

(#4) Parci válasza Szasza (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

6800RPM = helikopter imho. Tehát ez nem a halk kategória, de mind a GlobalWinnek és mind a Coolinknak (személyes tapasztalataim alapján a Coolink itt egyértelműen jobb) vannak halk(abb) hűtői.

Árat Celtic mond, amint ő is tudja...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) Celtic válasza Adi (#1) üzenetére


Celtic
tag

Nos, a GW-nek WBK sorozata használja már az ún. "Unballanced wave shape design" dógot, ami arra jó, hogy a mag közepén nem reked meg a szembeáramló levegő. A részleteket már megosztottam Parcival, elvileg a már beharangozott kúler sútáut kapcsán meg kéne jelenjen. (addig is www.kellytech.hu, a GW termékeknél fenn kéne legyen mindenféle dijagram). A majdan közlésre kerülő magyarázat tehát ide is érvényes majd.
Egyébként nem teljesen azonos, mint azt a HWSW interjúv-ban elmondtam, a valódi gyártók beleszólnak a borda tervezésébe, költenek is rendesen, tessék sajnálni őket!
Árat még nem tudok, de arról kezeskedem, hogy az azonos teljesítményű kúlerek közül a COOLINK mindig olcsóbb lesz (ha másért nem, akkor azért, mert kimarad egy lépcső a kereskedelmi láncból... :)) )

Adi, bámuld csak tovább a felhőket... (az aláírásodra)
Hogy szuperál a CT ház/táp?

Celtic [L.I.P.] - voltam házigazda, vagyok tag

(#6) Adi válasza Celtic (#5) üzenetére


Adi
senior tag

Köszi, a ventikről az értekezést már elolvastam a honlapotokon, érdekes volt és a hullámos bordát is jó ötletnek tartom. A CT ház meg szuperál jól, köszönöm (ajánlom is neki :)

ldm start-reconf primary

(#7) lordgergo


lordgergo
csendes tag

Bocsesz Parci! De a globalwin WBK68-as hűtő az egyik leghalkabb hűtő, ilyen van nekem is és nem panaszkodhatok PIII 700 proci 931-es stabilan, viszi az 1015-is csak itt már nem a proci hanem az alaplap melegszik és kb. 1 óra után restart-ol egyett.

Gerő a nyerő ;o)

(#8) Parci válasza lordgergo (#7) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

A WBK68-as imho nem 6800rpm-et forog, hanem sokkal kevesebbet. Amúgy pedig hiszem, ha látom (mindjárt megnézem :-)), hogy a Coolink Great White-omat lenyomja...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.