Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kdz


kdz
tag

szép...és az ára sem vészes...
kíváncsi vagyok, hogy kapható lesz-e magyar kiosztásban, illetve hogy az egér is hangtalan-e...
kedvesem egyik legfőbb vágy, hogy végre sikerüljön egy hangtalan egeret beszerezem :DDD

Never give up! Never surrender!

(#2) Integra válasza kdz (#1) üzenetére


Integra
titán

ha nem hirdetik be nagyon, akkor kizárt....
én így jártam most az ms natural 4000 klavival, kénytelen vagyok angol szitázásút venni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) erdoke válasza kdz (#1) üzenetére


erdoke
titán

Az egér hangjáról itt nem esik szó, de valamelyik X-touch rendszerű billentyűzetük nálam is előkelő helyen szerepel a beszerzendő perifériák várólistáján.

A legjobb aláírás a héten

(#4) erdoke válasza Integra (#2) üzenetére


erdoke
titán

Az X-Touch 800-as sorozat van magyar kiosztással, ez biztos.

A legjobb aláírás a héten

(#5) Adi válasza Integra (#2) üzenetére


Adi
senior tag

Ízlések és pofonok. :) Nekem hónapokig tartott, amíg normális (amerikai) angol kiosztású billentyűzetet sikerült találnom, mert mindenhol már csak magyart árulnak. :(((

ldm start-reconf primary

(#6) aesir válasza erdoke (#4) üzenetére


aesir
veterán

És kegyetlen jó is:) 2 db van itthon belőle, sok elkoptatott klavi után, ezekkel vagyok teljességgel elégedett először.

Van saját életem...

(#7) kdz válasza Adi (#5) üzenetére


kdz
tag

nekem sem az ékezetes betűk miatt fontos a magyar billentyűzet: egyszerűen CAD-ban több bilentyűhöz több parancsot lehet rendelni! és még a magyar klaviatúrán sincs elég gomb! :O

Never give up! Never surrender!

(#8) SLYM


SLYM
veterán

MO-on már kapható?

(#9) Shim


Shim
őstag

szerk:
hopp, ezt benéztem :DDD

ps. x500-at eléggé lehúzták a topikjában

[Szerkesztve]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#10) DeltaPower


DeltaPower
őstag

ha valaki tudja hol lehet ilyet venni vezetékesben, egér nélkül és magyar kiosztásban, dobjon már egy mailt... veszettül tetszik ez a bill., ennél jobb csak egy Cherry lenne ;)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.