Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16741888


#16741888
törölt tag

Nem én vagyok a legmegfelelőbb ember a téma indítására, de ha már így alakult, gratulálok, és további sikereket kívánok.:C

(#2) VargaI


VargaI
senior tag

grat szintén :C

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#3) zsiga667


zsiga667
addikt

Bocsi az ünneprontásért, de mondjátok már meg nekem hogy ennek mi értelme van? :F
Azt már meg se kérdezem hogy mitől hír...

(#4) dabadab válasza zsiga667 (#3) üzenetére


dabadab
titán

Ettől hír: ''A Prohardver! és az Asus Magyarország által támogatott csapat''
Na meg attól, hogy valamennyire mégis csak a HW tuning a PH egyik fő témája.

moderáltam a jópofának hitt részt.. /Parci/

DRM is theft

(#5) Parci válasza zsiga667 (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mitől hír, hogy egy, a szerény portálunk által támogatott szerény magyar csapat a világ 10 legjobbjában van? hát, ha ez nem hír a ph-n, akkor semmi.

mégiscsak hírebb hír, mint hogy x cég y terméket jelentett be, hiszen ennek közvetlen vonatkozása van.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) Dare2Live válasza zsiga667 (#3) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

és ferrarinak mit értelme van? he?

Mitöl hír? **** magyarok első tízben károgás helyett inkább...
...GRAT BRASIL ÉS END73 :C



szerk:''moderáltam magam'' :DDD

[Szerkesztve]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7) sylver


sylver
újonc

Gratula fiuk! :C

Várom, hogy felkerüljetek a 3DMark top 20-as listáira is! :R

(#8) #64791808


#64791808
törölt tag

Mitől hír... ''A magyar vízilabda csapat x-edik a világranglistán'' (x<5, nem vagyok sportember) Ez mitől hír egy sportoldalon? Igazad van kolléga, ki a fenét érdekel. Elvégre a prohardver egy női magazin, semmi köze a hardverekhez, a tuninghoz meg aztán fikarcnyit se. Sokkal inkább hír értékű, hogy az Intel új megmunkálóközpontokat vásárol a tesztlaborjába, amellyel az alkalmazottak feleségeinek szánt virágok sziromerezetét munkálják meg.

A fenéért nem moderálják ki az ilyen hsz-eket? Egyébként ha igen, akkor nyugodtan mehet ez a hsz is, IDÁIG.

Mert innentő döbb, és tüffenet, meg miegyéb, urak, fogadjátok gratulációmat és legmélyebb tiszteletemet, ez nem semmi.

További hasonló sikereket!

(#9) zsiga667 válasza Parci (#5) üzenetére


zsiga667
addikt

Értem én hogy mire gondolsz, nem is ezzel van a gond. Kicsit mélyebben kérdőjelezem meg a létjogosultságátaz egésznek...
Mitől világraszóló teljesítmény az hogy valaki vesz soksok pénzért egy nagy halom csúcshardvert és azt utána egyenként végigpróbálgatja, majd a legjobban teljesítőket bepakolja egy konfigba, és azon lefuttat egy tesztprogramot. Adj 10-20milliót és felviszem a PH-t a dobogóra... :U
Mert ha még homemade nitrogénhűtésről meg hardveresen üveghangig voltmodolt cuccokról lenne szó, akkor azt mondom OK. De könyörgöm, én is tudok venni Vapochillt meg egy raklap Intel EE-t...

Dare2Live: ''és ferrarinak mit értelme van? he?''
Nem értem hogy hogyan jön ide a Ferrari, de ha ez a szíved vágya, leírom. Egy Ferrarival tudsz városban is közlekedni, ha sietned kell van benne tartalék, és versenypályán meg a végletekig kihajthatod.
Ezzel szemben egy ilyen ponthajhász tuningkonfigon csak a PCMark meg a 3DMark megy, mert egy játék már fagyna annyira túl van hajtva, munkára meg főleg alkalmatlan.
Egy Ferrarit élmény vezetni. Egy négyjegyű számot bámulni kicsit talán kevésbé...

(#10) Dj.Kakukk


Dj.Kakukk
csendes tag

Érdekes, az én 5x. helyemről az Aquamark03 -ban nem volt ilyen nagy ováció.
Persze nekem nem volt sem támogatóm sem hátszelem.
És az sem volt érdekes, hogy mögöttem végig test-and-kill rendszerek voltak.

Megvan erről a véleményem. :((

(#11) zsiga667 válasza #64791808 (#8) üzenetére


zsiga667
addikt

Már elnézést, de a magyar vízilabdacsapat teljesítményét és tudását ne hasonlítsuk már egy tuninghoz, kicsit más kategória. Ha ezt nem látod csak sajnálni tudlak.

''A fenéért nem moderálják ki az ilyen hsz-eket?''
Talán mert szólásszabadság van a fórumon, és értelmes házigazdák/moderátorok akik elviselik ha valakinek más a véleménye mint nekik. Ha nem tetszik győzz meg észérvekkel. Vagy az nem megy? :U

(#12) Lipton


Lipton
őstag

A vizilabda csapat és egy tuningeredmény összehasonlítása nevetséges dolog, remélem ez csak vicc volt. :) Elég torz értékrend az, ahol a két dolog egy szinten van.
A vizilabda csapat teljesítménye mögött rengeteg munka, edzés van. Egy tuning eredmény eléréshez semmi ilyen nem kell, ''csak'' pénz a cuccokra, és szerencse. Nem azért megy jobban egyik proci a másiknál, mert XY megdolgozott érte, nem ment csak 10000MHz-cen, de sok munka árán már bírja a 11000MHz-cet is. Nem azért megy magasabb órajelen, mert XY állította be azt az órajelet és ha Z állítaná be akkor már nem menne.

(#13) #gab_


#gab_
őstag

grat ;)

(#14) zsiga667 válasza Lipton (#12) üzenetére


zsiga667
addikt

Köszönöm, már kezdtem elhinni hogy tényleg én vagyok a hülye. :R

[Szerkesztve]

(#15) sanyixXx válasza zsiga667 (#11) üzenetére


sanyixXx
senior tag

hehe :)
teljesen egyet értek veled


amúgy biztos szép teljesítmény ez is, de nem írnáá le valaki, hogy pontosan mit is néznek egy ilyen ''versenyen''? miért kéne nekem eldurrannom ettől az eredménytől?
semmi háttérinfó nem volt a hírben :( így kár egy cikket megírni...még ha csupa hw őrült van itt, akkor sem tudja mindenki, hogy miről is van szó, mint pl. én...

oszt tőlem innentől kioszthat bárki, de a vízilabda csapapt híreinek mégis jobban örülök
ehhez csak pénz kellett

de tényleg grt a tuningbajnokoknak :C

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#16) Antee


Antee
tag

bocsi, nem régóta vagyok ezen az oldalon, de... szal hol van ez a hír, amirol szó van? :F

Ami ingyen van, az minden pénzt megér!

(#17) sanyixXx válasza Antee (#16) üzenetére


sanyixXx
senior tag

bal fölül citromsárgával ott van, hogy <<eredeti hír

mod: [link] vagy klikkelj ide


[Szerkesztve]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#18) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

kockák...

(#19) VargaI


VargaI
senior tag

tök jó hogy, ott az ATI bazinagy 1900 XTX doboza a háttérben, meg ott megy balra beüzemelve a kari is :DDD, holott nvidia 7900 GTX lenne a főszereplő vagy nem? :U


[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#20) bit_vector


bit_vector
tag

grat.

de van nekem is ellenérzésem ezekkel a tesztekkel kapcsolatban. Egy tesztnek általában arra a kérdésre kell válaszolni, hogy az adott beállításokkal, hw elemekkel mennyire stabil a konfig. Ha csak a ponthajhászás kedvéért feltuningolok valamit, az nem lesz egyébb egy óvodás toy-nál, tulajdonosa pedig max. kísérletező amatőr toy-al a kezében. Kicsit olyan ez, mint amikor az óvodásnak a kezébe nyomod a konzol irányítóját, hogy gyilkolj tehenet a TV-ben. Gyermekként élvezni fogja, felnőttként már nem biztos... Vég nélkül lehetne sorolni azt, hogy mitől nm hír ez, bár egyvalami mégiscsak: tessék csak kitenni azt a képzeletbeli zárójeles ikszet a jobb alsó sarokba, hiszen nem véletlen az a csomő doboz egyazon márkától.
És akkor még valami, amit még én magam is tapasztalok a digitális témakörökben: a sebesség nem anyag, hanem pénz kérdése. Lehet limites a lapkád, de raksz egymás mellé jó pénzért még kettőt, és már jó lesz céljaidra. szemléletesebben: még a régi c16-ból is lehet szuperszámítógép, csak rakj egymás mellé elegendőt, és szorozd meg azt nem kevés $u$kával. Az egyenlet eredménye egy szupergyors gép lesz. Ha gyorsabbat akarsz, tegyél hozzá még ca$h-t, és gyorsabb lesz a rendszered. De az egyprocesszoros gépek esetében is, válogatás és pénz kérdése, melyik lapka mit bír. A nagy gyártók persze esetleg osztályozzák ezt, ettől lehet, hogy mondjuk egy noname ram esetlegesen jobban teljesít feleannyi pénzért, mint a nagy nevek tuninramjai.


üdv.

Mondd el és elfelejtem; Mutasd meg és megjegyzem; Engedd, hogy csináljam és megértem. /Kung Fu-Ce/

(#21) _Gudella


_Gudella
senior tag

Az ilyen versenynek SZVSZ úgy lenne értelme, hogy adott összegből ki tud jobb gépet építeni...

(#22) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Nekem sokkal nagyobb hír ez, mint hogy ''xy'' gyártó ''z'' terméke mit tud :U Gratula End73 és Brasil :R Csak így tovább, döntsetek meg minden rekordot :R :DDD

(#23) Barton


Barton
senior tag

Szerény ASUS + PH reklám. ;] ;] ;]

Ilyen a biznisz !

(#24) Ganger válasza VargaI (#19) üzenetére


Ganger
aktív tag

nézz egy kicsit jobbra is és ott a kari éle, rossz alaplapot nézel :P

ez csak a megtévesztés, latszik hogy nem akartak pózolni ;]

[Szerkesztve]

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

(#25) brasil válasza bit_vector (#20) üzenetére


brasil
senior tag

a cucc ezeken az órajeleken 20órán át stabil volt.minden futott...

h miért nagy teljesítmény?ember először szedd össze a cuccot, aztán hozd ki ezt az eredményt! 10 óra után értük el az első használható pontszámot! szal a dolog nem csak azon múlik h a PH! ad neked 10 millát.elmesélem akor se lennél sehol.

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#26) brasil válasza Ganger (#24) üzenetére


brasil
senior tag

naná h nem akatunk pózolni:DDD
gtx volt a cuccban. az xtx pihent kicsit.

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#27) Zeck


Zeck
aktív tag

Szerintem azért leszólni se kellene ezt a teljesítményt. A pc felhasználók nagy része azt se tudja, hogy kell egy memóriát berakni, nemhogy tunningolni. Azért nyilván nem kevés befektetett energia van ebben az eredményben, mégha nem is annyi mint egy olimpiai aranyban :)
Ezt pont mint nagyon amatőr tuningos mondom akinek még egy megfelelő hardver kiválasztása is többórás utána olvasással jár.
Általában engem is irritálnak a ''technikai sportok'', ahol nagy részt a pénz számít, de azért ha valakinek van egy hobbija, amiben elért valamit, én nem hurrogom le.

Gratula a csapatnak!

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#28) brasil válasza Zeck (#27) üzenetére


brasil
senior tag

köcc! juteszembe a vizilabdás példa helyett mondjuk egy forma1-es. ferrarinak sok pénze volt, első volt.most renault is csinált egy gépet sokkal kevesebb pénzből és ő lett az első.na akkor mivan???áhh haggyuk már az F1-et csak pénz kérdése!...

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#29) ~Charybdis~


~Charybdis~
csendes tag

Adjatok fél milliót, bármikor megcsinálom.

digitális lányok hordják a digitális ruhát, digitális isten várja a digitális imát

(#30) KrAt


KrAt
veterán

Gratulálok srácok! :C :R

~Charybdis~: lol :))

[Szerkesztve]

(#31) brasil válasza ~Charybdis~ (#29) üzenetére


brasil
senior tag

elmondom neked h fél millával nem mennél messzire, de ha odaadnám a gépet akkor se jutnál 8100 fölé.ez van. mekkora képük van egyes embereknek, közben azt sem tudják miről van szó...vannak olyan emberek Mo.-on akik megtehetnék, meg is próbálják, és mégsincsenek ott. mindenki asszi h felhúzom a csúszkát maxra és ok. hát lol vazze!!!csak a vga-nál 120 beállítási kombináció, és ez csak az amit látsz!ezen kívül olyan dolgok amiket nem lehet beállítani hanem rá kell jönni!közel 20 óra munkája volt, ne szóljuk már le egymás erőfeszítéseit!
te meg csumpi próbálkozz! nekünk se adtak fél millát!van bajod... ;]

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#32) Overlocker válasza ~Charybdis~ (#29) üzenetére


Overlocker
veterán

Várjuk a további építő jellegű hsz-ket! :D

Nem bírtam hogy ki, hogy mostmár ne írjak :o
Itt még egy páran mindig nem értik meg, hogy nem minden a pénzen múlik..igenis dolgozni kell az eredményért! Ha látsz magadban annyit hogy képes vagy rá, akkor tedd!
Tovább nem offolok ilyennel!

Congratz fiúk, így tovább!
Gyertek át megnézzük mi van a hűtőbe :DDD

[Szerkesztve]

(#33) brasil


brasil
senior tag

nah ajánlom a figyelmükbe a top20 többi gépét van 955 procc több is, 1900xtx, gtx meg minden!sőt van olyan gép alattunk ami magasabb órajeleken megy mint mi!akkor most mivan?ő többet válogatott és mégse?



[Szerkesztve]

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#34) ~Charybdis~ válasza brasil (#31) üzenetére


~Charybdis~
csendes tag

mekkora képük van egyes embereknek, közben azt sem tudják miről van szó
Honnan tudod, hogy fogalmam sincs, miről van szó?
mindenki asszi h felhúzom a csúszkát maxra és ok. hát lol vazze!!!
Vegyél vissza

digitális lányok hordják a digitális ruhát, digitális isten várja a digitális imát

(#35) #95561216 válasza brasil (#28) üzenetére


#95561216
törölt tag

Gratula az eredményhez, bár értelmet én sem sokat látok benne, amúgy forma1-et is épp ezért nem nézek jó ideje (bár ott a pénzt nem kész cuccok megvételére és beállítására használják, nagyrészt saját tervezés, és a pénz a mérnökökre, szerelőkre megy).

(#36) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

emberek, ezen a ponton halkítson magán mindenki egy kicsit. próbáljunk meg egyszer az életben visszavenni azon jó magyar szokásunkból, hogy izomból kötekszünk, fizákunk, oké?

(ha valakinek nem sikerülne, lepihentetem)


én sem szeretem a body buildinget, mégsem írok be olyanokat (főleg egy sport fórumra), hogy ''és mi értelme van ennek, zabálod a tápot és a végén úgy nézel ki, mint egy erősen göcsörtös fadarab''. tiszteletem és elismerem az eredményt elérőket, pedig esküszöm, totál hülyeségnek tartom.

legyünk már toleránsak... miért nem érdeklődtök inkább a csapat tagjaitól, hogy mi volt nehéz, min dolgoztak, avassanak be 1-2 kulisszatitokba, stb.

csapattagok, ti meg bírjátok a fórumozók ostorozását, mert totál megúszni úgy sem lehet. szóval se oda, se vissza ne szóljon senki, ha kérhetem (ez nem kérés igazából, hanem utolsó figyelmeztetés).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#38) Parci válasza ~Charybdis~ (#34) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

te duplán higgadj le, lécci. lehet, hogy ''megcsinálod'', de eddig a topikban egy be- és egy visszaszóláson kívül semmit nem mutattál fel... ami valljuk be, pont nulla.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#39) Parci válasza Kalandor (#37) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

100% egyetértés. én nem értem, miért jó ez a magyar embernek, de hogy ezen mentalitás miatt topog egy helyben, kb a mohácsi vész óta a szarban, az tök világos.

le kéne szokni arról, hogy
10: mindig a másikról van véleményem, többnyire marha okos
20: fikázok
30: goto 10

(így hátha megérti mindenki ;])

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#40) Scream007


Scream007
őstag

Grat. nektek, szép volt :R
Ettől független fenntartom azt a véleményt hogy ezt valszeg más is meg tudja csinálni kishonban, csak nem érdekli ennyire a téma.
Mellesleg szponzorral könnyebb, ugye :B
Nem azt mondom valszeg én nem tudnám megcsinálni, de ennyire nem is téma nekem, akinek téma, az valszeg.......
De azé az lolll tényleg aki előbb írta fél millából megcsinálja :C .fél milla???? csak a proc+lap+hűtés fél milla.

Amugy 1 apró szakmai kérdés:
látjátok elsők közt többek pentium D-vel nyomultak, láttam 4.9es dc-s p4et.End lapján ott van egy 5 giga felett ketyegő.Mér nem azzal nyomtátok a tesztet??lehet első 5be lennétek.nemde??? :U

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#41) ~Charybdis~


~Charybdis~
csendes tag

Bocsánat, nem akartam belegázolni senki lelkivilágába. Ezek szerint más az értékrendünk.
(még ha elsők lennének, megérteném az ovációt;])

digitális lányok hordják a digitális ruhát, digitális isten várja a digitális imát

(#42) Overlocker válasza Kalandor (#37) üzenetére


Overlocker
veterán

Kalandor és Parci privi ment! ;)

(#43) vedini


vedini
őstag

azért tényleg nehéz nemzetközi viszonylatban eredményt elérni, rengeteg pénz kell hozzá, hiszen csak normális cucokkal juthat el oda az ember, hogy érdembeli tapasztalatokat tudjon szerezni, utána meg ahogy brasil is utalt jön a kombinatorikus robbanás, és a rejtett beállítások garmadája, tényleg brasil az explorer-t lezártátok teszt közben, vagy ez már alap, én még nem rég óta használom ezt,

egyébként grat :C

workworkwork...

(#44) brasil válasza Scream007 (#40) üzenetére


brasil
senior tag

nem csak mhz számít. az 5gigás d-vel sem jutottunk volna idáig, mert kevés a mag.de az 5. hely meglesz legközelebb ha minden összejön...

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#45) brasil válasza vedini (#43) üzenetére


brasil
senior tag

nem az explorer még ment, sőt a win is elég régi darab volt, már az xtx után kapta a gtx-et így még ott is lapul pár pont.és még kismillió helyen amit már nem volt időnk kijavítani, majd legközelebb. no meg természetesen jönnek az új ötletek h mi van még...

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#46) SLYM válasza zsiga667 (#3) üzenetére


SLYM
veterán

úr isten. ember.........no comment
amúgy grat a nagyszerű eredményhez ;)

(#47) Robaj válasza horvathkrisz (#18) üzenetére


Robaj
addikt

Akkor ezek szerint az autótuningosok is kockák :)

(#48) brasil válasza Robaj (#47) üzenetére


brasil
senior tag

áhh, nem látod át a dolgot!!mindenki kocka csak Ők nem.sztem ez a lényeg:DDD

(Ők=mindenki aki szerint mi kockák vagyunk:) )

[Szerkesztve]

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#49) X Factor válasza ~Charybdis~ (#29) üzenetére


X Factor
addikt

Először is kevés lenne a pénz szvsz. Valószínűleg még te se vehetsz legálisan alkoholt a hozzászólásod mentalitásból ítélve. Másfelől, meg akik itt példálóznak, hogy se perc alatt megtudnák ugyanezt csinálni, azoknak érdemes pl körbe nézni az xtremesystems oldalán, hogy miylen konfigok vannak, és nem képesek ezt az eredmény elérni, mert ha hiszitek ha nem de ez már nem csak a megveszem a leggyorsabbat és rárakok egy lapáttal elv megy. Itt 30-40mhz-ekért is megkell küzdeni ezen a sziten, megtalálni a legoptimálisabb beállításokat stb... én se azt mondom h. felér egy olimpiai arannnyal, de ha már valaki fektetett bele ennyi munkát és kis hazánkat képviselteti a top10ben a világ egyik legnevesebb hardver teljesítmény pont hajhászásában, akkor jó magyar mentalitással ne szóljuk már megérte.
Grat a 2 tuningernek :R

Make things work

(#50) Robaj válasza X Factor (#49) üzenetére


Robaj
addikt

6600GT-t anno felhúzni 600/1200-ra és kevesebb pontot kaptam, mint 560/1120-on... szóval sokat kell szenvedni, h. mi aza végső mhz, amikor még ténylegesen működik a cucc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.