Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Túl gyors Pioneer DVD-k (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Márton


Márton
nagyúr

Es minek hasznalnek ilyen 4x lemezt a 2x iromhoz?
Figyelni kell, milyet vasarol az ember, ennyi.

Vagy venni kell uj irot :))

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2) Egon válasza Márton (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Figyu, nem konkrétan írásról, hanem használatról volt szó... Vagy Neked az íród MAX. olyan gyorsan olvas, mint ahogy ír?!? :)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3) Zsiba


Zsiba
senior tag

Hát nekem már robbant szét CD-m sima DVD-Romban (Hitachi). Majd összesz**tam magam az ijedségtől. Szerencsére a meghajtónak nem lett semmi baja... és azóta is tökéletesen működik :))

''One Ring to rule them all...''

(#4) CsendPenge válasza Zsiba (#3) üzenetére


CsendPenge
őstag

Egyszer nekem is volt majdnem egy ilyen esetem, de szerncsére még használat előtt. Észrevettem, hogy van valami kosz rajta, le akartam kaparni, erre elkezdett lepatogni a tükröző felület. Na, nekem se kellett több, kapásból nekiestem gyökérkefével! :DD :DD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#5) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Nem csalódtam a Pioneer-ban, mindig is ilyen sz*r volt, csak felajnározták sokan... Anno az első DVD olvasóm is Pio volt, én hülye azt hittem milyen jó lesz... Fél év után döglött volt, de addig legalább elnyomta még a porszívó hangját is...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#6) Zsiba válasza CsendPenge (#4) üzenetére


Zsiba
senior tag

gyökérkefével :))) Aztán nem bírta a drága :)))

''One Ring to rule them all...''

(#7) Márton válasza Egon (#2) üzenetére


Márton
nagyúr

Szerintem csak irasnal jon elo a problema, angol hp-ken igy olvastam mire magyarra lett forditva (ferditve), addigra egyszerusodott a szoveg :D
De megha igy is lenne, akkor is az 1.90-es firmware megold mindent, nemtudom mi ez a nagy aggodas. Meg nincs is 4x irhato lemez a piacon. Hogy tudtak volna felkesziteni a lezerfejet 2-3 eve akkor, amikor meg csak a 2x irhato mediaval kiserleteztek?
Nagyon ugy tunik, hogy ez a''hir'' ismet egy jo huzas az ellentabor (+RW) reszerol.

Hajra Pioneer!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Túl gyors Pioneer DVD-k (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.