Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Traxdata: multiformátumú 8x DVD-író (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Ez vajon micsoda belül? A Pioneer még nem adta ki az A07-et, talán nem arra épül.:F NEC?

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#2) Legolas


Legolas
senior tag

Nagyon olcsó!
De amíg ki nem derül, hogyan alakulnak a dolgok a kétrétegű lemezek írásával kapcsolatban én nem ruháznék be egy íróra.

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#3) erdoke válasza Legolas (#2) üzenetére


erdoke
titán

Pont erre várok én is, szerencsére(?) a mani is csak márciustól költhető. Kibírok még két hónapot, bár a kétrétegű írásnak igazából csak a filmeknél van jelentősége.

A legjobb aláírás a héten

(#4) Male válasza erdoke (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Hát most vagy egy NEC író képe van a cikkben, vagy egy az egyben egy NEC író. Talán majd raknak rá egy Traxdata matricát :) .

[Szerkesztve]

(#5) User64476


User64476
őstag

Kedvező az ára! :)

Amúgy ha bejönnek a 2 rétegű írók, akkor szerintem a ''régi'' 1 rétegűek ára még lejjebb fog menni, mindenki a duplaoldalasra hajt majd :)

(#6) PrinczA


PrinczA
őstag

Ha mar 2 reteg, miert nincs 2 reteg-2oldal?
Az lenne az adattarolas netovabja.

(#7) tocsa válasza PrinczA (#6) üzenetére


tocsa
senior tag

Mert akkor nem lenne miert megvenni a BlueRay irokat.

Egyebkent meg vegyuk eszre, hogy RW-s szabvanyokat nem kezel, lehet, hogy ezert olcso.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#8) elmo válasza tocsa (#7) üzenetére


elmo
aktív tag

De igen, kezeli: ''A DVD+RW lemezek írása négyszeresen, a DVD-RW lemezeké kétszeresen zajlik [...] 16-szorosan a CD-RW korongokat.''
Jó kis masina, csak nálunk nem 40k körül lesz a kisker ára szerintem. :(

(#9) vicces válasza PrinczA (#6) üzenetére


vicces
addikt

van. :)

:)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Traxdata: multiformátumú 8x DVD-író (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.