Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] Továbbra is az nVidia mellett marad az MSI (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zetecR


zetecR
addikt

Egyébként nem mindegy, hogy ki gyártja az Ati kártáykát?
Úgyis egyazegyben ugyanazok a PBA-k, mint a BBA-k, csak más a ventimatrica...

(#2) Sefter válasza zetecR (#1) üzenetére


Sefter
veterán

Sebességbeli eltérés lehet a PBA és BBA kártyák között...
Mivel a BBA kártyákra jellemző órajel adatok (pl.: 8500pro 275/275), más gyártóknál (8500pro 250/250) eltérhetnek...

Psn ID: sefter_hun

(#3) Cefa


Cefa
senior tag

Na én megmondtam.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#4) marso válasza Sefter (#2) üzenetére


marso
tag

8500 bol pro nem is volt... a 275 tol elterö kartyakat minden gyarto 8500LE kent arulta, igaz itt volt elteres eleg rendesen, de a 9es szeriban ezt a reszt is jobban szabalyozza az ati

(#5) zetecR válasza Sefter (#2) üzenetére


zetecR
addikt

A GPU-k normális PBA esetén úgyis atom húzhatók (főleg az R300 esetében volt igaz), a memóriát meg úgyis látod hogy milyen van rajta, ha kicsomagoltatod.
Az MSI-től mindenki úgy el van ájulva, hogy csak na, holott maximum amolyan szimbolikus jelentősége van a dolognak.
De te, mint potenciális ATI vásárló, nem hiszem, hogy arányaiban annyival jobban járnál egy MSI R9800-cal szemben egy Sapphire vagy Excaliburral, mint amennyire ez a téma fel van fújva.

(#6) Power válasza zetecR (#1) üzenetére


Power
senior tag

Egyáltalán nem mindegy!
pl. a Dell, HP, IBM leadja a rendelést az MSI-nek kellene nekem videókártya, nem foglalkozik azzal, hogy azon milyen chip van.
11 millió azért 11 millió. :-)

Szerintem az nV engedményt tett az MSI-nek.

Power

(#7) zetecR válasza Power (#6) üzenetére


zetecR
addikt

Gondolod, S3 Triot is átveszenk :DD?

(#8) utax válasza Power (#6) üzenetére


utax
aktív tag

nekem viszont teljesen mindegy, tőlem krumplit is árulhat az MSI, úgysem veszek tőle semmit. jó alternatíva van rá mind alaplap, mind vga fronton.

Use the force, Dude !

(#9) WaterLo válasza Sefter (#2) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Gyártják még ezeket a kártyákat?

....What's up!....

(#10) marcee


marcee
addikt

Money, money, money... :)

Az nv is inkább fejlesztébe ölné a pénzét, minthogy még az msi-t is magával rántsa a szakadékba...

\m/

(#11) marcee válasza zetecR (#5) üzenetére


marcee
addikt

''holott maximum amolyan szimbolikus jelentősége van a dolognak.''

És szerinted amúgy szimbólikusan nem jobb üzlet mostanában ati chipes kártyát gyártani...

\m/

(#12) nap


nap
addikt

Ha egyszer fordul a kocka, az msi sem fog szellel szembe pisalni. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] Továbbra is az nVidia mellett marad az MSI (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.