Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Kinézetre 2-es alá :F Nekem nem tetszik. De biztos lesz aki megveszi.

(#2) plömplöm


plömplöm
őstag

a panel további érdekessége, hogy a jelenlegi felállás szerint hátlapi usb portokba dughatós, viszont pld ''kivezetéses'' takarólemezt nem mellékelnek... miért nem tüskékredughatós? oké hogy manapság sok van hátul, de pont azokból elvenni... nemtom

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#3) fasyrt


fasyrt
őstag

Csak egy USB és egy FW tűcsoportot látok a gép felé menni, a SATÁ-t hogy oldja meg a kütyü?

(#4) atuci


atuci
senior tag

nem szép, de legalább praktikus, 10k körül lesz nálunk szerintem, bár én 6-nál többet nem adnék érte :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#5) ***HG***


***HG***
tag

Nekem bejön, bár most adtam el a Gatewatch-omat, ahhoz képest nem egy szépség viszont használhatóbb :R

"Aki a világot akarja jobbítani, kezdje mindjárt saját magával!" :D

(#6) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem viszont a fekete egy fekete házon jól mutatna! :B

Viszont egy hangerőszabályzót elcserélnék egy ventiszabályzóra. Kisebb méretű PC-kbe, pl HTPC-be, barbone-ba is jól jöhet, ha már elvisz egy 5,25-ös helyet, ODD még fér bele, szvsz jó konstrukció ilyen szempontból. Aki meg még így is akarja azt a 4 ventit szabályozni, az meg moddolja a környékre azt a 4 tekerőt.

Ha jól olvastam, a SATA csak az energiát adja neki, hogy szépen világíson. Gondolom, kell ez, tekintve, hogy egy USB-t visz el a géptől, ez ennyi perifériának lehet kevés kraftot adna, ezért SATA-ból is kap, mondjuk egy USB-s vinyónak. Ez egy USB adat+táp, egy SATA táp csatit indokol, de masszív újítás lenne SATA csatornán forgalmazott adat egy lényegében slim ODD, vagy kártyaolvasó, vagy USB-eszköz. Gondoljunk csak bele az eSATA ODD-kbe, vagy pendrive-okba! Kíváncsi vagyok az első eSATA nyomtatóra, meg fényképezőgépre is! eSATA-s lámpa, kávémelegítő! LOL! :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) plömplöm válasza fasyrt (#3) üzenetére


plömplöm
őstag

így: :)

[kép]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8) orbano válasza macilaci78 (#6) üzenetére


orbano
félisten

te milyen hangerőszabályzókról beszélsz? meg hogy a sata csak azért van hogy az energiát adja, hogy szépen világítson? be vagy szívva? :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) Ste


Ste
addikt

potis ventiszabályzó :)
a régi szép idők :D

(#10) macilaci78 válasza orbano (#8) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hangerőszabályzó az audio-kimenetre, és ha a 2 USB-re rádugom az USB-s notivinyóm és teszek bele mondjuk egy CF-kártyát, meg egy SD-t a PDA-ból, akkor már kell neki a kraft. :U

De nyugodtan művelj ki, minek neki a SATA csati? :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#11) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Kár, hogy nekem kicsit csili-vili még a fekete verzió is. :( Egyébként szívesen látnám a gépemben. 5k -ért. ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#12) fasyrt válasza plömplöm (#7) üzenetére


fasyrt
őstag

jajo. :D

(#13) plömplöm válasza macilaci78 (#10) üzenetére


plömplöm
őstag

te mit nézel, csehkettőt? :) szerintem el vagy tájolódva...
-a hangerőszabályzó valszeg csak lefelé szabályoz, soros ellenállás, tápot nem igényel
-a 2USB-re dughatsz bármit, 2USB-nek megy a vezérlőre saját kábelekkel külön-külön
-a CF kártya szintén külön megy egy vezérlőre a kártyameghajtó saját kábelével

kraft az autópályára kell :)
a sata csati a satának kell meglepő módon...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#14) macilaci78 válasza plömplöm (#13) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én néztem be, CF-kártyának véltem a SATA-t. :B

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.