Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bumper


bumper
senior tag

de csúúúúnyaaaa :o

[Szerkesztve]

(#2) Bubu79


Bubu79
addikt

Érdekes arcú, de végül is nem lenne olyan szörnyű, ha nem írták volna oda az árát.
Íme néhány link a cikkben említett Hummer bicajról:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3) LukE válasza Bubu79 (#2) üzenetére


LukE
veterán

némmán, egy kemping bicikli:D

hummer? Bővebben: link ;]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#4) Bubu79 válasza LukE (#3) üzenetére


Bubu79
addikt

Döbbenet... Ez is törik? Egyben jobban nézett ki! :DDD:D:D
szerk.: Hogy is van ez? Defektmentes gumik? ;]

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5) zsiga667 válasza Bubu79 (#4) üzenetére


zsiga667
addikt

''Ez is törik?''
A polgári változat ezekszerint igen. :) A katonai talán kicsit jobban bírja, az elég rendesen páncélozva van.

Egyébként pár éve a Spektrumon láttam valami katonai notit. A bemutatón a mérnök fogta, összecsukva ledobta a földre, bevágódott egy Hummwee-be, és átment rajta. :D És a noti túlélte egy karcolás nélkül! :C

(#6) orbano válasza LukE (#3) üzenetére


orbano
félisten

úgy néz ki mint ha aknára szaladt volna az meg hanyattdobta :D

amúgy a noti szerintem tök jó. könnyű, erős és erős :) ha normálisabb áron lenne, ieális lehetne kamionba, terepeseknek...

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) Dassler


Dassler
őstag

Zsír, csak elöbb veszek egy H1-et is (jobbban bejön, mint a 2) aztán egy iylen notit.
Amúgy az a megkarcolt Humi a képen, nem mind1, hogy mi tette ezt vele ;]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#8) dabadab


dabadab
titán

Es ebbol a laptopbol is lesz H2, ami ugyan nem birja a terepet, viszont kotelezo tartozeka lesz a neger reppereknek? ;]

DRM is theft

(#9) jerry311 válasza zsiga667 (#5) üzenetére


jerry311
nagyúr

Persze, hogy törik, a H2 egy lakossági szemét...
A H1-ről viszont azt mondják, hogy a törésteszten a betonkockával történt találkozás után még járóképes maradt.

(#10) AlBundy


AlBundy
aktív tag

''A rendszer szíve egy 1,86 GHz-es Intel Pentium M 745 processzor''

A 745-ös Intel proci 1,8 GHz-es, a 750-es az 1,86GHz-es.

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#11) Jim Tonic válasza Bubu79 (#4) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ez az autó egy legenda mindössze. Ismerősnek, főnökömnek is van. Szart sem ér. 0.
Terepen meg szinte mindentől kikap.
Az eredeti katonai gépet most felejtsük el, ez nem az.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#12) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem nem nagyon tetszik. Főleg ez a sárga benne!:U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13) strike-force


strike-force
őstag

Hummer-rajongok elore !!!
Bővebben: link

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#14) dabadab válasza Jim Tonic (#11) üzenetére


dabadab
titán

Azert tegyuk rendbe a dolgokat: a Hummer nem gazos (marmint az eredeti polgari) (illetve dehogynem gazos, de nem ugy).
A H2 viszont ugy keletkezett, hogy fogtak egy tereparonak alcazott izet (ameriakiul SUV), raktak ra egy kocka kasztnit, aztan azt mondtak ra, hogy ez is Hummer. Na, az ultragaz.

DRM is theft

(#15) janpotocki válasza AlBundy (#10) üzenetére


janpotocki
senior tag

elnéztem. elnézést.

(#16) Sanya válasza janpotocki (#15) üzenetére


Sanya
nagyúr

ha elnézted, akkor mi is elnézzük

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17) süti5 válasza Jim Tonic (#11) üzenetére


süti5
őstag

Ez hülyeség.
Az való igaz, hogy a H1 sokkal jobb terepen, és ez egy lightosabb változat. Az, hogy szinte mindenkitől kikap terepen, a legnagyobb baromság. Az, hogy sok balf*sz veszi, akik nem tudják és merik használni terepen, az más kérdés. Sok tesztet láttam róla, ami független volt, és igenis nagyon jó terepen, bárkivel felveszi a versenyt és masszív szerkezet. Csak az emberek egy 20milliós gépet jóhogy nem mernek oda vinni, ahol lada nivával járnak, mer karcos meg ilyesmi lesz. Olyan ez, mint a merci G osztály. Idejönnek vele a németek, leteszik erdő szélén és mennek be a nivával. Ez azonban nem jelenti azt, hogy a G osztály nem tudna ott elmenni.... Hangsúlyozom, G osztály, nem ML:)
Ha kételkedsz, legalább nézd meg a száraz adatokat a www.hummer.hu - n, már azok is magukért beszélnek. Legkisebb hasmagassága 26cm. Igaz, hogy pl. a H1-nek valami 40 centi, de a terepjárók között még akkor is ott van.... A hajtás, a tereptechnika is jó, nincs ezzel gond.

(#18) Dassler válasza süti5 (#17) üzenetére


Dassler
őstag

Valóban, terepen igen is jó. Így van, ahogy írtad, mármint a használatát. Egyedül a szélessége hátrány néha, de van ahol meg elöny. Egyetlen problemája az ára, mert viszont 33 millás létére azé nem jobb, mint az 1,7 millás niva, vagy a fél misis UAZ/GAZ. Csak kicsit konfortosabb. Utóbbiakat tényleg nem sajnálod, be gumicsizmával, surranóval nyakig sárosan, majd leviszi a gözborotva, míg azért egy ilye Humi belsejének nem esnék neki csapvízzel....a katonai más tészta, az ugyan oylan belülröl, mint egy UAZ, csupa vas, azt is slággal szokták öblögetni.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#19) dabadab válasza süti5 (#17) üzenetére


dabadab
titán

Azert jobb, ha az ember ovatosan terepezik vele, mert igy jarhat: Bővebben: link ;]

Egybkent meg szerencsetlen Chevy Tahoe-t (merthogy ez a H2 leanykori neve :) ) egyaltalan nem szantak komoly terepjaronak, nem is az. (A 24 literes vegyes fogyihoz meg azt hiszem, nem is kell semmit sem hozzatenni).

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#20) süti5 válasza dabadab (#19) üzenetére


süti5
őstag

Biztos volt már H2-d és befürödtél vele;]

Szerintem jó terepjáró, de nem a legjobb, ezt előbb is leírtam.

(#21) Jim Tonic válasza süti5 (#20) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Én viszont láttam élőben működni őket, és szart sem érnek. Nehezek, bumfordiak. Kerekek távol, mindenhol fennakad. A hummer.hu-n nem fogok nézelődni, jó, hogy azt nem mondod, nézzem meg az Intel-AMD összehasonlításokat az Intel/AMD oldalán.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#22) lapa


lapa
veterán

életcélom egy hummer h1 (preferably alpha). esetleg mögöttem egy megbízott ember mercedes g osztállyal parkolás céljából...

h2 meg lol.

[Szerkesztve]

(#23) velizare válasza zsiga667 (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

amikor még elsőéves voltam, a tanszéken is fejlesztettek egy lézeres távolságmérő távcsövet a seregnek. az előadó 10 percen keresztül ecsetelte, miféle válogatott kínzásoknak tették ki a cuccot. aztán jött az armytól is valami technikus, aki mindez után földhözvágta, majd pattanásból dekázott vele kettőt, és félfordulatból hatalmas gólt ragasztott az íróasztalba. ezt mind kibírta a cucc. az egész dolog azon bukott meg, hogy a sisakot nem kalkulálták bele tervezéskor, tehát sisakkal együtt nem lehetett használni, ami meglehetősen előnytelen volt. :D

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#24) velizare válasza Jim Tonic (#21) üzenetére


velizare
nagyúr

azé a pesti kátyúkhoz még elmegy? vagy már oda is magastátra kell? :)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#25) Dassler válasza velizare (#24) üzenetére


Dassler
őstag

Ha hosszú távon gondolkozol, akkor valami Big footot vegyél...

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#26) Bazsesz válasza dabadab (#8) üzenetére


Bazsesz
őstag

Nem, az majd használható lesz B-s jogsival is :D

Amúgy a témához: LADA-s notit miért nem gyártank? Mindig ezek a felfújt márkák jönnek elő, és a kisgyerekeket ezekkel mesevilágba reptetik. Aztán megtudják, hogy mi a valóság, és szörnyű tudattal élik le az életüket.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#27) Biaggio válasza Bazsesz (#26) üzenetére


Biaggio
őstag

Jó kis moddingtéma, nem? ;] A következő mod versenyre a belépő az lesz, hogy ''turbózz fel egy notit az alábbi, választható témában: Trabant, Niva, Polski, Wartburg, Moszkvics, stb.'' :DDD

(#28) Jim Tonic válasza velizare (#24) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hát, értem mit akarsz mondani, de mondjuk egy ilyennek nem elsősorban a fővárosi közlekedésben kellene teljesítenie. Bár ezt kétség kívül városi péniszhosszabításra fejlesztették ki.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#29) Avast válasza bumper (#1) üzenetére


Avast
tag

Szvsz gyönyörű mind 3 hummer de az első a legszebb. :C :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.