Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atuci


atuci
senior tag

Ha 15k körüli lesz az ára, akkor megint egy jó alap az olcsó otthoni rendszerekhez ill. htpc-hez.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#2) as_Rock válasza atuci (#1) üzenetére


as_Rock
őstag

Már amennyiben az am2-es proci olcsó lesz, vagy lesz belőle sempron:)

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#3) VargaI


VargaI
senior tag

akkor is Asrock lesz a legolcsóbb új lepnál is :P, (nekem meg csak egy bővítő kártya kell :DDD)

kicsit útba lehet a chipsethűtés egy PCIe 1x-es kártyának nem?:F

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#4) as_Rock válasza atuci (#1) üzenetére


as_Rock
őstag

Ehh, látom lesz belőle sempi, akkor tényleg jó megoldás, de az előttem szólóval egyetértve én is Asrockot tennék alá:))

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#5) Balinov válasza as_Rock (#2) üzenetére


Balinov
félisten

ja,várjuk ki a belevaló proci árának a kiderültét.amugy tetszik :R egy ilyet gigabyte-ba...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6) as_Rock válasza Balinov (#5) üzenetére


as_Rock
őstag

...és hullanak a tápegységek:DD:DD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#7) ftc válasza Balinov (#5) üzenetére


ftc
nagyúr

Ugyanannyiba kerül mint S754-es Sempron társa

(#8) Balinov válasza ftc (#7) üzenetére


Balinov
félisten

úgylegyen, Ftc :R
mi az,nem vált be mégse a foxconn lapocska? :F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9) ftc válasza Balinov (#8) üzenetére


ftc
nagyúr

Adjak linket?Már lehet rendelni.Én már előrendeltem egy Sempronra ;] Már csak Ati chipset kell hozzá....
[link]

A lap meg ..... ha érdekel priviben elmondom

(#10) Balinov válasza ftc (#9) üzenetére


Balinov
félisten

hmm.szlovákból? már csak olcsón kéne az SVK,meg egy olyan,aki a szlovák áfát vissza tudja igényelni...hm... várom szeretettel a privit.kíváncsi vok,mint atom :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#11) g@bo


g@bo
nagyúr

ki is forgalmaz nálunk albatront?

(#12) Lupin.


Lupin.
tag

Legalább már a hátlapig is eljutottak az újítások terén... Végre van elég usb.

(#13) atuci válasza as_Rock (#2) üzenetére


atuci
senior tag

Szerintem nem lesz drágább, mint a mostani sempronok

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.