Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

egycsatornás DDR2 :Y akkor már inkább DDR1!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) csibor válasza anulu (#1) üzenetére


csibor
őstag

656fx 2csatorna szerintem
670 1csatorna

(#3) Male válasza csibor (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Azért az elég hülyén néz ki, hogy az integrált VGA-s, ahol nagyobb memsávszél kéne, pont abba raknak egycsatornás DDR2-őt. Gondolom így gazdaságos gyártani, meg a másik a ''performance chipset'', de akkor is hülyén néz ki.

(#4) csibor válasza Male (#3) üzenetére


csibor
őstag

Hali uhu müködik?Persze igy lesz tesco gazdaságos.656fx-ben bizok mert 655fx nekem bevált és remélem olcsó lesz.

(#5) Male válasza csibor (#4) üzenetére


Male
nagyúr

Nekem meg a 645DX vált be, azóta szimpatikusak a SiS chipsetek, mióta ez van nekem.

UHU+net most megy szerencsére. Beírtam az UHU-s topicba a megoldást.

(#6) Notes


Notes
senior tag

_Szerintem_ a SIS jobb mint a VIA a népek mégsem veszik/vették annyira. Nem tudom miért van ez...

Romanes eunt domus!

(#7) csibor válasza Notes (#6) üzenetére


csibor
őstag

A régi idök emléke:))

(#8) Loretto válasza Notes (#6) üzenetére


Loretto
veterán

Intelhez mindenki intel chipet vesz. Nekem volt 648-as sis-es lapom, azt hittem szar, de nem az volt a ludas.

Soirée...

(#9) marcee válasza Notes (#6) üzenetére


marcee
addikt

Én az ali-n lepődtem meg hasonlóképpen: havernak 3.5 éve vettünk a7a266 lappal 1200MHz-es athlont, annyira stabil, megbízható gépet korábban nem láttam. Sebességét nem mértük, de semmi gond nem volt vele. Azóta kicseréltem neki fejlesztésből visszamaradt a7v333/1800+ra, és azt mondja semmivel nem érzi jobbnak, vagy gyorsabbnak. (cad-ezik rajta, semmi játék). Igaz hogy nem volt olcsó annó (512DDR volt bennne a kezdetektől!), de szinte hozzá sem kellett nyúlni, több mint 3 éve!

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.