Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

Nem volt erről már itt egy hír? Még arra is emlékszem, hogy azt tárgyaltuk milyen kicsi a borda rajta. (most vagy a jövőbe látok, vagy... inkább megnézem a keresővel :)) )

(#2) Male válasza Male (#1) üzenetére


Male
nagyúr

[L]http://prohardver.hu/rios2_hir.php?id=3656[/L] . Na akkor annyi az újdonság, hogy néhol már lehet kapni -> szóval mégsem ugyanaz a két hír. Bocsi.

(#3) Richard


Richard
őstag

Végre vmi értelmes hűtő....... Az nVIDIA-nak is ezt kéne csinálnia. Nem ilyen porszívót, mint ami némely FX-en van...;]

(#4) Notes


Notes
senior tag

Mint mindig a lényeg most is az apróbetűs (itt zárójeles) részben van. :)

Romanes eunt domus!

(#5) bdav


bdav
őstag

az a kis rézcső ott ami lóg ki belőle, az a heatpipe?

különben zárójeles részhez: sztem sok user inkább kifizet egy picit többet a kariért, csak ne kelljen otthon barkácsolnia vele. ennyi.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#6) Agyasima


Agyasima
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁ!

Jövök ide vmi Tanksapka utánérzésű cikket olvasni, erre már a mondat második fele elszomorít. :)) )

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#7) nap válasza Male (#1) üzenetére


nap
addikt

...es meg mindig csak a ramok felet hutik... :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#8) [lAyCsI] válasza nap (#7) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Sztem ez a borda ugyanúgy nem ér hozzá a memória modulokhoz, mint a Zalman vagy a Thermaltake megoldása.
Végül is minek a mem modulokat hűteni:F,
az ecceri júzer azt úgyse fogja overclockolni...

-= No way back from Here =-

(#9) keopsz válasza bdav (#5) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

a heatpipe ennél egy kicsit bonyibb, h a szerző szavajárását idézzem..

itt találsz róla némi infót: [L]http://prohardver.hu/rios2_cikk.php?id=198[/L]

cantante di sampietrini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.