Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  [Re:] R.I.P. RDRAM!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Zsiba


Zsiba
senior tag

Puff neki! Ez valami új Intel stratégia? Egyet előre kettőt hátra. Jó lenne végre, ha eldöntenék, hogy mit akarnak...

''One Ring to rule them all...''

(#2) zsborbas válasza Zsiba (#1) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Az RDRAM szerintem még egy jódarabig meg fog maradni. Ne felejtsd el, hogy a SAMSUNG is gyártja, sőt fejleszti is! És a SAMSUNG nem egy kis gyártó.

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#3) Zsiba válasza zsborbas (#2) üzenetére


Zsiba
senior tag

Ez mind rendben van, de az állandó bizonytalanság szerintem nincs jó hatással a vásárlóra. Merjem venni, vagy fél év múlva már támogatottságom sincs, upgrade nuku...

''One Ring to rule them all...''

(#4) zsborbas válasza Zsiba (#3) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Meg ne felejtsd el, hogy a konzol gyártók is igencsak nagy piac. Szerintem max a pc piacról fog eltűnni.

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#5) Parci válasza zsborbas (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Igen, PC piacról van csak szó, az alacsony lábszám miatt sok helyütt nyerő lehet az RDRAM. A konzolok is ilyenek, valóban.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) Zsiba válasza zsborbas (#4) üzenetére


Zsiba
senior tag

Ez tényleg mind szép, de én csak egy pc felhasználó vagyok. Az, hogy a Rdramok átlépnek a konzolpiacra, mert az intel dobja őket az nem tud meghatni... Én egyszerűen az intelre vagyok morcos.

''One Ring to rule them all...''

(#7) zsborbas válasza Zsiba (#6) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Az RDEAM-ok nem átlépnek a konzol piacra, már jóideje jelen vannak pl.: Playstation2. Amúgy én sem fogok RDRAM-os rendszert venni, az előbb leírtak miatt, és az ára sem érte még el a szerintem 'megéri az árát' kategóriába. Nekem is egy 1,4(266)TB-m van egy ASUS A7V133C-ben. Intel procim is volt, de az AMD ár/teljesítmény aránya egyszerűen jelen pillanatban verhetetlen. És mindig is olcsóbb volt mint a hasonló tudású Intel. De ez már nem az eredeti témához tartozik. Bocs! :)

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#8) Zsiba válasza zsborbas (#7) üzenetére


Zsiba
senior tag

Ok-Ok! Rosszul fogalmaztam. Az átlépést én sem szó szerint értettem...

Jelenleg nekem is Pentium rendszerem van, immár több mint egy éve változatlan formában. Jövő nyárra tervezek upgrade-et, illetve cserét :), de ezek után lehet, hogy átállok én is AMD-re...

''One Ring to rule them all...''

(#9) Miracle


Miracle
senior tag

szerintem a PS2ben nem RDRAM van, de mind1.
meghalni biztos nem fog.
de hogy az intel nélkül sosem terjed el, az biztos. meg amúgysem. túl nagy az elérési ideje. meg drága. amúgy a DDR333mas SIS chipset MINDENHOL veri a 800as RDRAMOS P4eseket... szal már van alternatíva is... és már csak idő kérdése a PC400 DDRSDRAM:D

értelmező késziszótár :: rekurzió --> lásd : rekurzió

(#10) Parci válasza Miracle (#9) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

De, 16MB RDRAM van benne... asszem :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) LordX válasza Parci (#10) üzenetére


LordX
veterán

Kemény 16 Mega?

Netán van mellette normál/DDR SD is?

(#12) karib


karib
addikt

PS2-ben asszem 2x16 MB RDRAM van oszt kész, de épp ez a lényeg: két "eszközzel" piszok nagy sávszélességet tudnak elérni, ezért gazdaságos, és mivel célhardver, nekik bejön az RDRAM (nem kell Photoshopot futtatnia, csak full-out 3D gamezt).

Vajon VGA kártyákra nem lenne jó az RDRAM, ha a PS2-nek ennyire beválik...?

Department of Redundancy Department

(#13) LordX válasza karib (#12) üzenetére


LordX
veterán

Mondasz valamit...
Bár lassan a DDR gyorsab a RD-nél

(#14) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Milyen frakó lenne má:
Ge4 ultra 500/1200:)))

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  [Re:] R.I.P. RDRAM!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.