Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) cherockee


cherockee
aktív tag

igy kezdődött a macintoshal is. asszem ps5 már nem lesz. Kicsit érdekesnek tartom (minőség ügyében sajnálatos néha), hogy mindenben amibe beszáll a Microsoft abban piaci szerepe lesz ripsz ropsz. Perifériák, játékgépek, pda-k...És némelyik piacon szépen tönkre is teszi az ellenfeleit. Palm, most szerintem a Sony is erre az útra zuhanhat, Macintosh látszólag már feladta...Nem lepne meg fél éven belül egy Xbox mini, psp kicsipuha felirattal.
mellesleg microsoft a skype ellen is lépett már, nem hiszem hogy az mp3 bulibol is sokáig kimaradna még...lásd msn szolgáltatókörbe beleférne simán. Google-t is probálja lökdösni, elég ha a vistában alapból msn search kerül bele, és valahogy nem kompatibilissá teszik magukat a google-el....
Van aki még igy gondolja?

u.i.: nem mondom hogy a microsoft egy rossz cég. A windows is müködik ha jool beállitja valaki. Főleg az ne szólja le aki lopva használja. Egereik, billentyűzeteik például eléggé kiemelkedők (egér elemélettartamában pl. egyedien jook), az xbox szerintem jobb volt mint a ps2, a Pocket pc rendszerekkel se csusztak el...Bill Gates egy rettenetesen joo látnok, a cége monopoliumokat épit ki, ami nem tetszik még nekem se. De remélem a Longhorn-nal megkezdődik valami.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.