Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kriza


Kriza
őstag

''Padlón a DVD-írók ára'' ---> plafonon a hollywoodi filmgyárosok meg az ASVA vérnyomása :DD :DD :DD

Bocsi, de nem akartam kihagyni! :DDD

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2) _cirmos_


_cirmos_
őstag

úgy legyen. akkor talán veszek is.

(#3) Artus58


Artus58
csendes tag

nemrég vettem egy plextort nem kevés pénzért, de akkor nem jártam rosszul mert nem látom a listán :U

(#4) erdoke válasza Artus58 (#3) üzenetére


erdoke
titán

Mind a néhány kínai üzem egyikében készül, beleértve a Plextort is. Egyébként se ér 10-20 % plusznál többet a Plextor író, a 716-os pedig a 3520-as NEC duplájába került. ;]

A legjobb aláírás a héten

(#5) Club válasza erdoke (#4) üzenetére


Club
őstag

A NEC kinn ámerikában rettentesen nagy ''hírnévre'' kezd szert tenni.
Szóval sztem nemsokára nálunk sem biztos hogy Plextor lesz a Numero Uno.:U

(#6) Polesz


Polesz
addikt

Lassan már az lesz a hír, hogy végre sikerült valamelyik gyártónak 10e forinton túl is eladni írót :)

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#7) capafog23


capafog23
őstag

Elózóleg a cd írokkal volt ez mostmeg már a a dvd írókkal is.

(#8) neduddki válasza Club (#5) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A plextor inkabb csinyana meg azokat a .... dvd iroit ahejett hoyg mindenfel hujjesegeb beleszall, konnyen el fog fogyni az hirnev ....:- ((((

udv

neduddki

mod: vayg mar el is szallt????:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9) td válasza neduddki (#8) üzenetére


td
senior tag

Nana! Csak nem leszólni a Plextort!

(szerk, elnéztem)

[Szerkesztve]

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#10) g@bo válasza neduddki (#8) üzenetére


g@bo
nagyúr

Az írókat látni vágod, és a helyesírást?

(#11) neduddki válasza td (#9) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Az hogy mongyuk 11-13e vs.29e aszt emg ott eszi meg a fene /vettem ettol mar sokkal dragabban is pana-t/, de legalabb muxenenek es irnank normalisan:- (((((

udv

neduddki

p.s mit irtal eredetileg???

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#12) neduddki válasza g@bo (#10) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

tejjesne korrektelenul es hejjtelenul irok hol itt a gond????:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13) 9CS


9CS
senior tag

Vajon a sulinetben is érződni fog ez a csökkenés? Már kicsit ciki, hogy az asztali gépben csak cd-író van. :) (DVD még olvasó se :) )

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#14) TeeJay


TeeJay
félisten

na most hogy ilyen szépen csökken a DVD írók ára meg már szinte mindent írnak amit lehet akkor most már szerintem jövőre beszervezek egy DVD író vásárlást ha lesz pénzem.

de mégl ehet idén karácsonyra kellene végre már venni egyet.
de lehet inkább már várok az újabb technika után.

mindenesetre jó hír az hogy olcsóbbak lesznek ezek:DD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#15) PPeter válasza TeeJay (#14) üzenetére


PPeter
addikt

Gondolod, hogy az új technika kapásból 10ezer forintos meghajtókat és 100 forintos lemezeket jelent majd? A kék lézeres drive-ok olyan 80ezer körül lesznek első körben, a HD-DVD/Blu-Ray lemezek meg jóval drágábbak, mint a mostani DVD DL lemezek. Szóval akkor majd megint várhatsz újabb 5 évet. :C


[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#16) weihe válasza g@bo (#10) üzenetére


weihe
tag

Ne bántsd szegény Török Szultánt ! :)

[Szerkesztve]

(#17) td válasza neduddki (#11) üzenetére


td
senior tag

De kíváncsi vagy. Azt hittem, kettő van belőled, de utánakerestem, és a másik arc neve: ''neduddgi'' ;)

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#18) TeeJay válasza PPeter (#15) üzenetére


TeeJay
félisten

akkor várok még pár évet szerintem :DD

majd ha elsz pénzem megveszem életem első DVD meghajtóját ami egy író lesz.
én eddig kb 2 DVD korongot fogtam a kezembe és csak mostanság lenne rá szükség hogy van netem és töltök le pár dolgot.

amúgy még a CD bőven megteszi nekem.
a CD írómat is akkor kaptam mikor már a csúcson volt technikailag.
52x LG író és jó az még most is.

ennyi :D

és még a CD is drága szóval nem tökmindegy mire írok?
nálunk sose lesz olcsó lemez:O

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#19) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

csak menjen jól lefelé, így talán lesz rá pénzem.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#20) erdoke válasza Club (#5) üzenetére


erdoke
titán

NEC full fapados író, árversenyben az LG-vel. Nem látok rá okot, hogy miért lenne nagyobb presztízse mint más íróknak, de erre utaló jeleket se találtam olyan fórumokon, ahol az amcsik többségben vannak. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#21) neduddki válasza td (#17) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

TEVEDES!!! osszesen 4-ijejn nev forog ossze vissza a forumion:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Hát ez borzalmas. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#23) Jim Tonic válasza g@bo (#10) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Most komolyan kérdezem: Neked is 3 év után tűnik felm, hogy hogy ír? Mindig ilyen volt. Ráadásul láthatóan ez egy stílus. Inkább olvass utána, ki írt így.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#24) Kain


Kain
senior tag

Ugyan nem is kiskerben,de már rég 10K alatt vannak.De kiskerben se sokkal drágább (max +1-2K).

(#25) alien8


alien8
csendes tag

Jön a Blu-ray, stb. a dvd kifutó technológia...

(#26) fanatic válasza capafog23 (#7) üzenetére


fanatic
aktív tag

Jaja... amikor a CD írók már nettó 4k és a DVD írók 30k voltak, lehetett sejteni, hogy a DVD író is hasonló sorsra jut... csak idő kérdése volt! :)

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#27) badamoa válasza erdoke (#20) üzenetére


badamoa
tag

Hát ezen elvitatkozhatnánk egy keveset. Nos nehogy az a vád érjen hogy részrehajló vagyok, nekem NEC DVD íróm is van meg LG is. Hát az ujabb rétegekkel az LG elég mostohán bánik. Sok a hibás és időnként nehezen olvasható, asztali lejátszóban elvérző darab (szerintem sok 1is...) A NEC érdekes módon (a Pioneer , a Teac és társai szintén) simábban veszik a dolgokat. Amilyen szuper volt az LG CD író olyan megbízhatatlan lett a DVD írója. Mondom a többi készülékhez viszonyítva. Mivel forgalmazok is ijeneket, több darab alapján írom le. Aki akarja elhiszi.... Mondom, én is bevettem egy LG-t.. :( Hát legközelebb nem teszem. Most a NEC 3540 darabja a folyamtos laserkalibrációval szerintem viszi a pálmát (persze ne a plextorral tessék összehasonlítani :).

Nincs más hátra - mint előre

(#28) fanatic válasza badamoa (#27) üzenetére


fanatic
aktív tag

Nálunk is az LG volt a favorit, de egyre többen hozták vissza, hogy gázos! Most az NEC van toppon és 100-ból kb. 1db a xar!

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#29) joey7 válasza PPeter (#15) üzenetére


joey7
őstag

drágák lesznek,de azért lényegesen nagyobb lesz a kapacitásuk.:U
azért mekkora szívás,h pár éve iszonyúan drágán megvették az emberek a dvdírókat,lemezeket,aztán manapság már a békasegge allatt van az áruk.inkább várni kellett volna mostanáig,csak az a bibi,h akkor örök életünkben csak várnánk,nem gyűjtenánk semmit,mert mindig az újabb cuccokat figyelnánk amikre lehet majd írni ha olcsók lesznek.inkább carpe diem!:D

(#30) neduddki válasza badamoa (#27) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Na ne is kivancsian varom hogy mit nyujt a 3540 a +rw immel eddig meg mindiog a 4163 viszi a palmat a pio108/109 nec 3500/3520 es plex708-akbol:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#31) fishi válasza joey7 (#29) üzenetére


fishi
tag

Pedig nagyon egyszerű!
Összesen egyszer kell várni, amíg valamelyik technológia olcsóvá nem válik, és utána azt kell használni addig, amíg a következő technológia olcsó (és nem utolsó sorban kiforrott) lesz. Így ugyanannyi ideig használ vki egy technológiát, mint akik rögtön beinvesztálnak az újba, csak így sokkal olcsóbb és ésszerűbb.

Dare2Live (DVD lemezekről): ''elképzelhető, hogy 100 év múlva is megtudom nézni amit ma kiírok?'' - perempe: ''Te valószínűleg már nem. Bár ahogy manapság az orvostudomány fejlődik...''

(#32) Hideyoshi


Hideyoshi
tag

Sziasztok!

Tanácsot kérek, ezek a lehetőségek vannak, nemtom melyiket válasszam:

24/4/40/16x LG 4163B DVD-writer drive
24/4/40/16x Nec 3540 DVD-writer drive
24/4/40/16x Pioneer 109D DVD-writer drive


:O

Egy nap 24 órából áll, egy rekeszben 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!

(#33) erdoke válasza Hideyoshi (#32) üzenetére


erdoke
titán

Ha mindegyiket a legújabb FW-rel nézem, nincs óriási különbség.
Talán az LG meghibásodási arányáról rosszabbakat hallani. Azt mondják, a dobozos verziók 2 év garral jobban bírják.
A legkevesebb potenciális gond az NEC-vel van, és az a legolcsóbb is.

A legjobb aláírás a héten

(#34) Hideyoshi válasza erdoke (#33) üzenetére


Hideyoshi
tag

Köszi:)

Egy nap 24 órából áll, egy rekeszben 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.