Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ngabor2


ngabor2
nagyúr

[link]
jobban illene, ezen látszik, hogy csak 2 lan port van. (mindjárt keresek jobbat is).

monnyuk nem értem, hogy miért kellett a másik 2-t lehagyni róla...

az is érdekes, hogy a dlink oldalán nincs erről szó :F

(#2) klambi


klambi
addikt

azért ez durva lesz..miket lehet vele majd művelni...
mint mikor a linksysen linux volt... :C

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#3) rdi


rdi
veterán

végre egy eszköz, amit bármilyen kérdésre lehet ajánlani :D

Fej! Tor! Potroh!

(#4) LordX válasza ngabor2 (#1) üzenetére


LordX
veterán

Ha ugyanaz a chip van benne, mint az ASUS WL-500xy-okban, akkor érthető: a procijában 2 ethernet vezérlő van: az egyik rá van kötve egy switch chipre, a másik meg nincs bekötve sehova. Nah most itt elhagyják a switchet, és kivezetik a másik vezérlőt..

(#5) ngabor2 válasza LordX (#4) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tehát 2 független port? az jó dolog... bár pl. egy router esetén a 4 ''összefüggő'' port gyakran többet jelent, mint a 2 független. igaz, itt a wlan igen sokat dob rajta. nehéz eldönteni, hogy mi is a 2 lan-csatlakozó. valószínűleg azért ők is felmérték az igényeket :D

(#6) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Fantorpikus es ez majd segit abban, hogy ne dogoljon meg gyfojtaban a vas alatta, ehhh;- (((

udv

neduddki

mod: csak magyarazna ma el vki, hogy hol, mikor csesztek el???

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7) ngabor2 válasza neduddki (#6) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha elég sok fejlesztő lesz rá, és nem megkerülhetetlen hw-hiba, akkor van rá esély.

(#8) waterman_


waterman_
aktív tag

4 lan oldali port kell hogy legyen azon. a cikkben a képen látszik 1-2-3-4 felirat. az #1 hozzászólásban linkelt képen meg csak 1-2 látszik. akkor valamelyik készülék nem a DAP-1160 -as..



[Szerkesztve]

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#9) bambano


bambano
titán

Az ilyen cuccok igen jelentős százaléka nyílt forráskódú szoftvert futtat. Mi ebben a hír?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) ngabor2 válasza waterman_ (#8) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az #1-ben linkelt kép a 1160-as, legalábbis mind a leírás, mind más oldalak szerint. épp azért tettem be, mert a cikk képén 4 lan port led látszik, ami nincs összhangban a cikkel.

bambano: az, hogy ezesetben hivatalosan is támogatják a hackelését, nem kell mindenféle ''féllegális'' helyekről beszerezni a fw-t hozzá. azért tettem idézőjelbe a féllegálist, mert imho sehol nincs tiltva a fw-csere, csak a gyártó nem igazán segít a cserében.

(#11) neduddki válasza ngabor2 (#7) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Felre erted, ha megdoglik akkor tok mindegy a sok fejleszto, az pedig a dlinkes cuccokra az utobbi min3 evben igencsak jellemzo:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#12) bambano válasza ngabor2 (#10) üzenetére


bambano
titán

Ha a ketyerében linux alapú cucc fut, a gyártó köteles közzétenni a teljes forrást. Az nem véletlen, hogy egyes eszközökön annyira egyszerű fw-t cserélni, ezeket már beperelte a szabad szoftver közösség (valamelyik képviselője) és nyertek.
Ideértve az asus-t is. A gpl-ből adódóan az fw cseréje nem lehet illegális, legfeljebb a gyári támogatást nem kapod meg később hozzá.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) ngabor2 válasza neduddki (#11) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ja, tehát hogy maga a vas gondolja úgy, hogy innentől kezdve előlép routerből papírnehezékké... na ezt biztos nem tudja a nyílt fw kijavítani...

(nekem linksys van, d-linkem csak nagyon rövid ideig volt, azt le is cserélte a szolg)

(#14) Integra válasza ngabor2 (#13) üzenetére


Integra
titán

detto
majd falhoz vágtam a dlinkem anno, soha többet, linuxos linksys rulez:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.