Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ra3


Ra3
őstag

nem tudom hogy a Rambus még mivel foglalkozik, de nem csoda hogy döglődik...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#2) freya


freya
aktív tag

Döglődik? Ha az én kis cégem $5.1 millás nyereséget csinálna, hát annyira nem sajnálnám magam :)

(#3) Agyasima


Agyasima
senior tag

A Phillipsnek is csinálnia kellene valamit magával, mer az utóbbi időben max. az írható CD-it érdemes megveni!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#4) ftc válasza Agyasima (#3) üzenetére


ftc
nagyúr

Ezt nem értem.Mért?

(#5) Versus válasza ftc (#4) üzenetére


Versus
senior tag

Mert azok tényleg nem rosszak! :)

Premium Vintage

(#6) ftc válasza Versus (#5) üzenetére


ftc
nagyúr

Azt tudom.És a többi?

(#7) Male válasza ftc (#6) üzenetére


Male
nagyúr

Mert a Philips már legalább két éve áttért a gagyigyártásra, és mostanra már a vevők is kezdenek rájönni, hogy a Philips != jó minőség (pedig régen azért jó minőségű cuccokat csinált).

Pár éve a Philips a termékeit a designal és a névvel akarja eladni, a boltban még minden tökéletes, aztán rövid használat után jönnek elő az idegesítő dolgok (persze nem olyanok, amik garanciális cseréhez vezetnének). Pl a tévéknél szép kép, viszont gyenge elektronika (ez a monitoraikra is jellemző), a konyhai robotgépeikelég hamar felhangosodnak és elgyengülnek, a videokazettáiknál talán csak a Sony CD sorozat rosszabb (meg a TESCO gazdaságos kazetta), az írható CDiknél is volt egy pár rossz sorozat (a mostaniak jók).

(#8) ftc válasza Male (#7) üzenetére


ftc
nagyúr

Nem tom.Nekünk otthon majdnem minden Philips,de eddig semmi gond nics vele.
DVD,TV ok!

(#9) Male válasza ftc (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Szerencséd van. Egyébként a TV-iknél a drágábbak valószínüleg jók (150+ kategória), de azoknak meg ''némi'' közük van az LG Flatronhoz (ami a TV-knél igencsak jó), szóval az nagyrészt nem Philips.

(#10) ftc válasza Male (#9) üzenetére


ftc
nagyúr

Úgy 240 000Ft volt.

(#11) ftc


ftc
nagyúr

Egyébként a Philips lightingnek jó termékei vannak!

(#12) fzoy válasza ftc (#11) üzenetére


fzoy
csendes tag

Szép dolog az optimizmus,de sajnos a tények és lehetőségek téves értékeléséből fakad! Beszélj olyanokkal akik aktívan a szervíz szakmában dolgoznak.Még egy műszerészt sem láttam aki szerette-tisztelte volna a Philipset.Ha záros határidőn belül nem változtatnak a Grundig sorsára jutnak,pedig az is mekkora név volt.

Ahonnan én nézem,elég ocsmánynak tűnik a világ

(#13) Johnny


Johnny
senior tag

Ha már a tv-knél tartunk: a Sony Lengyelországban, a Panasonic Csehországban gyártatja mostanában a tv-it, beleértve a drágább 100Hz-eseket is. Szórás itt elég nagy, per pillanat egyik tipust se venném meg. Csak ezeket még 5-10 évig eladja a név.

(#14) gericooper


gericooper
aktív tag

philipsből a borotva a legjobb. cd író meg monitor az nagyon benga

(#15) ftc válasza fzoy (#12) üzenetére


ftc
nagyúr

A lighting a világítással foglalkozik.Semmi köze sincs a Philips Electronicshoz.
Lightinghez tartozik:égők,lámák,elemek stb.

(#16) ftc válasza Johnny (#13) üzenetére


ftc
nagyúr

Lenyelország-Sony= selejt.

(#17) Male


Male
nagyúr

Mostanában egyébként a JVC-nek vannak minőségi dolgai (legalábbis abban még nem csalódtam).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.