Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csudri


csudri
őstag

Asztáhogyéaggyákesztet?

(#2) engusz válasza csudri (#1) üzenetére


engusz
veterán

Egyszer valamelyik újságban (talán PCWORLD), láttam egy hasonló kütyüről tesztet. Az elv ugyanez volt. Hááát. A mezei user-nek sose lesz rá pénze. Az árából kijön egy teljes alap gép, monitorostul. Kb 100e Ft volt. :(

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#3) dabadab válasza csudri (#1) üzenetére


dabadab
titán

Brutto 70.

A nagy hibaja az, hogy csak kartyarol HDD-re lehet masolni, visszafele nem megy a dolog, pedig ugy lehetne hasznalni mindenfele memoriakartyas kutyuk (mp3 lejatszo, PDA, stb) hattertarolojakent.

DRM is theft

(#4) dabadab válasza engusz (#2) üzenetére


dabadab
titán

''Az árából kijön egy teljes alap gép, monitorostul.''

Sot, egy auto arabol meg egy egesz halom tok meno gep kijonne, azt' a sok marha megis megveszi :) Szoval az van, hogy ha egy kethetes afrikai szafari (de akar egy adriai hajozas, vagy akarmi) kozben akarod lementeni a CF kartyadrol a cuccokat, akkor egy teljes PC nem tul idealis (sot, 220 hianyaban teljesen alkalmatlan) a feladatra, akar van hozza monitor, akar nincs :)

Amugy nem draga, mert ha azt veszed, hogy egy 1 gigas CF ugy brutto 60-nal kezdodik (es a kisebbeknek sincsigazan jobb Ft/GB aranya), ez meg 20 giga, es brutto 70...

DRM is theft

(#5) twollah válasza engusz (#2) üzenetére


twollah
nagyúr

Szerintem botorság ezt a hardwaret egy komplett géppel összehasonlítani.

(#6) engusz válasza twollah (#5) üzenetére


engusz
veterán

Személetetni szerettem volna, hogy az átlag ember tud abból a pénzből mást is venni.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) eddie303 válasza engusz (#6) üzenetére


eddie303
őstag

Pl. egy kisebb konfig laptopot. S meg jobban is jarna :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#8) dabadab válasza eddie303 (#7) üzenetére


dabadab
titán

Ize, a laptopok ugy brutto 300 tajan kezdodnek, az mar egy egeszen mas kategoria (70 kHUFert max vmi ezereves hasznalt cuccot kapsz, 1-2 G vinyoval, USB meg kartyaolvaso nelkul, halott akkuval: vagyis teljesen alkalmatlan ilyen felhasznalasra) Raadasul a laptopok joval nehezebbek meg nagyobbak is, ami egy hordozhato cuccnal fontos szempont.

DRM is theft

(#9) engusz


engusz
veterán

http://www.hardwareoc.hu/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=3748&mode=thread&order=0&thold=0

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#10) Flashy


Flashy
veterán

nem tud valaki egy olyan Image Tankhoz hasonló eszközt ami minél olcsóbb, minél egyszerűbb és lehet nálunk kapni? nekem annyi kéne hogy adják vinyó nélküli változatban is, ne legyen rajta kijelző, csak 1 gomb, amire felmásolja a memóriakártyát a vinyóra és kész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.