Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] MyDoom: a valaha volt legelterjedtebb féreg (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dzsoni


dzsoni
senior tag

A MyDoom még mindig erősen terjed, de február 12-e után le fog állni.

Ez mennyire tuti biztos 100%???

(#2) gerlaip válasza dzsoni (#1) üzenetére


gerlaip
addikt

A hírben benne volt, hogy időkorláttal rendelkezik a MyDoom A, de a többit nem tudom. Tegnap olvastam félrészegen egy hírt (így már nem emlékszem rá jól), abban az volt, hog a Mydoom által megfertőzött gépek nagyobb veszélyben lesznek...

lámavakond

(#3) dzsoni válasza gerlaip (#2) üzenetére


dzsoni
senior tag

Na faja. Akkor holnap telefonálok szolgáltatónak, hogy egy az egyben lőjje le a mailcímemet, és csináltatok egy másikat...

(#4) gerlaip válasza dzsoni (#3) üzenetére


gerlaip
addikt

Nem hiszem, hogy sokat számít, mert ez a szemét vírus megtalál úgyis. Amíg mindenki olyan állat marad, hogy egy ismeretlen eredetű zip fájlt - aminek a szövege nem is magyar megnyit -, addig bármit csinálhatsz...

Amúgy a stinger (mydoom vírusírtó, gondolom használtad) rendbeteszi szerintem a sebezhetőséget is -talán.

lámavakond

(#5) Adrian Mole válasza dzsoni (#1) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

Benne van a hírben minden:
- ha be van kapcsolva a gép, nem áll le
- a backdoor nyitva marad (és ez célpont további fertőzéseknek)
Szóval levélben nem (nagyon) fog terjedni, de még okozhat galibát.

42

(#6) dzsoni


dzsoni
senior tag

Két email cimet használok/tam. Érdekes modon az egyikre jön fél percenként 5-6 db mydoomos email, a másikra még eddig egy db sem jött. Ezért gondolom hogy megváltoztatom az email cimet. Egyébként nem kaptam be egy ilyen virust sem a gépre.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] MyDoom: a valaha volt legelterjedtebb féreg (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.