Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hardzsi


Hardzsi
tag

''Ezen kívül megnézhetjük a GeForce FX technológiai demókat (már megérte...)''

Nem biztos, hogy ezért GeForce kártya kell, az ATI-val is fut pár nVidia demo, monyuk főleg a régebbi DX-esek, de a jobbak közül is van pár, pl. a Chameleon (DX módban), és a Guru3D-n a napokban kiadott openGL driverrel a Dawn is gyönyörűen (és a specifikációval ellentétben nem kell neki 512M RAM!).
Elvileg _bármelyik_ GfFX demóhoz elkészíthető a szükséges openGL kiegészítő (mert az eredeti demok az nV specifikus GL utasításokat hívják, gondolom, ezért kell a wrapper).

Kreatív: "Köztudott rólad, hogy mindig nagyon elegáns vagy. A munkád miatt, vagy eleve fontos számodra az elegancia?" Schwarz Gábor (Ustream): "Ezzel azt kérdezed, hogy 'szarul áll a póló'"?

(#2) Kriza


Kriza
őstag

Na de kb. mennyi lehet az ára ebben a régióban???

Az a kis tunerszerű képződmény felelős a TV képért ott a bal felső sarokban? Nem kicsi egy kicsit? Tudom, hogy a méret nem minden, de a főiskolán rádiótávközlést tanulok, és tudom, hogy az RF-nek kell a hely, nem érdemes zsúfoltra tervezni a nyákot a hely miatt.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#3) Cefa válasza Hardzsi (#1) üzenetére


Cefa
senior tag

Mér pont a legvacakabb fx-re kellett rápakolni.

Igy aki jáccani és tv-zni is akar ar megszívta.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#4) Kriza válasza Cefa (#3) üzenetére


Kriza
őstag

Ja-ja-ja! Elég gagyi konstrukciónak tűnik. A d-sub csati is eléggé ''bizarr''.
Mondjuk ha tényleg igényes játék kártyát akarsz, akkor úgyis veszel külön tunerkártyát.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#5) marcee válasza Cefa (#3) üzenetére


marcee
addikt

Az MSI-nek szokása vivo-s kártyákat csinálni, gondolom lesz a többiből is.
De például én úgyérzem, hogy pont ennek a kártyának vagyok a célközönsége.
Egyik szemem :D
(valszeg olcsó, kb 30nettóról indul, dx9 komp., halk. Nekem gyors kártyára úgysem fussa, de a vivo az kéne)


Nagyon durván kicsi az a tuner.

\m/

(#6) marso válasza marcee (#5) üzenetére


marso
tag

lesz az 40-50netto is...

amugy megneznem ennek a kepminoseget egy ati aiw el osszehsonlitva, a 7500aiw em reggelire ette az osszes dragabb tvtunert(miro) kepminosegben.

(#7) Gaius


Gaius
tag

Nemtom, hogy miért pont a leggagyibb FX-et kell erre kiszemelni. Nem mintha a többi akkora szám lenne...
Amikor egy 9200-es Radeon is megkajálja teljesítményben az 5200-es FX-et. És ugye a 9200-es az egy 9000 PRO, csak 8X-os AGP-vel.

Alea iacta est - Gaivs Ivlivs Caesar

(#8) elemes válasza Gaius (#7) üzenetére


elemes
csendes tag

Hali,

Az MSI personal cinema megjelent a zulinetben, brutto 44250-ert (OM146-15-RSO-1).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.