Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) A`rpi


A`rpi
addikt

oldalt pedig választhatóan vörös vagy sárga betét erősíti a dizájn sportos jellegét
Gyönyörű ha ki kopott a betét kipotyog az egér odalából...
Nekem nem kellene de ez az én véleméynem...





Traveler 915 Laser ki nem vettem volna első ránézésre hogy egérke :)

(#2) X@b3e


X@b3e
addikt

Gyün' a kommersz! ;]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#3) ftc válasza A`rpi (#1) üzenetére


ftc
nagyúr

én a 915-re azt hittem,hogy valami kártya olvasó :D

(#4) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A notiegér nem tűnik rossznak, kérdés, hogy menniyre szokatla ez a szögletes forma használat közben.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5) macilaci78 válasza A`rpi (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szvsz nem cserélhetők a betétek, vehetsz pirosat, vagy sárgát, oszt jóvan.

Traveler 915 Laser még szimpatikus is lenne, ha el tudnám hinni, hogy mondjuk 2 óra használat után is kényelmes a kezemnek.

peterkeT: Inkább elszoktunk már tőle. Sajna, nem tudom most linkelni az IBM első egereit...

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#6) Rossi válasza parandroid (#4) üzenetére


Rossi
addikt

Nekem pl nem érné meg a rádiós, munkához is jobb lenne a vezetékes, meg a notebooktáskámba is simán belefér. És kezdenek emberi ársávba kerülni a lézeres egerek.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#7) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a carbonból is csinálhattak volna rádiósat. nekem kifejezetten tetszik. az asztalomon permanensen uralkodó kupi miatt a vezetékes egerek nálam esélytelenek. a szögletes formát meg én se szeretem. a jelenlegi egerem is kicsit kicsire sikerült, alig lehet megfogni. sajnos normális, rádiós, usb-s optikai egér nem volt értelmes áron, mikor vettem, remélem hamarosan lesz.

(#8) Muton válasza macilaci78 (#5) üzenetére


Muton
addikt

nekem is rögtön ez ugrott be. kb 20 éves fejlesztés után sikeresen eljutottak a kezdeti kockaegerekhez. :C

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#9) Ősember


Ősember
őstag

tetszenek az egerek, hasnolitanak a razerekhez :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#10) sekli


sekli
addikt

Ez tényleg carbonból van, vagy csak olyasmi a mintája...? :F, látom, hogy az van írva, de egyrészt tök felesleges, másrészt drágább eljárás lenne... de legalább egyedi...:U

(#11) eastsider válasza Ősember (#9) üzenetére


eastsider
nagyúr

inkább az A4 tech X7 seriara sztem :)

(#12) REDeath


REDeath
őstag

várom a tesztet majd :) jól néz ki, nekem bejön, és az ára sem vészes a többiekhez képest :R

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#13) qanic válasza sekli (#10) üzenetére


qanic
tag

Nem sok köze van ezeknek a karbonhoz, persze ebben is van szén. Azt a 5000 Ft pluszt senki nem fizetné meg.

Marco Pantani - Momenti Di Gloria

(#14) sekli válasza qanic (#13) üzenetére


sekli
addikt

akkor miért írja a cikk, hogy szénszálas műanyag anyag...:F egyértelműen látszik a képen is, meg az eger nevebol is, hogy ez karbon akar lenni..., ( ami ugye epoxi (vagy valami más) gyanta + szénszövet )

(#15) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

A4Tech egereire hasonlít egy picit...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16) Ősember válasza eastsider (#11) üzenetére


Ősember
őstag

én a szimmetria és a két nagy gomb alapján itélte, de igazad van :B no meg a görgö egy mélyedésben van, a másik meg hogy a razert mindennap látom, persze, hogy az ugrik be elsöre :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#17) Archer


Archer
őstag

Sportos egér. lol :) Amúgy egész jó a dizájn, csak a minőség is az legyen. Mindenesetre a Razerről azért nem váltok. :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#18) Allien


Allien
veterán

Kár, hogy genius. Aki ilyet vesz, az mondjon le örökre a terméktámogatásról! Ha bugos a driver, akkor nemes egyszerűséggel:
így járt ! :B :(

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#19) Sam8888 válasza Allien (#18) üzenetére


Sam8888
tag

Volt 2 Geniusom... SOHA TÖBBÉ GENIUS!! :(( A teteje meg azért készül karbonból, mert tudják, hogy az egér egy rakás **** és ütni fogják :DDD

(#20) lee56 válasza Sam8888 (#19) üzenetére


lee56
őstag

lol, ennyi erővel acélból is lehetne a teteje, sőt az egész egér acélszerkezet kellene hogy legyen, mert ha valaki istenigazából ráütne, lehet hogy csak a teteje élné túl xD

No Comment

(#21) macilaci78 válasza lee56 (#20) üzenetére


macilaci78
nagyúr

ennyi erővel acélból is lehetne a teteje
Megnéznélek nehány tripple shot után... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#22) lee56 válasza macilaci78 (#21) üzenetére


lee56
őstag

Nem magamra gondoltam :P , és nem is a 40kilós Marikára aki kihozza a főnöknek a kávét, aztán leül a gép elé passziánszozni :DDD

No Comment

(#23) kayman


kayman
senior tag

Azért az Ergo 525 és a Traveller 505 szerintem jó áron is van és már elérhető is és mondjuk rossznak se rossz. Ha ezek az újjak ideértek, akkor lehet majd rájuk köpködni, előre kicsit nehéz. Nem mintha akarnék, az én Ergo 525-ösöm kézbesimulását még egy gyártónál se találtam ennyire kiforrottnak. ;]

HyperTransport az úr!

(#24) kayman


kayman
senior tag

Ma megérkezett a 535-ös Laser egér!!!!!!!!!!!

Jövö héttől a boltokban!

HyperTransport az úr!

(#25) rii


rii
nagyúr

hülye kérdés ... bocs érte.

de ugye ez a lézer nem az a lézer ... mint ami retinát éget?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#26) S4T


S4T
csendes tag

Egy kérdés: Miért világít az egér kikapcsolt gépnél is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.