Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Agyasima


Agyasima
senior tag

Apró nVidia baki....
De a felhasználók jól járnak. (majnem)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#2) engusz


engusz
veterán

Azért kiváncsi lennék a hírrel kapcsolatban egy hivatalos álláspontra is. Mind a két féltől.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#3) Keitaro


Keitaro
addikt

Nono a Leadtek is 10.-ére készült :)
Hogy mik vannak :U

(#4) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Mintha egy kicsit cinikus felhangot vélnék felfedezni a cikkben...:D

-= No way back from Here =-

(#5) FreeM


FreeM
aktív tag

Újabb a ''hasamra csapok és mondok valami ökörséget'' hír a Golem.de-ről (meg a PH-től amely majmolva átveszi).
Sosem volt az NV38 hivatalosan okt 10-re bejelentve, így a hír következtetése értelmetlen. De nem csak az, hanem az egész hemzseg a hibáktól:

''WinFast A 350 TDH Ultra MyVIVO típusú, GeForce FX 5900 Ultra videokártya árát. Az eddigi 550 euró helyett már 399 euróért hozzájuthat bárki a 256 MB DDR-2-es memóriával ellátott termékhez'' Nincs is ilyen termék! Egyetlenegy NV35-ös chippel szerelt kártyát sem lehet DDR2-es memóriával kapni!

''Az NV38 október 10-i, azaz múlt hét pénteki ''be nem jelentése'' azonban a Leadteket is alaposan meglepte''
majd később
''Mindenesetre érdekes, hogy a Leadtek úgy tudta: az NV38 október végén jelenik majd meg míg az nVidia az október 10-i dátumot ''favorizálta''''
Aki kitalálta ezt az egész blődséget legalább arra vigyázhatott volna, hogy mindíg ugyanazt hazudja.

(#6) Bandit21 válasza FreeM (#5) üzenetére


Bandit21
addikt

Ha a PH! szerinted ''majmolós'' (a nevében ottvan a ''!'' is ha már szidod írd le rendesen) akkor csinálj magadnak egy saját oldalt, menj oda. Az biztos HIBÁTLAN LESZ mint TE. Jobb lesz a békesség. Mindenkinek.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7) Taky


Taky
senior tag

Ha a Leadtek nem is, mi jól jártunk.:DD

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#8) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Na!
Nem akarok senkit sem megsérteni, de sokaknak igazuk van a PH! tényleg sokat veszített a színvonalából. Ha nincs hír akkor csináljunk magatartást inkább hanyagolni, kelle, de ez nem az egész PH! hibája. Talán csak a hírszerkesztőt kéne egy kicsit toszogtatni !
Ja az meg, hogy valaki leírja a véleményét, azért nem kéne elküldeni a francba. Elvégre kultúr emberek vagyunk, vagy mi a szösz! :DDD

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#9) Bandit21 válasza szasza_xp (#8) üzenetére


Bandit21
addikt

Természetesen nem küldtem el a francba. (gondolom rám értetted amit írtál) 2-3 topicban pár napja ''vitázunk'' FreeM-mel, ez is annak a része, de így ha vki csak egy részletét látja, akkor persze félreérthető.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#10) tomas válasza FreeM (#5) üzenetére


tomas
tag

''Mindenesetre érdekes, hogy a Leadtek úgy tudta: az NV38 október végén jelenik majd meg...''
És lehet hogy jól is tudja...
Azaz csupa feltételezés a cikk, egy műbalhé körül, úgymint a Leadtek:
befürdött az nVidiával
-et az NV38 be nem jelentése alaposan meglepte
okulni fog az nVidia bizonytalan üzleti húzásaiból
-nek eszébe nem jutott volna árakat csökkenteni
...
Ez bőven belefér a marketing kategóriába a Leadtek részéről.
És ha 2 hét múlva meg tényleg bejelentik az NVxx-et (vigyázat feltételezés !) akkor:
-senki sem emlékszik már erre a hírre
-legfeljebb a Leadtek megszabadul ezektől a kártyáitól

Ha meg nem jelentik be, akkor újfent jönnek a marketingesek...

De legalább ''hangulat'' keltő a cikk: ''Az nVidia üzletpolitikáját jól jellemzi a Leadtek esete is.'', lám még én is foglalkoztam vele...
Bulvárhír.

(#11) KEndre válasza FreeM (#5) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Az igaz, hogy hivatalosan csak a hivatalos bejelentéssel lesz valami hivatalos, de azért a partnereknél általában tudják a terveket. Az X-Bit labs sem a kisujjából szopta több mint egy hónappal ezelőtt azt az információt, hogy: ''The newcomer will be showcased during Computex Taipei 2003 later this month with actual availability in late October or early November depending on the region.'' Az, hogy a Golem meg DDR2-vel ajánlgatja a WinFast A 350 TDH Ultra MyVIVO-t, azt nála kellene megreklamálni. A Leadtek meg lehet, hogy ideges, mert esetleg már olyat is tud, amit mi nem.
Egyébként az a véleményem, hogy amit nem cáfolnak egyértelműen, arról lehet találgatni, mert így szép az élet. Persze azt is meg kell majd írni, amikor kiderül, hogy megint csak ez a mocskos sajtó a felelős azért, mert sz@rabb a termékünk, mint a konkurenciáé. Már bocs... De az október 10-ét nem a PH! találta ki, mondjuk az nVidia is mondhatta volna, hogy kacsa a neten terjengő összes ilyen jellegű információ. Nem mondta. Lehet, hogy a Leadtek azt is tudta már mondjuk 8-án, hogy 10-én nem lesz debüt, lehet, hogy azt mondták neki, hogy csúszik a hó végére, lehet, hogy most meg azt mondják neki, hogy nem tudjuk mikor lesz. Akkor most mi van? Ez egy másik nézete ennek a történetnek. Az enyém.

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#12) KEndre válasza szasza_xp (#8) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Nem azzal van a probléma, ha kritika éri az oldalt; az is érthető, ha valaki általánosságban mondja azt, hogy lehetne jobb is a színvonal. De: azt nem hinném, hogy szó nélkül kellene hagyni, hogy ha nincsenek hírek, akkor majd mi csinálunk. Kétségtelen tény, hogy javítanunk kell a híreink minőségén, aktualitásán, de az biztos, hogy a hardver-híreket nem mi (magyarok) fogjuk csinálni. Mi csak esetleg a véleményünket, érzéseinket tehetjük hozzá a napi történésekhez. Abban egyetértünk, hogy a francba tényleg senkit sem kell elküldeni. Még minket sem.:D

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#13) GigabyteFan válasza FreeM (#5) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

nagyjából osztom a véleményt ...

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#14) KEndre válasza GigabyteFan (#13) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Ahogy szoktad.;]

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#15) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Az a Shader-hibás nVidia ipari hulladék még igy is túl van árazva.....:(((

Bocs, de ma nagyon off vagyok.....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#16) twollah


twollah
nagyúr

Ez az IJ (gy.k.: Így Járás) tipikus esete.

(#17) e-biza


e-biza
őstag

az egész oktober 10 mizéria nem az inquire-töl származik? én oda jutottam mindig. mindig mindenki a the inquire oldalra hivatkozik.söt ott is úgy irják,hogy ''we expect'' azaz arra számitunk. nah mind1.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#18) nap válasza FreeM (#5) üzenetére


nap
addikt

Szerintem a bejelentes es a megjelenes kozott van nemi kulonbseg. Ez legalabb 3 het szokott lenni, de lehet hosszabb ido is...:P

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.