Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Legalább az árak csökkennek. Ez is valami. DVD-n is volt már ilyen extra tartalom, nem tudom hányan használták ki :U

(#2) Renwick válasza Foglalt név (#1) üzenetére


Renwick
őstag

DVD-n is volt már ilyen extra tartalom, nem tudom hányan használták ki

Mármint asztali lejátszóval is elérhető on-line tartalomra gondolsz? Ez nekem új, mesélj... :)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#3) Foglalt név válasza Renwick (#2) üzenetére


Foglalt név
addikt

Elsőre nem esett le teljesen :DDD Szóval a dvd lejátszó távkapcsolójával vághatom újra a filmet, ha rádugtam az utp-t. Mesés :C

(#4) pilóta válasza Foglalt név (#3) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát gondolom lesz pár plusz jelenet, meg néhány izgibb jelenethez másik kameraállás, és ezt a 4-5 dolgot lehet ''újravágni''.
Parasztvakításnak jó...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) Palika71


Palika71
őstag

asztali lejátszóval is elérhető on-line tartalom
Ettől rendesen beindul a szívverésem... ;]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#6) dchard


dchard
veterán

Hát ez jó vicc. Én a HD-DVD-t pártolom, de nem ettől fog szaladni a vevő a boltba, az biztos. Pláne ha azt vesszük, hogy az eddig megjelent HD-DVD-k igen kis százaléka rendelkezik egyáltalán valamilyen extra tartalommal, és ezen kevés cím közül is elenyésző (kb. egy kezemen meg tudom számolni) az interkaktív extrával szállított HD-DVD-k száma.

Az meg enyhén szólva is buta kijelentés, hogy a Blu-Ray minderre nincs felkészítve. A Java alapú BD-J szerintük micsoda?!

Maradjanak csak az eddigi jól bevált módszernél, ami a legnagyobb előnyük: aknázzák ki a lejátszók, és a lemezek olcsóbb gyárthatóságát, tehát csökkentsék az árakat.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.