Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X Factor


X Factor
addikt

FPS-ek nem is lesznek idén?

Make things work

(#2) @rglaaf válasza X Factor (#1) üzenetére


@rglaaf
veterán

már régóta hanyagolják őket, csak idő kérdése volt hogy teljesen eltünjön az FPS de ez igy nagyon gáz sztem

PSN:BiZzare_0 ️

(#3) VaniliásRönk válasza @rglaaf (#2) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

De a FIFA az fontos... no comment. Már értem Fatal1ty miért evezett reklámvizekre. :DDD

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#4) @rglaaf


@rglaaf
veterán

2001.-s lista
Age of EMPIRES II: The Conquerors
HALF-LIFE: Counter-Strike
2001 FIFA World Cup
StarCraft: Brood War
Unreal Tournament
Quake III: Arena

kb 2004-ig ezek meg is maradtak 2005-ben már csak CS, most megmár az se

PSN:BiZzare_0 ️

(#5) Franklin


Franklin
addikt

Gondolom a szépségversennyel akarják kompenzálni az FPS játékok rajongóinak távolmaradását... :-)

(#6) venember83 válasza VaniliásRönk (#3) üzenetére


venember83
nagyúr

FIFA-t nem szapulni, kedvenc jatekom :D

Nincs FPS, de ugyis van csomo Unreal, Quake meg Doom-verseny, nem? Igaz, teny, h kar volt kihagyni, hisz az teremtette meg az ehhez foghato versenyeket. Majd tullep a gamer-tarsadalom ezen is, a Fradi-szurkolok is kibirjak, h FTC masodosztalyban maradt, az mennyivel nagyobb trauma ;]

[Szerkesztve]

(#7) VaniliásRönk válasza venember83 (#6) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

A 3-as hsz nem neked készült. :))

Naja, de ez olyan mintha az olimpiai játékok felét kihagynák csak úgy, és odavágnák neked, hogy van futball VB meg EB, BL stb...

[Szerkesztve]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#8) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Én is csak messzemenő felháborodásomnak tudok hangot adni, az FPS-ek hiányának okán.

(#9) @rglaaf válasza Foglalt név (#8) üzenetére


@rglaaf
veterán

mivel sztem a döntőkőn a kivetitőn sokkal látványosabb egy FPS meccs

PSN:BiZzare_0 ️

(#10) Frenky89


Frenky89
őstag

hajrá anci :D


a FIFA 07 meg egy sz** játék, 08-al let mit kompenzálni a kanadai programozó''zseniknek'' :(((

(#11) edipqe


edipqe
senior tag

azé CS nélkül sztem a verseny nem verseny.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#12) venember83 válasza Frenky89 (#10) üzenetére


venember83
nagyúr

Szar, de nincs jobb. Illetve lehet, h a Konami altal gyartott Pro Evolution Soccer jobb, de nekem nem ment az atszokas, abszolut nem.

Kulonben meg higyjetek el, FIFA-val is nagyon el lehet szorakozgatni es lehet amulni, h miket csinalnak a ''profik''.

(#13) @rglaaf válasza venember83 (#12) üzenetére


@rglaaf
veterán

affelől nincs kétségem hogy a fifával nem lehet pro dolgokat művelni de ezt a wcg-t most fps terén kasztrálták :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#14) orbano válasza edipqe (#11) üzenetére


orbano
félisten

vagy minimum egy UT. a felsoroltak közül egyik sem olyan játék amit hűde szívesen nénzén/játszanék...
ez a szépségverseny meg... sok köze nem lesz a játékokhoz, az már most látszik...

A vér nem válik VAZZE!™

(#15) VaniliásRönk válasza orbano (#14) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Izlések és pofonok, mindegyik említett játéknak ott volna a helye.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#16) Kriza


Kriza
őstag

Öccsééém! Hát Ti készen vagytok! A hír a csajokról is szól, és ti... :P :P :P
Szépek a magyar lányok, de azért lehetne nagyobb választék is :DDD
Mind az öt lány nagyon csini, alig tudtam szavazni! :U :DDD

[Szerkesztve]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#17) Foglalt név válasza Kriza (#16) üzenetére


Foglalt név
addikt

Vagy igénytelenek a magyar srácok? ;] :DDD

(#18) Kriza válasza Foglalt név (#17) üzenetére


Kriza
őstag

Nem is csoda, hogy csökken a népesség. ;] ;] ;]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#19) VaniliásRönk válasza Kriza (#16) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Khm, azért annyira nem jók hogy itt ájuldozzunk tőlük, sem a külső sem a kisugárzás. ;)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#20) venember83 válasza Kriza (#18) üzenetére


venember83
nagyúr

Na jo, csak miattad szavazok 1re, egyik nem volt rossz, bar szavazasra nem meltattam. Kulonben meg attol, h szavazunk nem fog megallni a nepessegcsokkenes :DDD

(#21) Kriza válasza VaniliásRönk (#19) üzenetére


Kriza
őstag

Te tudod! Én mindenesetre előbb néztem meg a linket, mint a játékok listáját. :D
(Azért én is hiányolom az FPS-eket, bár nem követem az ilyen ''küzdelmeket''.)

Nem baj lányok, NEKEM TETSZETEK! :DD :DD :DD

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#22) dwiki


dwiki
senior tag

Hát azért az a szépségveresenyes oldal - reméljük hogy átmeneti állapot - elég zsér. Nem is elsősorban a csajok minőségére és mennyiségére gondolok, hanem azért egy szépségversenyen minimum egy fürdőruhás és egy nagyestélyis megjelenés (esetünkben kép...). Na jó a nagyestélyist hanyagolhatják. :) ... Meg a bölcs mondásokat is... :) ...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#23) Kriza válasza dwiki (#22) üzenetére


Kriza
őstag

Nahhh ebben egyetértünk (fürdőruhás)!

Kezd egészséges irányba haladni a topic. ;]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#24) VaniliásRönk válasza Kriza (#21) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Azt nem mondtam hogy nekem absz. nem tetszik egyik sem, de szépségversenyhez sovány a felhozatal. :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#25) Kriza válasza VaniliásRönk (#24) üzenetére


Kriza
őstag

Hát igen, így nem lesz nagy verseny, de ahogy látom lehet még nevezni. :F

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#26) nap


nap
addikt

''Június 18-tól elindul a World Cyber Girls szépségverseny, amelyre bárki jelentkezhet a www.worldcybergirls.com weboldalon, feltéve ha betöltötte 18. életévét.''

Hehe. 18 elmultam, akar jelentkezhetnek is. :D :)) :DD
Konnyen kiderulne, hogy a szavazoknak a farkuk nagyobb, vagy a humorerzekuk. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#27) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Idén először, a játékosok kérésének eleget téve, a résztvevők nem csak interneten, de élőben is összemérhetik tudásukat a selejtezők során.

Ez szerintem kicsit téves információ. Az utóbbi kettő WCG-n volt csak internetes selejtező tudtommal, előtte biztos, hogy LAN-on zajlott.

(Annyira biztos, hogy a régi klánvezérünk élő közvetítéseket csinált a helyszínen.)

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#28) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

azért ez a nincs FPS WCGn meglepett. fifa meg van :W

A legviccesebb meg a 97es Starcraft a többiek jönnek mennek az meg biza él és virul elöbb hal ki a sakk mint az. :DDD

Najó ezmost elfogult volt de elöbb néztem MSL mecseket.... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#29) trassher


trassher
addikt

az UT nagyon kéne szerintem listába na meg a CS-ben is nagyon színvonalas meccsek szoktak zajlani. a szépségversenyhez annyit hogy az eddigi kínálat elég gyér de reméljük lesznek többen is, legyen miből válogatni :D

Redmi Note 7

(#30) Loha


Loha
veterán

SZVSZ ez a játékfelhozatal nevetséges... :(

(#31) Foglalt név válasza nap (#26) üzenetére


Foglalt név
addikt

Döntetlenért mi jár? :DDD

(#32) orbano válasza Kriza (#16) üzenetére


orbano
félisten

Most kezdjünk a szépségversenyes csajokkal egy fórumon. Majd ha élőben felsorakoznak valahol ;] Addig kár rájuk a szavakat pazarolni. De ez a rendezvény... appáám... nc.

A vér nem válik VAZZE!™

(#33) orbano válasza Foglalt név (#31) üzenetére


orbano
félisten

mármint ha egyik sem igazán... :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#34) CYX


CYX
aktív tag

lehet hogy 2008-ban már lesz sims2 is fog szerepelni a játékok listájában ?:D

5 csajszi elég kevés... Meg van határozva az valaho, hogy csak csajok vehetnek rész benne ? ;)

(#35) nap válasza Foglalt név (#31) üzenetére


nap
addikt

Mármint, hogy senki nem dönti meg őket? :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#36) Hugo85


Hugo85
aktív tag

kötözködés&értetlenkedés ON

A játékosok négy játékkal mérhetik össze tudásukat a selejtezőkön: Command & Conquer 3 (PC), WarCraft 3: The Frozen Throne (PC), FIFA07 (PC), Projet Gothem Racing 3 (X-Box 360).

mondja a cikk végefelé, majd:

A selejtezők időpontjai:

06.23 - FIFA 07 1v1, StarCraft: Brood War 1v1
07.07 - WarCraft 3: The Frozen Throne 1v1
07.14 - StarCraft: Brood War 1v1, FIFA 07 1v1
07.21 - Project Gotham Racing 3, WarCraft 3: The Frozen Throne 1v1
07.28 - Project Gotham Racing 3


Most akkor StarCraft van vagy C&C :F

Jah a Gotham az azt hiszem a-val rínadó Batmanéknél és hiányzik egy c a Project-ből. :U

kötözködés&értetlenkedés OFF

[Szerkesztve]

(#37) Ste


Ste
addikt

a csajos része ne hari, de nagyon gagyi

(#38) Icelaser


Icelaser
csendes tag

A cim teljesen felrevezeto.
A cikk alapjan azt lehetne irni, hogy Kiberteri lanyok a kifuton. Ez igy igaz lenne.
Az eredeti cim alapjan azonban mar elkezdtem vizionalni egy olyan szepsegversenyt, ahol mindenki a sajat avatarjat tuningolja fel, es azok versenyeznek... :)
Szerintem javitsd ki. Vagy ird at a cikket! :P

(#39) Scooter


Scooter
tag

Remélem lesz nagyobb felhozatal és akkor jobban lehet majd válogatni a szavazatokkal :C
Igaz ez a pár lány is elég csini ;) :DD

(#40) N1


N1
tag

T-Online Pro Gamers Cyber Café :))

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#41) Foglalt név válasza nap (#35) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nem csalódtam :R Orbano rád is vonatkozik ;)

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.