Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Terminus_


Terminus_
aktív tag

Régóta akarok már venni ilyesmit, de mindenhol csak az asztali gépbe való meghajtót teszik egy keretbe, nekem meg az nagy. Lehet valahol kapni ehhez hasonló DVD írót? Bár gondolom horror ára lehet...

-

(#2) Alex91 válasza Terminus_ (#1) üzenetére


Alex91
félisten

Asus meghajtot lehetett kapni. 40k Ft volt az ara az eboltban, de DL-t az nem tudott (szerintem el is kapkodtak :).)
A Freecom-nak is van ilyen meghajtoja, de az 60k korul van.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3) Balinov


Balinov
félisten

aranyos.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Noti ODD: Valami Samsung DVD RW DL olyan 20-22k körül van, erre való külső mobil keret szvsz 10-12 k-ért már kapható, szvsz ugyanezt csinálja a Freecom, stb...

Az asztali PC-kbe való meghajtók mobilkeretjeihez nem elég az USB, vagy firewire csatlakozó, mert több áram kell neki attól, ezért adaptert adnak direktbe a 220V-hoz hozzá. Ebből indulj ki, ha mobil ODD-t veszel: van-e olyan, aminek elég az USB energiája, illetve ha nincs, meg tudsz-e barátkozni a plusz madzaggal.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5) atuci válasza macilaci78 (#4) üzenetére


atuci
senior tag

hol kapható ilyen külső keret?

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.