Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) munky


munky
őstag

hát ezekere a kártyákra elég is egy borda szvsz.

(#2) Retekegér válasza munky (#1) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Elég hát, nem játékos kártyák ezek... :D

<< Heimdal >>

(#3) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nekem ezekről a teknősbéka jut az eszembe: rettenet lassú, bazi nagy páncél van a hátán, és a túlélésért küzd...

[Szerkesztve]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4) Chieftec válasza szab.tam (#3) üzenetére


Chieftec
őstag

Nekem meg valami retro erosito, azon voltak ilyen bordak. :DDD

(#5) szab.tam válasza Chieftec (#4) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jaja. egyébként ezek a csendes igen középszerű darabok egy htpc-be mindig jó megoldások lehetnek...

[Szerkesztve]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#6) Probiker


Probiker
aktív tag

Címet meglátva reménykedtem, hogy asus lesz a hírben.
De ezek a GeCube passzív kártyák igen lájtosak. Egy kib@szott nagy borda azt hello. Minta Pistike lett volna a dizájner :DDD

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#7) he7edik. válasza Probiker (#6) üzenetére


he7edik.
addikt

Hát körzőt nem használtak a tervezéskor az tuti :DDD

Égő szöveg a flém vázon

(#8) he7edik.


he7edik.
addikt

Jobb cím lett volna a ''Radeonok szocreál hűtővel'' ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#9) he7edik. válasza szab.tam (#5) üzenetére


he7edik.
addikt

A 2400Pro ebben a (ár)kategóriában szerintem verhetetlen

Égő szöveg a flém vázon

(#10) kayman


kayman
senior tag

Ez a hűtés ki*****ott komoly. :C
Igazából ez a hir a csodaszép bordákról szól, ami mellé semmit nem tudsz berakni a pci-slottba.

HyperTransport az úr!

(#11) Translator


Translator
tag

Valaki meg tudja mondani, hogy miért jók ezek a vízszintes lamellák? :F (merthogy a venti szerintem nem szívja át jó a levegőt a bordákon, az tuti).

Érzésem szerint a függőleges sokkal hasznosabb lenne, különösen fektetett gépekbe, HTPC-be.

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#12) Probiker válasza Translator (#11) üzenetére


Probiker
aktív tag

Ezt olcsóbban le tudták gyártani :D

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#13) D.Orion


D.Orion
veterán

Ez igen, ez aztán desing vazeg :C :W Eme remek megoldást én is megcsinálom itthon, fogok egy régi procihűtőt kicsit megvagdosom és csókolom! Hatékony az tuti. Helytakarékos? Kizárt!
Én sem értem, hogy miért nem gyártanak merőleges bordát. HTPC-be ergó fektetve sokkal jobb lenne a légáramlás, álló házban pedig a vga magasságában lévő venti tudna segíteni. Egyszerűen igénytelenül egyszerű passzív hűtés.

(#14) Paqito


Paqito
senior tag

A vörös Ati felirat mikor fog a dobozokon bezöldülni ? :F

[Szerkesztve]

"...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

(#15) Lars


Lars
őstag

A GeCube igazából nem arról volt híres sosem hogy extra minőséget kínál, hanem inkább a referenciát adja kedvező áron. Ezek a bordák meg hát... ilyen volt nekik :)
Egyébként én egy GeCube 9800 Pro-t használok kb 4 éve, és eddig soha semmi probléma nem volt vele. A Hűtő csere óta még csendes is :D

(#16) he7edik. válasza Paqito (#14) üzenetére


he7edik.
addikt

Miért zöldülne be? Nem azért csengetek ki ennyi pénzt az ATi-ért hogy kukába dobják a bejáratott márkanevet.Az alaplapoknál azért könnyebb az átállás.

Égő szöveg a flém vázon

(#17) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

De kegyetlen ormótlan. Ilyet én még a GeForce 2 Ti-re raktam :D

Biztos sok procihűtő maradt :)

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#18) he7edik. válasza Lars (#15) üzenetére


he7edik.
addikt

A GeCube semmivel sem olcsóbb márka mint pl. a HIS és jóval több extra kártyát gyárt(ott) mint a legtöbb ATi partner.

Égő szöveg a flém vázon

(#19) Paqito válasza he7edik. (#16) üzenetére


Paqito
senior tag

Miért zöldülne be?

1. Azért, mert így hívják. :P
2. Azért, mert a partnereket/vásárlókaz meg kell győzni, hogy nagy cég vagyunk, erősek vagyunk, és mindenünk van. (Cpu/VGA/Chipset...) A felvásárlással ez volt a fő cél szerintem, bár lehet h tévedek... :U

"...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

(#20) he7edik. válasza Paqito (#19) üzenetére


he7edik.
addikt

A mezei user még azt sem tudja hogy az AMD megvette az ATi-t!
1.Ö csak ATi-Nvidia viszonylatba gondolkodik.( lehet azt hinnék ezek is olyan integrált ''csodák'' mint az Intel cuccai)
2.Szerinted a nagy OEM-ek mennyire szívessen tennének beke egy AMD VGA-t egy Intel konfigba, meg mennyi ideig lenne CrossFire Ready egy Inteles lap?

Égő szöveg a flém vázon

(#21) fixerx válasza he7edik. (#20) üzenetére


fixerx
tag

Ez igy igaz. :)

[Szerkesztve]

"Olyan vagyok mint az ügyetlen fazekas,összetöröm a köcsögöket"

(#22) Probiker válasza Paqito (#19) üzenetére


Probiker
aktív tag

Egy lábon állni a mai számtek piacon igen labilis.
Nézd meg pl asust, alaplap, vga, ház, táp, tft......

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#23) waverider válasza szab.tam (#3) üzenetére


waverider
senior tag

:C

htpc-be talán a 2600Pro jó lehet... :F

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#24) Paqito válasza he7edik. (#20) üzenetére


Paqito
senior tag

Ne keverjük a gyártói és a felhasználói oldalt!!!

''A mezei user még azt sem tudja hogy az AMD megvette az ATi-t!''

A mezei user a tényleg mezei user!!! azt sem tudja, hogy Ati/Amd+Nvidia, Amd+Intel és hasonló ellentétpárok egyáltalán leledzenek.

''Szerinted a nagy OEM-ek mennyire szívessen tennének beke egy AMD VGA-t egy Intel konfigba...''

Itt nem szerelem kérdésről van szó. 5 milliárdot pengetett ki zöldhasúban egy cég -jórészt bankhitelből-, hogy magába olvasszon egy másikat. Furcsa lenne, ha bármelyik partner ezután azt mondaná, hogy: figya mán Józsi én elbújok a piros logó mögé, mert a kékek nem szeretik a zöldeket.

Itt amúgy sem arról van szó, mint a Seagate és a Maxtor esetében, ahol az új tulaj megtartotta a felvásárolt cég márkanevét.

Az Amd-nek a legnagyobb kihívást pont hogy az óriások (IBM, Dell, Compaq etc) meggyőzése jelentette. Intel azt kérdezte: Számítógép kell? Nesze, adok mindent.
Az Amd mit tudott felmutatni? Procit Ami ha jól sikerült, akkor meg nem tudtak eleget szállítani belőle!!!. Néha fos@dék lapkakészletet :D . Most minden egy kézbe került, az már más kérdés, hogy baromi nehéz lesz ezzel a hízott testtel felállni a padlóról...


Legjobbakat

[Szerkesztve]

"...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

(#25) Paqito válasza Probiker (#22) üzenetére


Paqito
senior tag

Szia!

Öööööööööööööööööö....Én nem ugyanazt írtam pepitában? ;) Cpu+vga+lapkakészlet.. Akár a nagyok :DDD



[Szerkesztve]

"...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

(#26) Probiker válasza Paqito (#25) üzenetére


Probiker
aktív tag

őőőőőőőőőőőőő, há de :D a kevés alvás hátránya :DDD

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#27) Paqito válasza Probiker (#26) üzenetére


Paqito
senior tag

:DDD

"...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

(#28) Qwarc


Qwarc
csendes tag

rádobtak egy nagy kocka alut azt belevagdostak flexel... szegények de csunyák. :(

The real legends never die... =[RZ]= @p3hOC P0w4

(#29) AMD Power válasza he7edik. (#9) üzenetére


AMD Power
titán

Ez pontosan így van. Bár nekem egy passzív MSI jobban kéne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30) Zofren


Zofren
aktív tag

Nem lehetne ilyen karikat huto nélkul kapni? Teszek majd rá itthon. Olcsobb is és talán szebb :)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#31) zombikiller válasza szab.tam (#3) üzenetére


zombikiller
tag

lol hát ezt elég pontosan megfogalmaztad mostmár csak az a kérdés, hogy életben marad e, nekem van egy olyan sanda gyanum, hogy nem sokáig ;]

(#32) zombikiller válasza Zofren (#30) üzenetére


zombikiller
tag

rakná rá jeget szerintem amennyit hőt ez termel jó ha elolvad 1 év alatt XD

(#33) ngabor2


ngabor2
nagyúr

mindenki azzal jön, hogy csúnya... na és? nem nézegetni kell, hanem használni... ha meg lehűti, az pont elég. szebb lenne egy zsiráf alakú hupilila borda, ami szépen néz ki, csak épp nem hűt rendesen? vagy egy nagy hp-s borda, ami miatt másfélszer annyiba kerülne a cucc? akkor meg az lenne a válasz, hogy felesleges rá, és ennyiért már jobb kártyát lehet kapni. sima aluborda. egyszerű, hatékony. ennyi.

(#34) AMD Power válasza ngabor2 (#33) üzenetére


AMD Power
titán

Kit érdekel , hogy néz ki ha ''jó''.Stabil legyen az a lényeg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35) ngabor2 válasza AMD Power (#34) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pont ezt mondom... jó eséllyel csak szereléskor látod, mivel belső alkatrész. a htpc meg a legritkább esetben plexi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.