Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hebry


Hebry
senior tag

Hogyan növeljük a költségeket, nyereség nélkül.
Értelme tényleg nem sok van szerintem.
Pártatlannak maradni, mikor mindenki állást foglal. Pláűne ha ezeket még változtathatják is minden következmény nélkül.

(#2) erdoke


erdoke
titán

''a korábban szintén semleges Paramount Pictures és a DreamWorks a nyár végén kihátrált a Blu-ray technológia mögül''

:F

A legjobb aláírás a héten

(#3) Renwick válasza erdoke (#2) üzenetére


Renwick
őstag

Nem volt meg?

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#4) PPeter válasza erdoke (#2) üzenetére


PPeter
addikt

[link]
:)

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#5) erdoke


erdoke
titán

Hahó, kösz a magyarázatot, de éppen azt próbáltam jelezni, hogy félreérthető a mondat, azaz magyarázatra szorul. Eszerint igazam volt. :)
(Arra gondoltam, hogy aki nem ismeri a szituációt, annak azt is jelentheti, hogy logikai bukfenc van a dologban, merthogy kihátrál valamelyik mögül a korábban semleges.)

A legjobb aláírás a héten

(#6) pilóta válasza erdoke (#5) üzenetére


pilóta
nagyúr

Dehát pont ezt jelenti :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7) gambler válasza erdoke (#5) üzenetére


gambler
tag

A semleges ebben a kontextusban azt jelenti, hogy mindkét formátumot támogatja, nem pedig azt, hogy egyiket sem. (Ami sok más területen valóban a semlegességet jelentené - Nyugi, nekem sem esett le elsőre! :) )

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#8) erdoke válasza gambler (#7) üzenetére


erdoke
titán

Na, pont erről beszélek, egy pilanatra megáll az ember, mert elsőre nem egyértelmű, magyarul félreérthető. Nekem is leesett, mielőtt beírtam ide, csak javaslom a módosítását. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#9) Renwick


Renwick
őstag

Done, thnx a javaslatot.

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.