Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Achill3uS


Achill3uS
veterán

ez a ház nagyon durván néz ki :R hátmég ami benne lesz.. no comment.. mondjuk a 4x7900 már télleg csak a poén kedvéért van benne, fatal1ty biztos vesz majd párat otthonra :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#2) norbiphu


norbiphu
senior tag

2 100 000 ft :Y.
Ahogy megjelenik veszek is egyet, hogy 2048x1024es felbontásban játszhassak max beállítások mellett :).

A ház viszont nagyon tetszik.

[Szerkesztve]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3) Muton


Muton
addikt

kicsit olyan érzésem van, minth 2 szünetmentest raktk volna egymásra, de az elődhöz képest sokkal jobban néz ki. nagyobb az összhang a ház és a kiegészítők között.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4) X@b3e


X@b3e
addikt

Nekem a Gigabyte Aurorája jutott eszembe a házról. De a belevalók tényleg nem hétköznapiak...

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#5) thaler2


thaler2
senior tag

Hehe, és akkor az újdonsült tulaj első útja az ''Új gépem van, nem működik'' topik lesz :DDD vag yvalami ilyesmi a topik neve :)

(#6) Achill3uS


Achill3uS
veterán

előről így néz ki a cumó [link] :R

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#7) Joco


Joco
aktív tag

Azért nvidiának ez elég nagy lehúzás volt az a pár cikk, ami a 7950 gx2-t próbálta müködésre bírni több, de inkább kevesebb sikerel. Ha már új a proci, be raktam volna a helyükben egy müködőképes példányt, hogy ámuljon a nép, nem? :U

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#8) csiga997 válasza X@b3e (#4) üzenetére


csiga997
őstag

...aztán 3 év múlva egy teszkós gép is alázni fogja, 90k-ért ;]

(#9) _Toka_


_Toka_
senior tag

Szvsz ronda egy jószág.
De a teljesítménye ... Szép nagy 3DMark pontokat produkálhat.
Játékokban viszont ... hova kell ma egy quad SLI 7900???? Mire meg kell, addigra annak, aki ma megyvehet egy ilyet, ez elavult lesz. Aki meg addigra megvehetné, az vesz majd helyette egy SLI 8900 (talán így fogják majd hívni, mert még megtehetik :) ) -at.
Bár végülis Madonna kisfiának is el kell ütnie az időt, ha már nem nézhet tv-t ... :DDD
Persze csak szvsz.

(#10) Achill3uS válasza csiga997 (#8) üzenetére


Achill3uS
veterán

ez így megy sajna :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#11) Ősember


Ősember
őstag

''hova kell ma egy quad SLI 7900????'' már vártam ezt a kérdést :DDD nem kell. többet nem kivánok hozzáfüzni :)) nézzetek utánna a renegade 600-as megjelenésénél. ott találjátok a folytatást :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#12) Petya25 válasza Achill3uS (#6) üzenetére


Petya25
addikt

Nem 30''-os moncsi volt az előzőhöz? Ha jól nézem ebbe a konfigba csak egy 24-es jutott. A ház formája nekem nagyon bejön, de az előlapi fekete paneleken lenne még mit csiszolni.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#13) Terminus_


Terminus_
aktív tag

Ha azt nézzük, hogy egy ilyen gép 3 év alatt eléri a könyv szerinti 0Ft-os értéket, óránként csak alig 80Ft-ba kerül a használta (napi 24 órás használatot felételezve) :D

Ha meg naponta átlag 6 órát használod, nem megéri már 320Ft/óráért használni? (+áram+net) :DDD

[Szerkesztve]

-

(#14) Face8814


Face8814
őstag

Na ez már egy esztétikusabb forma. :R Sokkal jobban tetszik mint az elődje. Az nálam kicsit olyan gatyi benyomást keltett, viszont ez a ház, már illik egy ilyen géphez. :R
Az ára meg ....! :U Akinek kell, az úgyis megveszi bármennyibe is kerüljön.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#15) EasyR


EasyR
tag

HA legalább sorszámoznák!

Így egyetértek az előttem szólókkal:
2-3 év múlva nem ér sokat!

;

(#16) gliskard


gliskard
senior tag

izélsek és pofonok...

...ennyi pénzért ''alkothattak'' volna egy a ház oldalához és vonalvezetéséhez jobban illeszkedö front oldalt... pl. az apple G5 házak... láttam egy osztrák ''elmebetegnél'' feketére festett G5 házat, szvsz az jobban illene egy brutál erögéphez. Arról nem beszélve, hogy a G5-nél kezdték a légáteresztö front oldalt alkalamzni és ez a dell ház csak egy gyenge ''másolat''... persze csek szerintem.

(#17) KrAt


KrAt
veterán

Nagyon korrekt kis gép, bár a ház annyira nem tetszik. De elfogadnám :)

(#18) Achill3uS válasza Terminus_ (#13) üzenetére


Achill3uS
veterán

azért ez nem egészen ígyvan.. egy Ferrari-nak is kiszámolnád a használati értékét? vannak olyan cuccok amiket nem nekünk, hétköznapi embereknek gyártanak, ezeknek mind megvan a maga célközönsége, ők pedig szépen meg is veszik mindig, aki ezt használja hidd el nemérdekli mennyit bukik az értékén, X évente megveszi a legújabbat :)

@Petya25 nem is mondtam h ugyanaz :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#19) macilaci78


macilaci78
nagyúr

És semmi extra egér, semmi extra klaviatúra? Egy nagy mondcsi, egy ütős kis gép, hangot meg nem is ad? Legalább egy fülessel megtoldanák még! :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20) Ste


Ste
addikt

a francba, akkor most adhatom el a 600ast :D

(#21) Racecam válasza Petya25 (#12) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy ez a monitor van hozzá, mert ez egy samu 243T

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#22) Terminus_ válasza Achill3uS (#18) üzenetére


Terminus_
aktív tag

Ferrarinál túl sok a paraméter, azt nem vállalom. :P

Egyébként ezzel nem azt akartam sugallni, hogy mennyit buksz vagy sem rajta, hanem csak érzékeltetni, hogy napi szinten milyen összegbe kerül egy ilyen dögöt nyúzni. Se több, se kevesebb nem volt a mondanivalóm. :)

Gyanítom, ez a számolósdi csak cégalapítós becsavarodás eredménye nálam. :DDD

-

(#23) Peet


Peet
senior tag

Csúcs gép játékra, de alig megy majd rajta 1-2!!! :Y
Mire alapozom ezt? Nos egy ilyen 24''-os 16:9-es TFT nativ felbontása mennyi lehet? szerintem nem 1024x768 , nem 1280x1024 vagy 1280x960 de még 1600x1200 sem. Nos igen igen keresni kell majd azt a játékot ami a monitor nativ felbontásán fog futni.
Ha meg nem azon megy akkor meg minek ide élsimítás meg egyéb nyalánkságok amikor a felbontás miatt baromi ronda lesz a kép? :F
A gép az ok, de a moncsi hozzá, komolyan mondom nem értem. :F

....persze azért Én is elfogadnám, ki nem. ;)


Mondjuk Én egy PI-nek is örülök, ha ingyé van! :DDD

(#24) Petya25 válasza Racecam (#21) üzenetére


Petya25
addikt

Ezt nem értem én sem. A konfigon egyben van az árcédula. :F
Lehet csak nem fért el. :DDD

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#25) TudorVigyor válasza thaler2 (#5) üzenetére


TudorVigyor
aktív tag

De az is lehet, hogy a ''Halkítás - full'' topicban jelenne meg sürgősen a boldog tulajdonos.

(#26) Male


Male
nagyúr

''fogyasztói ára ugyanakkor várhatóan nem marad majd el a jelenlegi típusétól'' Ez jó volt :C
Már épp kezdtem agódni, hog esetleg elmarad az ára a régitől, de megúsztuk, nem fog! :)

(#27) #96302336


#96302336
törölt tag

Ezért szimpibb az Alienware, mert ott van némi beleszólás, hogy mit is szeretnék bele.
A Quad sli nem volna rossz, ha végre működne a Havoc. akkor feleslegessé válna a physics kártya.

Majd olyanok veszik ezt a gépet, akik nem tudják mit kezdjenek a pénzükkel, és csak brahiból, mások bosszantása miatt, kezelni meg nuku.....
Volt rá példa, hogy vett egy csóka anno egy űberkonfigot,(2000-ben) hazavitte, majd másnap ment reklamálni a boltba, hogy letörött a pohártartó, mert silány műanyagból van.
5 perc kérdezősködés után kiderült, hogy a CD-rom!!! tálcáját törte le, pohártartónak hitte az ökör !

(#28) kenwood válasza #96302336 (#27) üzenetére


kenwood
veterán

ha ennyire nyitott vagy a varosi legendakra,akkor www.urbanlegends.hu

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#29) opr


opr
veterán

Most úgy belegondoltam... mekkora ronda lenne már a star craft:brood war egy 30''-os moncsin :DDD
most ez a gondolat elvette a kedvem a vásárlástól :U
szerk: helyesírás

[Szerkesztve]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#30) faster


faster
nagyúr

Gyors gép. Szeretem a gyors gépeket.

(#31) viharhozo


viharhozo
addikt

Azert szar erzes lehet, h kiperkalsz $10000-et, hazamesz, bekapcsolod, installalsz, aztan pedig ezek jonnek elo: [link] ;)

A kedvencemet kulon is:

During the testing we also experienced numerous crashes and freezes in different situation, primarily in high resolutions or with high levels of SLI AA enabled, which is why we could not compete quite a number of test runs.

Vegul is 1280*1024-ben jol megy. :)

[Szerkesztve]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#32) @aMoRF


@aMoRF
tag

Ez a gép nem gyenge :DDD

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#33) @aMoRF válasza #96302336 (#27) üzenetére


@aMoRF
tag

Mit tennél még bele ebbe a gépbe?

Ha gond van az SLI-vel akkor vegyünk ki a gépből 3 ''felesleges'' karit és lám lám már jó is.
És ha idővel kevés a kraft a játékokhoz akkor csak bele bele teszünk egyet... :)
Addig pedig a karik jól mutatnak majd az asztalon mint levélnehezék.
Én legalább is a 600-as így csinálom.... :DDD

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#34) Male válasza viharhozo (#31) üzenetére


Male
nagyúr

Ők nem a Dell gépet tesztelték... nem hinném, hogy ennyit mutogatnák, reklámoznák ezt a gépüket, ha nem működne rendesen... a vevők panaszaival már rég tele lenne minden.

(#35) Racecam válasza Peet (#23) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ne találgass, 1920x1200. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#36) Peet válasza Racecam (#35) üzenetére


Peet
senior tag

Köszi! ;)

Nos szerintetek melyik játék futtatható 1920x1200-on? :F

(#37) xedos válasza Peet (#36) üzenetére


xedos
addikt

Nekem a Battlefield 1942, 1680x1050-en fut :)

(#38) Raymond válasza Peet (#23) üzenetére


Raymond
félisten

Megnezted milyen grafika van benne ? Mert a monitor nativ felbontasaban elmegy vele barmelyik jatek. A laptopom felbontasa ugyanez es a GF Go 800 nem egy jatekot elvisz nativban pedig nem a leggyorsabb kartya. Peldaul a HL2-t is ebben jatszottam vegig.

[Szerkesztve]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#39) Kis Fraky


Kis Fraky
aktív tag

Húú nekem kéne ez a gép! Nem gyenge cucc! Csak ennyit nem adnék egy gépért!
Mondjuk 5ös lottó után lehetne róla szó! :)

Ilyen házat majd csak úgy nem lehet kapni? :P

[Szerkesztve]

"Stay Hungry Stay Foolish"

(#40) Peet válasza Raymond (#38) üzenetére


Peet
senior tag

Nem az a baj, hogy a 4db kártya nem tudja megjeleníteni abban a felbontásban a játékot, hanem az, hogy a játék nem megy abban.

(#41) Raymond válasza Peet (#40) üzenetére


Raymond
félisten

Dehogynem. Minimum a jatekok szama ami nem kenyszeritheto ra valamilyen modon. Tobb mint egy eve gyurom es eddig a legtobbel sikerul widescreen felbontast elerni.
[link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#42) zsulboy


zsulboy
senior tag

A ház nekem is nagyon tetszik! A többi..... :DDD :DDD

[Szerkesztve]

(#43) viharhozo válasza Male (#34) üzenetére


viharhozo
addikt

Ugyanazt a quad-slit teszteltek, ami ezekbe kerult. Mivel a gepbol ugy 1000 darab keszult, ezeknek egy reszet olyanok vettek meg, akik soha nem fogjak bekapcsolni sem, olyan tul sok panasz nem lesz. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.