Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Coyote2000


Coyote2000
őstag

:DDigy van, jol van, szep huzas volt!!! a masik topik zarhato :)) :R

(#2) zsiga667


zsiga667
addikt

Van már topicja. :P
Bővebben: [link]

Ja, és érdemes lenne odaírni a hír elejére hogy ez a T-Mobile marketing-osztályának a véleménye... ;)
Legalábbis bízom benne hogy ezt a gusztustalanságot: ''A mobilpiacon hosszú évek óta tapasztalható erős árversenyeredményeként a tarifák 2005-ben is csökkentek és az áfakulcs változása T‑Mobile előfizetőknek újabb lehetőséget ad arra, hogy még kedvezőbb díjakkal telefonáljanak.
'' nem magatoktól hoztátok össze.

(#3) Bog válasza zsiga667 (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ezért írtuk oda, hogy hivatalos közlemény. A szerk véleménye egyébként ott van az it.news-on, lehet olvasgatni:)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) Rolly


Rolly
veterán

[flame] Köcsög voda, köcsög voda[/flame]

örülök a t-mobil döntésének
12 Ftért fogok éjszaka hálózaton belül beszélni másodpercalapú számlázás mellett :)))

viszont nem értem az embereket, ha a t-mobile valami + dolgot csinál pl most nem nyeli le az áfacsökkentést, akkor is szemét mert úgy fogalmaz ahogy

ha a voda lenyeli az áfacsökkentést akkor meg ejnye bejne, de érthető, mert ugye infláció

Minden Vodás nézze meg azt a reklámot amiben az emelni kell szöveg van :)) tudom nem emelnek, bár relatív mivel a másik kettő tarifái 4%-kal csökkentek.

(#5) erdoke


erdoke
titán

''Az előfizetéssel rendelkező T‑Mobile-osok számára a választható díjcsomagokban - a februárban lezárásra kerülő M csomagok kivételével - a havi-, perc-, SMS-, MMS-, internet- és WAP bruttó díjai szinte minden esetben csökkennek. A kedvező változás a most december 1-től bevezetett új, előnyös Aranytárskártya díjcsomagokat éppúgy érinti, mint az október óta jelentősen olcsóbb mobilinternet tarifákat.''

Ez az én olvasatomban nem feltétlenül jelenti azt, hogy a január 1-től életbe lépő ÁFA csökkenés nem befolyásolja az előfizetési- és percdíjakat az ügyfelek szempontjából hátrányosan. Miért keverik ide az évközi csomagkavarást? :F

A legjobb aláírás a héten

(#6) erdoke válasza Rolly (#4) üzenetére


erdoke
titán

Hol tudom megnézni egy adott csomag december 31-én és a január 1-én élő percdíjait?

A legjobb aláírás a héten

(#7) X-COM válasza erdoke (#6) üzenetére


X-COM
nagyúr

a T oldalán az előfizetéses csomagoknál le lehet tölteni a most érvényes díjszabást, a sajtóközleményben meg ott van a január 1-től érvényes.
de csak neked
[link]
[link]

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#8) erdoke válasza X-COM (#7) üzenetére


erdoke
titán

Kösz!
Ha már úgyis arra jártál...:D

A legjobb aláírás a héten

(#9) Rolly válasza erdoke (#8) üzenetére


Rolly
veterán

na Erdokee összehasonlítottad?

Nekem az jót ki hogy relatíve jól já rock!

(#10) Rolly válasza erdoke (#8) üzenetére


Rolly
veterán

bocsi kétszer posztoltam :(

[Szerkesztve]

(#11) erdoke válasza Rolly (#9) üzenetére


erdoke
titán

Számológéppel nem néztem meg, de kb. az ÁFA csökkenésével alacsonyabbak a bruttó árak januártól.

A legjobb aláírás a héten

(#12) Coyote2000 válasza Rolly (#4) üzenetére


Coyote2000
őstag

ez az elso flame amivel egyetertek, es helytallonak tartok ;]
mindenfele elfogultsag nelkul. megj: a feltoltokartyas telefonom vodas, es tapasztalom a problemakat, atvereseket. de ezt mar sok topikban targyaltuk, nyomok is egy offot: OFF

[Szerkesztve]

(#13) Rolly válasza Coyote2000 (#12) üzenetére


Rolly
veterán

nekem egy T-s előfizum van, ha kártyás lennék, akkor vagy Domino 7-es kártyám lenne, vagy Djuicos a mostani éjszakai cuccal

(#14) Coyote2000 válasza Rolly (#13) üzenetére


Coyote2000
őstag

nekem is T-elofizum van, de a voda is meghatott. Most mar lecserelem pannonra, regota kezd elegem lenni a buzi dolgaikbol. Meg jo, hogy csak a masodrendu kartyam...

[Szerkesztve]

(#15) Rolly válasza Coyote2000 (#14) üzenetére


Rolly
veterán

volt voda kártyám s a szerződésemet 2 hónap alatt sem küldték pestre s azt mondták, hogy faxoljam én fel. Nekem itt lett belőlük elegem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.