Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

Végre jönnek a gigabites routerek...

(Csak nekem a Wifi nem kellene rá, és az USB se... cserébe mondjuk harmad áron lehetne :U -> létezik egyáltalán ilyesmi?)

(#2) azbest válasza Male (#1) üzenetére


azbest
félisten

Gondolom egy viszonylag olcsó gigabites switch beiktatása a router és a gépek közé megoldja az ilyen igényeket is. persze az két doboz, de ahogy látom egy 8-10eFt egy ilyen switch. A net sebességét pedig nem hinném hogy befolyásolná (a netkapcsolat sokkal lassabb, annál).

[Szerkesztve]

(#3) Male válasza azbest (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Hm... csak az már 3 doboz, három adapter... mindösze 3 géphez. Ennél szebb-kulturáltabb megoldást szeretnék. (a legjobb lenne, ha egyben ADSL modemként is működne, akkor egybe lenne mind)

(#4) ngabor2 válasza Male (#3) üzenetére


ngabor2
nagyúr

oldd meg úgy, mint barátom: eszközöket szétszedte, és megfelelő szellőzéssel ellátott dobozba bepakolta őket, szép sorba. így már csak 1 doboz a 3 cuccnak. igaz, a tápot kicsit barkácsolni kellett, mert 3 eszköz 3-féle tápot kért...

(#5) GuMipOkE


GuMipOkE
senior tag

Jajj, ne! :)

Nem az a kérdés hogy gyors-e, hanem hogy működik-e. Az smc a wireless eszközeivel nagyon nem volt eddig ''szerencsés''.

(#6) mave13


mave13
őstag

Az életbe többet SMC rootert nem vagyok hajlandó venni. :(

1 hónapja van meg, először 5 percenként ledobált az MSN, mondván, hogy nincs kapcsolat, aztán firmware frissítés után most a windows játszik, hogy 1 hálózati kábel nincs bedugva, meg kb. naponta egyszer nincs net. És csak akkor van, ha kihúzom a rootert 1-2 percre, majd bedugom. De addig a rooter rendszerét sem lehet elérni... :W

Úgyhogy kiváló darab. Egyébként ez egy SMCWBR14-G2 csoda, a legfisseb firmwarrel. :DDD

Szal mindenki kerülje el nagy ívben az smc-t! Inkább D-Link, vagy 3-com.

Icewolf || kósza ||

(#7) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

Nemek nincs semmi bajom az SMC routerelmmel

(#8) paix


paix
tag

én elkövetem azt a hibát, hogy megvettem a legfapadosabb smc routert (7004vbr).. soha többet smc-t..

(#9) Male válasza ngabor2 (#4) üzenetére


Male
nagyúr

Hm... végülis van egy rossz, ámde modern külsejű videom... kényelmesen elférne benne a 3 cucc. Meglátom, hogy nekiállok e ilyesminek... a HTPC is félbe maradt, lehet elöbb azt kéne befejeznem ;)


paix: azt vettem én is... tapasztalataim szerint kisebb áramingadozások esetén fagy le. (amit a többi cucc nem is nagyon érez meg)

[Szerkesztve]

(#10) klambi


klambi
addikt

nekem azé kellene az gigabites router, mert a hálón másolni nincs sok türelmem már...
meg akkor megnézném mennyivel jobb az n szabvány...

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11) rdi


rdi
veterán

pedig az smc -ékkel sok a gond.
Elég itt megnézni az adekvát topikot.

de ettől még ez az eresztés lehet jó

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#12) zombikiller válasza Pharaoh (#7) üzenetére


zombikiller
tag

nekem is olyan (most fejből nem tudom a nevét xD) és nálam sincsen semmi baj vele max néha újra kell telepíteni de az nem nagy kunszt :D

(#13) LosoT


LosoT
csendes tag

Azért dobál folyton le mert nincs beregelve a router-etek a smc oldalán...
Utána tökéletes lesz...;)

(#14) Hun'reeth válasza paix (#8) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Itt is ilyen van és nincs vele gond. :) Persze biztos mázli :P mert tényleg csak gondokról hallani szinte a topicjában. A filecserélőket mondjuk nem szereti ez tény.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#15) NogeOne


NogeOne
tag

Nekem már a komolyabb újabb wifi- vevő eszközei vannak az SMC-nek, és egy hasonló 3 antennár komoly router, nagyon megéri az árát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.