Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elrood


Elrood
őstag

Hamarosan minden termékre az lesz ráírva made in china

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2) ArchElf


ArchElf
addikt

Hát speciel én nem annyira bánom a piac ''felborulását'' és az árak csökkenését...
:))
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#3) Elrood


Elrood
őstag

Csak ez ne menjen a minőség rovására

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#4) Joseph


Joseph
tag

Szerintem ezt senki nem ígéri meg neked!! :)

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentö példának.

(#5) Sidaries


Sidaries
őstag

Már csak az a kérdés,hogy a noname vagy a márkás kategóriához csatlakoznak.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#6) Pacák


Pacák
senior tag

Noname dömping indul...
''A harmadik dzsunkánál balra adják ócsóér' ottan vegyé' te is!''
Hát ez lesz!

Nuclear launch detected

(#7) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Ehh, ennek nem lesz jó vége... Az még oké, hogy essen a ram ára :D De Kína amennyire nagyhatalmi pozicíóra törekszik, ezzel előbb fog visszaélni szerintem, mint utóbb. És annak nem fog örülni a ram ára ;]

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#8) bazs


bazs
aktív tag

Nah, eddig is sok szart lehetett kapni, most jön a Kínai is :(
Látott már valaki valamit ami jó volt és kínából jött???

Pont most fogyott el...

(#9) robekri válasza Sidaries (#5) üzenetére


robekri
addikt

Hát ha az Infineonnal köti a szerződést, akkor nem lehet annyira NoName!:P

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#10) cookiemonster válasza bazs (#8) üzenetére


cookiemonster
csendes tag

Csak egy jó licencszerződést kell kötniük és már tudnak is jó terméket gyártani. És a memóriagyártás jellemzően nem kíván kézi munkaerőt:)
A másik szerintem, hogy a jelenlegi memóriapiac amúgy is telített, ha itt akarnak gagyival betörni, akkor nagyot hasalhatnak. ezért neveznek majd a premier kategóriában. ha bírják tartani a lépést a technológiaváltással...

...de van elektronikus kapcsolat!! Csak nem működik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.