Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Ne vicceljetek már, a PoV hűtése egy az egyben referencia, csak van rajta 2 db matrica (egy a lemezen, egy a venti közepén).

Bár a hírnek hitelesen azt kell tartalmaznia, mint amit a gyártó mond, így inkább azt mondom, ne vicceljen már a PoV... ;)

#tarcsad

(#2) anulu


anulu
félisten

remélem, gond nélkül meg fognak nemsokára érkezni ezek a kártyák kishazánkba! :) nézegettem teszteket, és a GTX nem annyival gyorsabb, h megérje azt a várhatóan +25-30k felárat...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) Renwick válasza Yutani (#1) üzenetére


Renwick
őstag

Hú, teljesen igazad van, annyira picik ezek a kótvány képek, hogy úgy láttam más a hűtő is rajta. Hülye PR-osok, hogy nem tudnak soha rendes képanyagot küldeni... :(

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#4) Goose-T válasza Yutani (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

''erre a kártyára a holland cég arculatelemeinek megfelelő kipingált referenciahűtő kerül'' :U

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#5) _cirmos_


_cirmos_
őstag

''Az új kártyák ajánlott fogyasztói árát egyelőre egy gyártó sem árulta el, a megjelenési időről konkrétan egyedül a Gigabyte nyilatkozott, a cég marketingeszakembereinek felkészültségét jól jellemzi ugyanakkor, hogy a sajtóközleményben a GV-NX78T256V-B várható megjelenési időpontjaként június vége van megjelölve.''


ez nagyon jó, megvolt a reggeli röhögésem :D

(#6) kovsol


kovsol
titán

nem tudjátok várható lesz ennél is olcsobb 7800 as kari ?

May the Force be with you!

(#7) L3zl13 válasza kovsol (#6) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Igen. Jövőre biztosan. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#8) anulu válasza kovsol (#6) üzenetére


anulu
félisten

idén nem valószínű. szerintem a karácsonyi őrületet a 7800GT és GTX-el akarja vinni az nVidia. ameddig nincs R520, addig egyértelműen jobbak. nem szeretem az ATi-t, de igazán kihozhatná az új cuccait, hogy egy kicsit essenek az árak...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) kovsol válasza anulu (#8) üzenetére


kovsol
titán

kár :( mert szivesen vettem volna egy sima 7800 -t :))
az ati új cuccaiban is lesz már ps3.0 meg hdr meg ilyenek ugye ?

May the Force be with you!

(#10) Yutani válasza Goose-T (#4) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ne forgasd a szemed, amiatt lett kijavítva, mert szóltam... :U
Ráadásul olvasd el a #3 hsz-t is.

[Szerkesztve]

#tarcsad

(#11) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Legalább 1 lehetne ami nem zöld nyákos. Na majd a Gainward.......... ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#12) Goose-T válasza Yutani (#10) üzenetére


Goose-T
veterán

Jóvanna. Akkor írta Renwick is a hozzászólást, amikor én, nem láthattam.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#13) Yutani válasza Goose-T (#12) üzenetére


Yutani
nagyúr

Semmi gond, sejtettem. ;)

#tarcsad

(#14) anulu válasza kovsol (#9) üzenetére


anulu
félisten

sima 7800 valahogy engem nem foglalkoztat. a GT és a GTX van nálam képben :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) Loretto válasza Hun'reeth (#11) üzenetére


Loretto
veterán

Esetleg msi...

Anulu: látom nem aprózod el :) azért remélem ha lesz 7800 akkor abba is lesz 20 pipa csak gyengébb gpu/ram sebeséggel... :U

Soirée...

(#16) Yutani válasza Hun'reeth (#11) üzenetére


Yutani
nagyúr

Majd akkor lesz gondolom, ha nem csak az Nvidia által legyártatott referenciakártyákat árulják, hanem egy idő után jönnek a különböző gyártók által előállított, eltérő színű/hűtőjű zsugák.

#tarcsad

(#17) t-shirt válasza anulu (#14) üzenetére


t-shirt
veterán

Nekem valahogy ez a GT még jobban is tetszik mint a GTX. Azon kívül hogy a GT-nek szerencsére a hátoldalán nincs ram, még az a plusz kis FET hűtő sincs rajta ami a GTX-en rajta van (nekem valamiért spec jobb hogy nincs ott) és még az ára is elfogadhatóbb. Az a +4 pipa még akkor sem fog zavarni ha esetleg majd nem tudom bekapcsolni :D

(#18) Yutani válasza Loretto (#15) üzenetére


Yutani
nagyúr

Szerintem a sima 7800 16/6-os lesz, mint a 6800GT és Ultra kártyák, de az órajele inkább 6800GT-körüli lesz, mint 6800Ultra-szintű.

#tarcsad

(#19) Yutani válasza t-shirt (#17) üzenetére


Yutani
nagyúr

A 7800GT annyival egyszerűbb a GTX-nél, mint amennyivel egyszerűbb a sima 6800 a 6800GT/Ultra kártyáknál.

#tarcsad

(#20) t-shirt válasza Loretto (#15) üzenetére


t-shirt
veterán

Nem hiszem hogy 20pipás lesz a sima 7800 (már ha lesz), de ott lesz az esély hogy a két letiltott 4-es csoportból az egyik aktiválható :D aminek már jó esélye van.

(#21) t-shirt válasza Yutani (#19) üzenetére


t-shirt
veterán

Igen, és ez nekem nagyon jó. A GT-n a magon és a vele egyoldalon lévő ramokon kivűl nincs mit hűteni és arra tökéletesen illeszkedik a 6800GT-hez való vízes blokkom.

(#22) Loretto válasza Yutani (#18) üzenetére


Loretto
veterán

És akkor ennyi lesz a különbség kb? Bővebben: link ill.
Bővebben: link

Soirée...

(#23) anulu válasza Loretto (#15) üzenetére


anulu
félisten

rájöttem, h nem éri meg nekem mégegy 6600GT és SLI-zni. illetve szeretnék 1280x1024-ben mindent maxon játszani :) meg van egy olyan érzésem, h középkategóriának lesz 7600GT 12 pipával, és akkor mégjobban lezuhan a 6600GT ára. karácsony környékén talán jó áron még el tudom adni. főleg az általam belehegesztett tuning BIOS-szal :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) Loretto válasza anulu (#23) üzenetére


Loretto
veterán

Na szép :) Amugy sztem hamarosan 1 6600Gt lesz nekem mert 1024-ben szépen kiszolgál... AA+AF nélkül (nemigen használom). :B

Soirée...

(#25) anulu válasza Loretto (#24) üzenetére


anulu
félisten

1024, ohne AA/AF-re tökéletes mindenhol. még Battlefield 2-höz is, pedig az nem kíméletes a VGA-val szemben :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.