Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Európában az All-In-Wonder 9600 Pro (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) csudri


csudri
őstag

Wow! 50Mhz! Az aztán kemény!

(#2) xuldar


xuldar
őstag

A tudásához képest egész olcsó. Ha fél éven belül lehet majd sex-ben kapni, biztos beruházok egyre.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3) twollah válasza csudri (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Neha az az 50Mhz nagyon sokat szamit.

(#4) beeboy


beeboy
addikt

ismerősöm örülni fog.
neki pont ilyen kell: AIW és játszani is lehessen rajta

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#5) Hun'reeth válasza xuldar (#2) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Az, hogy ''olcsó'' azért túlzás. De amúgy jó kis kártya.
Ha hozzám vágnának egyet nem ugranék félre! :D

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#6) marso


marso
tag

gyönyörű kártya :D

kár hogy ati leált a vivo kártyákkal, a tuner számomra felesleges, egy video innek örülnék viszont

(#7) Bal@zs


Bal@zs
csendes tag

Erre vágyom én is mert eddig az Ati 9600Pro-t nézegettem és mellé egy tvtunert az új gépembe, de ha ez együtt van szerintem ez lesz az idazi :)... ha valaki tudja hol tudom beszerezni és persze nem a legnagyobb áron akkor dobjon egy mailt....köszi

(#8) bendi


bendi
tag

Tuti, hogy beruházok egybe!!!
Sajnálom a VIVO-s kártyámat, mert most nem tudok tévézni, ennél viszont nem kell külön egy video...

A4-es papíromat hasonló Audira cserélném

(#9) Bal@zs válasza xuldar (#2) üzenetére


Bal@zs
csendes tag

Lehet nagyon hülye kérdés de már sok helyen feltünt mint itt is , az hogy '' ha lesz sex -be akkor megveszem''.... mi az a sex??...persze nem úúúúgy :))) még így is láttam írni: SEx

(#10) Keitaro válasza Bal@zs (#9) üzenetére


Keitaro
addikt

Sulinet Expressz

(#11) xuldar válasza Bal@zs (#9) üzenetére


xuldar
őstag

Nem tudod, mi az a sex? Hány éves is vagy? :))

Hun'reeth: Szerintem a tudásához képest nem drága. Húzva is vagyon, tehát a teljesítményére sem lehet panasz, és árban is egy nem-AIW 9700 árában mozog. Fél év múlva biztos nem 60e píz lesz az ára.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#12) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Hát KP 20kHUF-fal olcsóbb mint a 9700 AIW (kb 95-105kHUF). Gondolom 250-ért a távirányító nélküli tróger verziót adják majd. De ne legyen igazam. :(

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Európában az All-In-Wonder 9600 Pro (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.