Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skica


Skica
őstag

Tipikus esete a mindent tudó gépeknek, hogy igazán egyik funkció sem tökéletes vele. Ha gond akad, ami a HP készülékeknél a lapolvasó egység tipikusan, az egész gép használhatatlan. Külön külön biztosan jók, de így egyben?

:R

[Szerkesztve]

.: No Comment Grp:.

(#2) [HUN]Tyson válasza Skica (#1) üzenetére


[HUN]Tyson
senior tag

Ne keverd a PH-t és a HP-t :DDD

Mod: Ja, látom közben javítottad. Nem mindegy. A PH jobb mint a HP.

[Szerkesztve]

(#3) erdoke


erdoke
titán

Hja kérem, 400 euróba sok minden belefér. Én inkább a 400 dollárnak megfelelő hazai árnak örülnék, bár jelenleg nincs szükségem ilyenre (itt vigyorog mellettem egy 7310-es).

A legjobb aláírás a héten

(#4) Hebry


Hebry
senior tag

Nem semmi.
Kávét nem főz??? A hátam nem mossa meg??? A gyerekekért nem megy el az iskolába???
Á, nem is jó ez semmire. :))

Komolyra fordítva a szót, beletettek mindent, szerintem felesleges dolgokat is. Egy nem mindennapi árért.

(#5) csiga997


csiga997
őstag

Már csak egy alaplap kéne bele, a scanner tetejébe egy LCD, az aljába egy kihúzható bill és hopplá, kész is a nyomtatós, szkenneres laptop!
:C :DD

(#6) Pacák válasza csiga997 (#5) üzenetére


Pacák
senior tag

És mellékelsz egy Krazt minden példány mellé? :DDD

Ez már alapesetben sem tartozik a hordozható kategeróiába - maximum a vonszolhatóba tudnám besorolni... ;]

Nuclear launch detected

(#7) csiga997 válasza Pacák (#6) üzenetére


csiga997
őstag

Miért, nem lenne nagyobb, mint mondjuk ez: [link] :D

(#8) Hebry válasza csiga997 (#7) üzenetére


Hebry
senior tag

módosítottam, mégis kétszer küldte el.
Bocs!


[Szerkesztve]

(#9) Hebry válasza csiga997 (#7) üzenetére


Hebry
senior tag

Nem csak nagyobb nem lenne, de többet is tudna...
Ideális munkaállomás, helyszűkében lévő cégeknek...
Opcióként megvásárolható a kerékkel rendelkező speciális szállítóeszköze, amely speciális tulajdnsága, hogy a gép akár munkamgasságig is tudja emelni. (Széket nem mellékelünk)
Propagáljuk!!! :DDD



(#10) Csapi007


Csapi007
veterán

Ez aztán a multifunkciós készülék. :C

"Csak úgy mondom"

(#11) Szanya


Szanya
tag

Bizonyos helyeken lehet, hogy praktikus kis szerkezet lehet. Csak azt nem értem, hogy fax miért nincs ezekben a multifunkciós gépekben? Csak nagyon kevés modellben található meg.

''Szanya csak egy van.''

(#12) joghurt válasza Szanya (#11) üzenetére


joghurt
addikt

Csak a HP-nál erről szól a teljes OfficeJet sorozat. Nagyon kevés modellnek nem nevezném.

A tej élet, erő, egészség.

(#13) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Én hatalmasat csalódtam a HP cuccokban. Ezek után sem hiszem hogy ilyenbe fogok befektetni... Mellesleg minek írnék lemez egy multifunkciós készülékkel, ha a gépemben is van combo? :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#14) erdoke válasza D4rkm4n (#13) üzenetére


erdoke
titán

Pl. mert ehhez nem kell gép. Van egy kis irodád, ahol hálózatban páran használjátok ezt a kütyüt. Mindenkinek laptopja van, amit hazavisz. Aztán egyszer hétvégén valami családi program van, és a képeket kéri az anyós, párat papíron, a többit meg lemezen. Véletlenül az iroda sokkal közelebb van, mint a lakás, viszont az irodában nincs PC. Milyen jól jön a DVD-író és az SD-ről nyomtatás. :D

A legjobb aláírás a héten

(#15) Löaci


Löaci
csendes tag

A magam részéről tuti soha többé nem veszek semmi HP cuccot. HP multifunkcikkal meg csak rossz tapasztalatom volt, szinte az összeset visszahozták, amit eladtunk, aki meg garidőn kívül hozta vissza, már készülhetett is az egységáras javítás című cirkuszra. (= vegyél másikat)

Inkább a termékek minőségét, és a supportot kellene javítani kedves HP, nem belepakolni köves farmermosót, félautómata sajtreszelőt, meg dvd visszapörgetőt!

(#16) ONEFREE válasza Skica (#1) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogyan tudok egy szöveges dokumentumot be scennelni hogy a végeredmény word dokumentum legyen???

Választ előre is köszi!! :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.