Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Aki nem akar új lapot, majd utánajár, hogy a mostaniba érdemes-e beledugni az 1000 $-os új procit. ;]

A legjobb aláírás a héten

(#2) prmcsk válasza erdoke (#1) üzenetére


prmcsk
addikt

Te kis '' gonosz ''...... :D

Valamin spórolni kell !

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#3) Jim Tonic válasza erdoke (#1) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Lehet, hogy inkább arról van szó, hogy nyugodtan megveheted a boltokban lévő verziót (előző revíziós BIOS-szal), mert használhatóak? ;)

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#4) erdoke válasza Jim Tonic (#3) üzenetére


erdoke
titán

Aztán vagy lesz hozzá BIOS vagy nem? Én azért biztosra mennék. Akárcsak a 820-assal az nF4 Intel Edition-nél. ;]

A legjobb aláírás a héten

(#5) Jim Tonic válasza erdoke (#4) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem, pont az a lényeg, hogy mostmár megveheted, nem kell megvárnod, amíg új szállítmány érkezik. Illetve a boltokban sem marad emiatt polcokon.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) erdoke válasza Jim Tonic (#5) üzenetére


erdoke
titán

Nem hiszem, hogy automatikusan megvan a BIOS frissítés minden másodvonalbeli gyártónál minden laphoz, ami az Asusnál működik. Tehát érdemesebb tájékozódni mondjuk egy ECS PT880 Pro lappal, mielőtt valaki nekivág egy új procinak.

A legjobb aláírás a héten

(#7) Guruka


Guruka
senior tag

Remélem az MSI-nek is lesz BIOS frissítése amivel megy, na nem mintha akarnék új procit venni egy ideig. ;)

(#8) sTERNI


sTERNI
senior tag

Én ABITékban bizom, nem olyan rossz ez az nf4 intel edition, nem szívesen cserélném :U

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#9) killahdrums


killahdrums
senior tag

A DFI LP 875P-T-émhez dual-core támogatást akarok!!!

Ha az ASUS a P5P800-as lapjához tudott ilyen BIOS-t írni, akkor a DFI is legyen szíves!!!

:(((

There is no God, just Technology...

(#10) marcee


marcee
addikt

Érdekes, még 865-tel is megy 875-tel meg nem? Vagy csak kimaradt?

\m/

(#11) Gabeszku válasza marcee (#10) üzenetére


Gabeszku
senior tag

pont azért hogy a régebbi csúcslaponkat eladhassuk bagóért :)

Üdvözlettel: Gabeszku

(#12) Fori23 válasza marcee (#10) üzenetére


Fori23
őstag

Ha jól tudom, ASUS nem készített LGA775-öt, 875 chipset-tel
Igen [link]

[Szerkesztve]

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#13) robyeger válasza killahdrums (#9) üzenetére


robyeger
addikt

Az ASUS mindig is az élen járt az Intel referenciák kijátszásában :DDD De valami miatt alszik a DFI, mert még D820-as támogatással és a 64bites windows driverekkel is adós ennél a deszkánál. Helyedben folyamatosan Email-ekkel bombáznám őket, ha nem válik be jöhet a valós levélbomba is ;)
Más! Megalszik a tej a számban mire kihozza a DFI a már jó előre megigért NForce4 Intel Edition chipsetes lapját :((

[Szerkesztve]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#14) killahdrums válasza robyeger (#13) üzenetére


killahdrums
senior tag

Hja, DFI bekaphatja!!! :(((

Egyébként írtam a DFI-STREET-re, és úgy látom, hogy nem csak én vagyok elégedetlen:
[link]

There is no God, just Technology...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.