Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arn


arn
félisten

ez most vmi ''fizetett'' hirdetes???


az egyik haver forgalmaz qdi alaplapokat... nekem olyan benyomast keltettek, mint a ''cukormazas sz*r''. nagyon csillivilli kulsosegek, mindent adnak hozza, amire sose lesz szukseged, de az alaplap meglehetosen gyengecske kepessegekkel bir. jo minosegu es ''ficsormentes'' alaplapot meg az ecs is csinal. nem rosszabbat, ellenben olcsobbat...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2) Edem válasza arn (#1) üzenetére


Edem
senior tag

Én arra gondoltam, hogy kentaur is QDI lappal bír és ezért hozta nyilvánosságra cikket. :)

(Egyébként én még sohasem hallottam QDI-ről :( )

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#3) Il Padrone


Il Padrone
senior tag

Vmi miatt most mindenki nyomatni kezgi a QDI, mar a csapbol is az folyik.
Vivat marketing!

Il Padrone

(#4) marcee


marcee
addikt

Másfél éve az ECS-t sem ismerte senki...
(az ára alapján nem is mertem volna megvenni)

Az azért jelent valamit, hogy az aqua 3év garival nyomja a QDI-t.

\m/

(#5) Obi-1 válasza marcee (#4) üzenetére


Obi-1
őstag

Az ECS-t most sem szívesen venném meg. Eléggé écs márka :)

Only a Sith deals in absolutes.

(#6) arn


arn
félisten

az acorpra is vallalnak valahol annyit...

meg itt most nem is a minosegrol van szo... de pl a hasonloan kevesbe ismert jetway deszkak szerintem sokkal jobbak. plane a ficsoroket tekintve... hasonloan megbizhatoak es meg olcsok is. aztan most megis qdi. a fene se erti ezt.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#7) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Én eredetileg vmilyen QDI lapot akartam venni a jelenlegi KT7A-m helyett, csak nem lehetett sehol sem kapni... pedig jó cuccai voltak. :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#8) Martini2


Martini2
csendes tag

Csak annyit, hogy nem rossz.QDI kudoz 7x-6a, KT400-as csipszett, XP 1700 @1466/1900 Mhz kis feszemeléssel, tuninghűtővel, 10x190MHz fsb.Kinek kevés ez 6 csat. spdif kimenetes alaplappal 25 ezerért?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.