Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ftc


ftc
nagyúr

Ez jo.Remélem ha igaz ide is eljut :)

[Szerkesztve]

(#2) duracell89


duracell89
senior tag

mondom en...ati+amd 4eva ;)

(#3) nRu3


nRu3
addikt

Lehetett kapni msi alaplapokat amiben volt a64 proci nem tudom lehet-e nálunk kapni, angliában pedig lehetet kapni olyan lapot amihez ajándékba adták a windows 64bit beta cd-t.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#4) Lacix29 válasza duracell89 (#2) üzenetére


Lacix29
őstag

Ilyen fake dobozt én is tudnék csinálni. ;]
(Csak egy matrica a doboz elejére+ hátulra befóliázni pár HalfLife 2 CD-t és kész)

(#5) szilchi


szilchi
őstag

A hír tudtommal igaz.De én egy kicsit másképp halottam.Ott úgy volt,hogy az Athlon 64 procik mellé egy bronz KUPONT kapsz.Dehát ez majdnem ua.,mintha a játékot kapnád.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#6) nRu3 válasza szilchi (#5) üzenetére


nRu3
addikt

A kupon meg a cd azért majdnem tök nemugyanaz:F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7) Notes


Notes
senior tag

Az azért tényleg furcsa, hogy az AMD honlapján egy betű sincs erről :F

Romanes eunt domus!

(#8) Esmein


Esmein
nagyúr

Hozzánk úgyse ér el, úgy ellopják közben a hl2-t mint a huzat.
Én pl már 2x vettem meg a half-lifet és mindkétszer használt volt a kulcsa. Ennyit erről.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) nRu3


nRu3
addikt

Én pedig vettem már videokártyát amiben a half life cd hibás volt, igy inkább nem is érdekelnek azok a csomagok amik telle vanak minden féle cd-vel.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#10) Mizo válasza nRu3 (#9) üzenetére


Mizo
tag

Ha régi játékot kapsz hozzá ajándékba, az tuti menni fog:)

[Szerkesztve]

A világ IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk hozzá.

(#11) Drizzt válasza nRu3 (#9) üzenetére


Drizzt
nagyúr

És legalább visszavitted az eladónak???

I am having fun staying poor.

(#12) Esmein válasza Drizzt (#11) üzenetére


Esmein
nagyúr

Gondolod beveszik ?:D:D
Én is szoptam a hl-vel azt mondták menjek a búspicsába gyakorlatilag. Nem érdemes szőrözni vele.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13) nRu3 válasza Drizzt (#11) üzenetére


nRu3
addikt

Nem mert sajnáltam rá a benzint és energiát foglalkozni vele meg amugy már elötte letöltötem a játékot magamnak (amit azota sem használok).

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#14) szilchi válasza nRu3 (#6) üzenetére


szilchi
őstag

Merthogy?Jó,ok.CD-ről simán felteszed a kuponnal meg letöltöd+telepíted+aktiválod Steamen keresztül.Legalábbis valahogy így megy a kupon,nem?Ha esetleg rosszul tudom,szoljatok.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#15) TrollBalint válasza Esmein (#12) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ilyenkor a jobb helyeken az a szokás, hogy adnak másikat.
A cikkről meg annyit, hogy szerintem egy olcsobb A64 (mondjuk 3000+ amin szintén szépen megy a hl2) és egy half life 2 megvásárlása együtt is olcsóbb, mitn egy 3500+-os proci... főleg, ha úgy nyomják, hogy ez a proci drágább lesz, mint a sima 3500...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16) TrollBalint válasza szilchi (#14) üzenetére


TrollBalint
addikt

A kupont nem egy boltba váltod be?
nRu3 szerintem úgy értette, hogy a cd-t csak simán felteszed, mig a kuponnal van egy kis ''munka'' :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17) nRu3 válasza szilchi (#14) üzenetére


nRu3
addikt

A kupon nagy hátránya pl: nincs jó neted ami gyors akkor is letöltöd a netröl? Én erre céloztam a cd elvileg jobb (ha persze nem hibás) persze a kuponal is vissza lehet élni hála számtekboltosok.

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#18) plömplöm


plömplöm
őstag

Ez nem ugyanolyan ügylet, mint ami az ati videobigyulákhoz (bba+pba) járt?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#19) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Majd ha a HL2 mellé kapom a 3500+ procit, akkor visszatérhetünk rá..... ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#20) nRu3 válasza Dilikutya (#19) üzenetére


nRu3
addikt

De az már akkor nem HL2 lesz hanem valami virtuális valóság a köbön:U

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#21) Dilikutya válasza nRu3 (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az nekem mind1 :) De így nem olyan nagy üzlet nekem :) Úgy megérné :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) Esmein válasza TrollBalint (#15) üzenetére


Esmein
nagyúr

Cdgalaxis nem jobb hely...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23) szilchi válasza nRu3 (#17) üzenetére


szilchi
őstag

Így már értem.Bár ha nincs gyors neted,annak azok örülnek itt a PH-n,akiknek van:D.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#24) kowk válasza Esmein (#22) üzenetére


kowk
tag

azert ez a hl1-es tema nem ilyen egyszeru

a bus picsaba ugyan nem kuldenek, mert ha scannelsz szamlat, es elkuldod, akkor 1-2 honap alatt kapsz korrekt keyt (tapasztalat).

egyebkent itthon boltban NEM szabad venni hl1-et, mert az OSSZES ki van bontva, es anno amikor meg nem volt steam, itt-ott biza magyaroknal talaltuk meg a frissen vasarolt kulcsunkat.. azt tudom, h mediamarktba bementek a tirpek, es leolvastak a cdkrol, de hogy cdgalaxisbol hogy nyuljak, azt nem tudom..

mindenesetre ha kulfoldrol rendeled, tuti muxeni fog..

(#25) hunluigi


hunluigi
senior tag

Nekem meg az jutott eszembe hogy ennyire és ilyen gyorsan kifutott ez a gáma??? Igaz én is kétszer végignyomtam és ''azóta csak a helyet fogja''.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#26) Esmein válasza kowk (#24) üzenetére


Esmein
nagyúr

Január elején küldtem el semmi válasz, pedig úgy jártam el ahogy cs.hu-n leírták. Innetől bekaphatják.
Az dühít, hogy az összes haverom tud cszni én meg már a másodikat szopom, és nem tok felmenni, pedig lazán peaprítom a lámákat ;)

Nem kapsz keyt, tapasztalat.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#27) plömplöm válasza plömplöm (#18) üzenetére


plömplöm
őstag

Nem olyan, kedves plömplöm (te vakegér majom), miért nem nézted meg a második képet kicsit tüzetesebben? Ott figyel egy (a?) cd (dvd?) a zacsiban. Pedig a ''bronzpekidzs'' az pont az ati féle lekaparósdi. Na mindegy.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#28) twollah


twollah
nagyúr

Az, hogy meg nincsen hivatalosan elismerve az akcio meg nem jelenti azt, hogy nem lehet.
Gondoljunk csak a TESCO, stb hipermarketek akcioira.

(#29) kowk válasza Esmein (#26) üzenetére


kowk
tag

igen, nekemis epp szopik egy ismerosom vele, de az utobbi harom evben szinte minden key request sikerult korulottem (ezt leszamitva). lehet, h mar leszarja a valve.

ps.: ha megis megkapnad szolj, es rapiritok a kevlarodra :DD

(#30) Esmein válasza kowk (#29) üzenetére


Esmein
nagyúr

Lenyúlom haver kulcsát és mehetünk egy sort, VIP kevlárom van :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#31) nRu3 válasza szilchi (#23) üzenetére


nRu3
addikt

Nekem gyors netem van ,csak vanak akiknek nincs és azoknak az érdekében szólalok fel:D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#32) anulu


anulu
félisten

H*SW szerint ugyanannyiba kerül a HL2-es, mint az anélküli. lehet, megpróbálok majd egy ilyet szerezni itthon vhogy... jó lenne eredetiben, meg minden, mert szeretnék Steamen játszani.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#33) nRu3


nRu3
addikt

Na aki tud englishül az olvasgasa ell és tessék minket is tájékoztatni.
Bővebben: link

Bővebben: link de az biztos hogy ez az usa-ban van forgalomban

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#34) kowk válasza anulu (#32) üzenetére


kowk
tag

el sem hiszed, hogy milyen egyszeru!
bementem a boltba, es megvettem ;D

(#35) anulu válasza kowk (#34) üzenetére


anulu
félisten

új procit szeretnék majd vmikor venni. külön nem kell a HL2, mert az egyet sem szerettem, de a CS:S-t külön nem árulják.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#36) anulu válasza nRu3 (#33) üzenetére


anulu
félisten

egyszerű. Monarchcomputernél megveszed a procit 2004 dec 1 és 2005 máj 31 között, akkor kapsz hozzá HL2 aktiválási kódot, így le tudod tölteni Steam-ről, aktiválhatod, és menni fog. egyebet nem tudok mondani ;)

Európába csak az USA és Kanada hadseregében szolgálóknak szállítanak... :O

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#37) nRu3 válasza anulu (#36) üzenetére


nRu3
addikt

Szerintem enek a hirnek ez a válasza hogy csak tengeren tulon lehet igy kapni, szerencsére ezek a játékok pont nem izgatnak:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#38) daninet válasza nRu3 (#37) üzenetére


daninet
veterán

jah...és mint mindig most is a buznyák amcsik járnak jobban mi pedig örüljük h egyáltalán a játékot lehet kapni a boltokban... :O

[Szerkesztve]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#39) nRu3 válasza daninet (#38) üzenetére


nRu3
addikt

de azért egy kis kárt okozunk nekik azal a sok ''jogtiszta progikal'':DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#40) anulu válasza nRu3 (#39) üzenetére


anulu
félisten

proc mellé ''OEM''-ként érdekelne a HL2, egyébként nem. max nem játszom vele, különösebben nem vagyok fps fanatikus, bár CS-zni jó :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#41) Allien válasza kowk (#24) üzenetére


Allien
veterán

Én nem olyan régen vettem meg a HL1-t, és GOND nélkül (!) felkúsztam vele a netre! AZóta megvan a CZ is, azzal sem volt gond, és ha lett is volna, ÉN utánna megyek.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#42) anulu válasza Allien (#41) üzenetére


anulu
félisten

én is. addig ütném a boltost, amíg a.) mozog, b.) kicseréli, c.) visszaadja a pénzem.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#43) Allien válasza Esmein (#12) üzenetére


Allien
veterán

Én csak a saját esetemet tudom elmondani. Megvettem az Everquest 2-t (rendessen, bótba, cd galaxisban). Hazavittem, de a regisztrációnál a nagy angol tudásom miatt valamit elszurhattam. Letiltotta a CD kulcsot, kb a 3. próbálkozás után. Megvettem még egy példányba, mert játszani akartam vele, és sikerült is regisztrálnom. De, ugye, volt egy felesleges példányom. Megkerestem a hazai forgalmazóját (automex), emilben először (nem válaszoltak), aztán felhívtam őket. A lényeg, be kellett menjek, lediktálni az összes adatot, és 3 munkanap után rámcsörgött az illető, hogy megvan beszélve a SOE (Sony Online Entertiment, vagy mi)-val, és mehetek be. Én mondjuk levásároltam az árát, mert éppen volt mire, de ha az lett volna az első példányom, akkor egy új kulcsal mehettem volna haza, de ha akartam volna, a helyszínen is aktiválhattam volna. NAGYON korrekt módon kezeltek, nem, mint egy bűnözőt, vagy mit! Lehet, nem mindenütt ilyenek, ezt elismerem, de azért van fejlődés nálunk is, pozitív értelemben is!:))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#44) Dreamcaster


Dreamcaster
senior tag

Sztem fake a kép.

[kép]

Az első képen láthatjuk a matricát melynek zöld szine elüt az AMD -s standard -től, ha az AMD rakta volna valszeg ugyanolyan csinál, nem egy árnyalattal másabbat. A másik pedig, hogy térben sem passzol a cucc, tehát lehet rátették, de akkor a színét megoldhatták volna, ha meg nyomtatták és ugy van rátéve, a nyomtatásnál kisérletezhettek volna más szinnel.


[kép]

A második dolog a HL2 CD -n lévő AMD felirat, nehéz nyomtatni egy HL2 CD marticát amire rátették az AMD jelet.

Ha nem igy van (igazi a cucc) akkor égés, de egy probát megért.

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#45) anulu válasza Dreamcaster (#44) üzenetére


anulu
félisten

#33 és #36-ot olvasd el. a kép maga lehet, hogy fake, de ilyen akció létezik és most is folyamatban van.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#46) Xmas


Xmas
tag

Ennyire nem tűnik fel senkinek, hogy fake!?

Elől, ugye a bronze hivatkozás, és az, hogy ''inside''. Aztán meg a hátuljához oda van fóliázva a CD.

Nem feltűnő a dupla ellentmondás?

bronze <=> CD
inside <=> outside

Ez egy nagy huncutság, amire ráugrott a fél világ és jól pofára esett :)))

(#47) nRu3 válasza Xmas (#46) üzenetére


nRu3
addikt

Okés de ez akkor meg mi? Bővebben: link

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#48) anulu válasza Xmas (#46) üzenetére


anulu
félisten

lehet h a kép fake vagy nagyon promo cucc, de maga az akció van!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.