Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) anaqer válasza Yaye (#49) üzenetére


anaqer
veterán

Bővebben: link

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#52) Csepy válasza Yaye (#49) üzenetére


Csepy
senior tag

Angol lehurrogás. Mint magyarul a ''Jézusom'' (értsd, mint oh, brother, man...)

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#53) Sanya válasza anaqer (#47) üzenetére


Sanya
nagyúr

ki ne okítsál már gyógyszertanból, bébibálna....

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#54) Domy válasza Sanya (#53) üzenetére


Domy
aktív tag

Én nem biztos hogy abajognék egy moderátornak :DDD De te tudod... egyébként se dívik nagyon errefelé a nagy arc amennyire én tudom... én léptem...

(#55) Out


Out
addikt

Ezt hogy kell kiolvasni? : μGuru :F

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#56) anaqer válasza Sanya (#53) üzenetére


anaqer
veterán

Isten ments! Felőlem szabadon válogathatsz a hasonló hatásmechanizmusú készítmények közül, csak az eredmény a fontos. :U

Jössz a nyelvtan órákkal, közben egyformán fittyet hánysz a mondatkezdő nagybetűkre és a vesszőhibákra? Persze, Te tudod hogy kellene helyesen írni, de - most kapaszkodj meg - sejthetőleg (...) Renwick is tudatosan használta a gamer szót a játékos helyet (ld. ''végz3t'').

Örülj hogy nem Sogun itt a hírszerkesztő. :DDD

Domy
Moderátorságnak ehhez semmi köze, az egyet nem értés még nem ütközik az Alapelvekbe. ;)

Out
mikroGuru

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#57) Out válasza anaqer (#56) üzenetére


Out
addikt

Koszi szepen, igy mar tudom folytatni a cikk olvasasat :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#58) Sanya válasza anaqer (#56) üzenetére


Sanya
nagyúr

az kifejezetten tetszett (végz3t), de a gamer szót gyűlölöm:
gamerek pléjelnek gémekkel,

[Szerkesztve]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#59) Domy válasza anaqer (#56) üzenetére


Domy
aktív tag

Az egyet nem értés az télleg nem ütközik alapelvekbe, csak tudod néha úgy érzem hogy vannak akik többet engednek meg maguknak, mint amit egy kulturált fórumon meg lehetne... ennyi... no flame... én úgy gondolom, hogy az egyet nem értést is lehet kulturáltan űzni, nem fikázva, hurrogva!

De tényleg mindenkitől elnézést kérek! Lehet hogy most jött ki belőlem ez az érzés! Bocsi!!!

[Szerkesztve]

(#60) matteo20 válasza polika (#50) üzenetére


matteo20
tag

Kicsit el vagy tévedve......
2x6600GT szénné veri a sima 6800-at......hidd el saját szememmel láttam....:Y


Talán 6800GT megfogja...de még az se biztos....

[Szerkesztve]

Hiba van a Mátrixban?? Format C:!!! :)

(#61) L3zl13 válasza hm (#21) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mi az a 1337 írásmód? :U
:DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#62) Yaye válasza anaqer (#51) üzenetére


Yaye
őstag

Idézet az Alapelvek-ből: ''A fórum nyelve a magyar.''
(Ezt is megértük, egy moderátornak idézem az alapelveket... :U)
Anglománia sux. <-- Csak neked, hogy érthető legyen. :D


Csepy: Kösz, tudom magamtól is, csak próbáltam finoman célozni a fentebbire, de nem vették az adást.


Hogy valami ON is legyen: nem egészen fogom ezt az otes-t. A tápáramkörök hűtését látom, de memófoglalatok elöl vannak, és nem látom hogyan hűti őket az a bizonyos Otes Ramflow? Van valami külön, az egész lapot átszelő hűtőcsatorna amit még föl kell szerelni, vagy hogy?

(#63) zax válasza Yaye (#62) üzenetére


zax
tag

Ez a RamFlow egy műanyag ''ház'', ami körülveszi a ramokat és ventivel hűti. Itt van róla kép: Bővebben: link

R.I.P. Pentium 4

(#64) Yaye válasza zax (#63) üzenetére


Yaye
őstag

Ahá, na erre gondoltam. Tyű! (Akik esetleg így nem értenék: Yikes!) Rémes. Biztos jó halk. :D

(#65) zax válasza matteo20 (#60) üzenetére


zax
tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy csak ott jobb a 2x6600GT, ahol az SLI is jól működik. Ugyanis vannak játékok, amik nem mennek SLI-vel (magyarul csak 1 kártya dolgozik).
Az biztos, hogy nekem nem hiányzik az SLI, legalábbis nem 2 nvidia kártyával. 2x6800 már rendesen leszívja a tápot, 2x6600 meg nem igazán éri meg. Inkább veszek egy x850xt-t...

R.I.P. Pentium 4

(#66) anaqer válasza Yaye (#62) üzenetére


anaqer
veterán

Igen. A fórum nyelve a magyar. A cikkekről sehol nem volt szó. ;]
(A -mánia pedig valóban ''sux'', de akkor is ha éppen hungaro-.)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#67) polika válasza matteo20 (#60) üzenetére


polika
senior tag

lemaradt a 6800után a gt pedig azt akartam írni...viszint az tényleg valós hogy pcie-s 6800 vagy gt-t nem igazán találni

(#68) Yaye válasza anaqer (#66) üzenetére


Yaye
őstag

A cikkre nem is szóltam egy szót sem. A ''sheesh''-ekre és ''blecch''-ekre céloztam :)
Nehéz volna hungaromániáról beszélni egy magyar nyelvű egyén esetében lévén ott az az alap. De hagyjuk, ne piszkoljuk má össze jezta szíp topikot ennyi offal.

(#69) Dreamcaster


Dreamcaster
senior tag

Tippre milyen ára lesz a lapnak? 40-50K között, mint az ASUS sli?

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#70) zax válasza Dreamcaster (#69) üzenetére


zax
tag

Szerintem inkább 50-60k között, mivel rá van írva, hogy fatyalitty :)

R.I.P. Pentium 4

(#71) voortex


voortex
tag

nah mostmár csak egy jókis nforce4-es alaplaptesztre várok!:DD

A processzor füstel működik, ha kijön belőle a füst nem működik tovább.

(#72) nRu3


nRu3
addikt

A lap ára most!!!
a sima AN8 Bővebben: link kb 240$ azaz 44000ft.

a AN8 Fatal1ty Bővebben: link kb 320$ azaz 59000ft.:Y

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#73) Dreamcaster válasza nRu3 (#72) üzenetére


Dreamcaster
senior tag

Hát ezek nem normálisak. Mikor megy le 40K -ra?

[Szerkesztve]

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#74) nRu3 válasza Dreamcaster (#73) üzenetére


nRu3
addikt

Akkor megy le 40K -ra amikor már jönnek az nForce5-s lapok:U

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#75) D.Orion


D.Orion
veterán

Hú, vage de nagyon sok az off, ezekhez hozzá se szólók inkábbb, mert úgyis én húznám a rövidebbet. :D Nah a név hallatán nekem ez eset le kapsiból:
Abit NF-7 >>Abit NF-8
Abit AN7 >>Abit AN8
Vage mi ez tök jó, legalább könnyen meg tudom jegyezni, hogy melyik miben különbözik a másiktól, mert egy másik márka(ASUS) ''enigma kódrendszerétől'' már a pofám leszakad. Pl.: VGA-nál, de alaplapnál is van nekije ilyen..

(#76) D.Orion válasza nRu3 (#72) üzenetére


D.Orion
veterán

Áhhhh!!!! Ez qurva sok, akkor inkább maradok az AN7 and 2500+@2400Mhz-nél :DD Majd veszek egyet használtan :B:C

(#77) Scream007


Scream007
őstag

brutál:)))
hajrá amd funok.:C

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#78) nRu3


nRu3
addikt

Egy jó lap is lehet drága, miért lehett csak a videokari és a proci 100e felett:P

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#79) anulu válasza Dreamcaster (#69) üzenetére


anulu
félisten

ASUS A8N-SLI Deluxe bruttó 39400 pénzért fogható kiskerben 3év garival.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#80) anulu válasza polika (#50) üzenetére


anulu
félisten

leginkább a hardware-es tűzfal és a tuning vonz ennél a lapnál, nomeg az SLI lehetősége. egyelőre semmi esélyem a 2 VGA-ra, ösülök, ha ezt kinyögöm.

sima 6800 nincs PCI-E-n, pedig, ha lenne, akkor SLI nélküli lapot vennék.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#81) anulu válasza anaqer (#66) üzenetére


anulu
félisten

a számítástechnikáé meg az angol. ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#82) nRu3


nRu3
addikt

Kell a gyíknak az ASUS A8N-SLI Deluxe bruttó 39400 pénzért :P inkább vesszek kb.50-60e majd ABIT-ot sli nélkül és rakok bele 1db X850XT-t:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#83) Daywalker válasza nRu3 (#82) üzenetére


Daywalker
addikt

Ami nálunk járt beta Asus A8N alaplap érdekes dolgokat művelt. Én mindenesetre megvárom az Abit SLI lapját.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#84) petey


petey
tag

ebből nemtom mi igaz

Az Abit a Las Vegasban megrendezett Consumer Electronics Show-n végre felfedi az első PCI Express felülettel ellátott AMD 64-es processzorhoz tervezett alaplapját.
''A Show-n, bemutatjuk legújabb sikervárományosunkat a PC-játékosok birodalmában. Ha sikeres lesz az Abit Fatal1ty AA8XE termék, piacra dobjuk az nVidia nForce4 alapokra épülő Fatal1ty AN8-as változatot is; felszerelve a legfrissebb technológiáinkkal, mint például a DualOTES, az AudioMAX, az OTES RAMFlow és az nGuru,'' - hangzott el az Abit nyilatkozatában. A cég állítása szerint egy extrém teljesítményt nyújtó terméket kínál legnagyob stabilitással és megbízhatósággal kompromisszumok nélkül. Emellett még az árát is barátságosra tervezik. A kifejezetten játékőrültek számára fejlesztett eszközből kihagytak bizonyos elavult portokat, viszont több újabb alkotóelemmel bővítették, mint például a Fatal1ty játékpanel, ami az Abit 3rd Eye (harmadik szem)továbbfejlesztett változata. Ezen kívül megtalálható az USB-port, a hangcsatlakozók, a FireWire, a Serial ATA csatoló és egy biztonsági fedővel ellátott CMOS-reset gomb.

(#85) nRu3 válasza Daywalker (#83) üzenetére


nRu3
addikt

Milyen érdekes dolgokat művelt?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#86) nRu3


nRu3
addikt

Mikor ér ide a Végz3tem:U:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#87) Zord válasza nRu3 (#86) üzenetére


Zord
csendes tag

Ha végz3tre vágysz feküdj a sinekre:P

(#88) nRu3 válasza Zord (#87) üzenetére


nRu3
addikt

Nem erre gondoltam, de azért kösszönöm jó kívánságodat:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#89) Zord válasza nRu3 (#88) üzenetére


Zord
csendes tag

;]

(#90) nRu3


nRu3
addikt

Ha valaki már látott valahol tesztet erröl a laprol akkor légyszi linket rakjatok be?!

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#91) morzsa válasza nRu3 (#74) üzenetére


morzsa
aktív tag

Lehet, tévedek, de mintha Nforce5 Inteles lenne, nem?

Ha már itt vagyok, azt mondom: legyen a csúcslap egy DFI NF4-D amiből ceruzával SLI-t rajzolok ha megjött. :)

[Szerkesztve]

https://linktr.ee/wbteam21

(#92) nRu3 válasza morzsa (#91) üzenetére


nRu3
addikt

Lehet nem tudom, az inteles lapokat egyáltalán nemismerem szerencsére akkor legyen nforce6 vagy 7

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#93) petey


petey
tag

éjjjen hétfőn lehet ostrom alá venni a zexpertet :DD

http://www.expert.hu/site/index.php?sid=hirek&hid=105

(#94) -=Berkut=- válasza petey (#93) üzenetére


-=Berkut=-
csendes tag

Lehet futni gyerekek:))
http://www.ipon.hu/

ABIT AN8 Fatal1ty 35,990 Ft 44,988 Ft

(#95) nRu3


nRu3
addikt

És még elág korekt áron adják [kép][kép][kép][kép][kép]

csak sajna nincs most pénzem rá ezért nem rohanok érte, de veszek amint megtehetem[kép]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#96) -=Berkut=-


-=Berkut=-
csendes tag

Senki sem vett még ebből a várva várt lapból?

(#97) nRu3


nRu3
addikt

szegények vagyunk mint a templom egere:O

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#98) petey válasza -=Berkut=- (#96) üzenetére


petey
tag

de...akadt :)

(#99) nRu3 válasza petey (#98) üzenetére


nRu3
addikt

Amásik totyikban nem ugy tünt hogy mintha te vetél már:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#100) petey válasza nRu3 (#99) üzenetére


petey
tag

nemis mondtam hogy én vettem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.