Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anaqer


anaqer
veterán

OTES... blecch. Jó ötlet, rossz megvalósítás. :(
De legalább az NF4 chipre könnyebb normális hűtőt rakni.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2) Wolverine


Wolverine
félisten

Ideje volt, már kezdtem hiányolni az AN8-at... Lehet, ez lesz a következő lapom ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) erdoke válasza anaqer (#1) üzenetére


erdoke
titán

Gondolom, ha már felszelték az OTES-sel, akkor használni is kell. :D
A chipsetre kell is a hűtő, ha jól olvastam a híreket. Kis forrófejű...

A legjobb aláírás a héten

(#4) Domy válasza erdoke (#3) üzenetére


Domy
aktív tag

Várom már nagyon, mert ha sokáig lustálkodnak veszek egy Dothan-t :DDD Épp most akartam venni lapot, mert az előző elment... de akkor lehet vmi olcsóbbal kihúzok még 1-2 hónapot :DDD

(#5) Szőrös 


Szőrös 
veterán

kép alatti szöveg : Fata1ty . javítani kéne.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6) Renwick válasza Szőrös  (#5) üzenetére


Renwick
őstag

Javítva. Ezúton kérünk elnézést Mr. Wendeltől... :DDD

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#7) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Kicsit off, de mi van az eljárással az Abit ellen? Az adócsalásos téma. Köze van hozzá, hogy így elmaradt az NF4-gyel?
SLI?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#8) arpi6k válasza Jim Tonic (#7) üzenetére


arpi6k
addikt

Bővebben: link

Intel & ATI

(#9) Jim Tonic válasza arpi6k (#8) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Jó, ez egy LOL. Ha gariban becart, kicserélték nyilván, ha nem, gari után nincs mit sipítozni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10) #16741888 válasza Jim Tonic (#7) üzenetére


#16741888
törölt tag

Az itteni PCI-E 16x sín oda került ahova az sli lapokon kerülaz 1x sín. Szerintem így tudták a chipsetnek a többi lapokon lévő hülye helyét kiküszöbölni.

[Szerkesztve]

(#11) nRu3


nRu3
addikt

Erre a lapra vártam már, remélem jó gazdag tuning és beálitási lehetösége van a és stabilan is fog menni, mert már szeretném lecserélni ezt a szar lapomat végre valami jóra:DDD

Csak tartok töle az ára 1kicsit magas lesz:F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#12) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

jah, nem kötekedés, és lehet, hogy így fordítjátok, de fatality az inkább balsors, a végzet az inkább a destiny vagy fate.

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) Renwick válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


Renwick
őstag

Igazad van. De így sokkal nagyobbat üt a cím. ;]

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#14) anulu


anulu
félisten

dizájnos, meg valszeg gyors meg stabil is lesz, de nekem akkor is hiányzik az SLI! jelenleg nálam a ''következő alaplapom'' címre a tegnap bemutatott ASUS lap a legesélyesebb ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) Domy válasza anulu (#14) üzenetére


Domy
aktív tag

Én személy szerint erre vártam! Nekem nem kell SLI, akinek nem elég egy X850 annak :P

(#16) nRu3


nRu3
addikt

Találtam 1-2 helyet ahol AN8 Fatal1ty kb 300$ körül van:Y:Y:Y

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#17) Yaye válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


Yaye
őstag

''fatality az inkább balsors, a végzet az inkább [...] fate''

Neeeem. Fate->fatal->fatality. Végzet, végzetes, végzetesség. Ugyanaz a szó. :)

(#18) hm


hm
aktív tag

Végz3t

Ez is szándékos?

(#19) anaqer válasza hm (#18) üzenetére


anaqer
veterán

163|\|.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#20) VladimirR válasza hm (#18) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ez a 1337 irasmod resze, ami latszik pl Fatal1ty neveben is

(#21) hm válasza anaqer (#19) üzenetére


hm
aktív tag

Aha. Ezek szerint annak a 3-asnak nyomós oka van, de mi?

VladimirR: Nem értem. Simán mellé lehet ütni a billentyűzeten az e betűt 3-má. Meg mi az az 1337-es írásmód?

[Szerkesztve]

(#22) anaqer válasza hm (#21) üzenetére


anaqer
veterán

163|\| = ''igen'' (Bővebben: link)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#23) VladimirR válasza hm (#21) üzenetére


VladimirR
nagyúr

4 1337 1r45m0d 42, am1k0r 837uk h3ly377 50x0r 524m0k47 h452n4l52
a leet (elite) irasmod az, amikor betuk helyett sokszor szamokat hasznalsz (tobbek kozt, mert illik meg bonyolitani azzal is, hogy idonkent rAcsAPsZ a ShIFt-rE Is, HOgY eZzeL MeG AtlAthATaTLanAbB L3Gy3n 4M17 1r52)
neten, jatekosoknal (g4m3r-eknel :DDD) igen gyakori

p.s.: tenyleg! egymas felett vannak, az e es a 3-as, de nekem ez eddig fel sem tunt :)

[Szerkesztve]

(#24) dzsoni


dzsoni
senior tag

Van sima AN8, AN8-3rd Eye, AN8-V is. A Fatal1ty-hez képest csak szín eltérést vettem észre, bár nem nagyon mélyedtem bele.

Szerintem a sima an8-as lapok jóval olcsobbak lesznek mint a Fatal1ty verzió. Kijön SLI-vel és már rohanok is megvenni :)

(#25) hm válasza anaqer (#22) üzenetére


hm
aktív tag

:Y

Fanatizmus. Szerintem. :U

Ilyenkor úgy rosszul érzem magam, de köszi.

(#26) nRu3 válasza dzsoni (#24) üzenetére


nRu3
addikt

AN8, AN8-3rd Eye, AN8-V mind a három lap sima nForce4 chipel megy, Fatal1ty-s verzio pedig nForce4 Ultra chipes .
ez a sli őrűlet már fáj :F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#27) Renwick válasza hm (#18) üzenetére


Renwick
őstag

Igen, szándékos. Kis játékosság a címben, semmi több... :)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#28) dzsoni válasza nRu3 (#26) üzenetére


dzsoni
senior tag

Hja jóvan, mondom nem mélyedtem bele :)

SLI lap ha jól tudom megy egy kártyával is. Namost ha idő közben sikerül beszerezni mégegy kártyát akkor neámmá hogy a lap legyen kevés...

(#29) Jim Tonic válasza hm (#25) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ne viccelj! Kérdeztél normálisan, elmondták. Erre való a fórum. inkább kérdezni, mint hülyeséget írni. Ez így normális. Emiatt ne érezd magad rosszul. ;)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#30) hm válasza Jim Tonic (#29) üzenetére


hm
aktív tag

Azért érzem magam kicsit rosszul. mert Nem Tudtam. (A Google is valami Árpád-kori dolgogat hozott az ''1337 írásmód''-ra... :D )

(#31) Kalwa


Kalwa
tag

Nem értem, hogy mit kell májerolni ezt a némbert :(( Engem inkább taszít, hogy valakiről neveznek el egy alaplapot vagy bármi mást. Hogy képzelik? Ráadásul pont egy olyan emberről, aki már régen eltűnt a süllyesztőben. Nevetséges...

(#32) Raymond válasza Kalwa (#31) üzenetére


Raymond
félisten

''Ráadásul pont egy olyan emberről, aki már régen eltűnt a süllyesztőben.''

Hmm...en ezt valahogy nem vettem eszre.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#33) Jim Tonic válasza Kalwa (#31) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Jah, be ne költözz egy utcába, amit valakiről elneveztek. Ez nem ugyanaz, de a gamerek között van neve. Ezen kívül az Abit marketingesei lehet, hogy jobban értenek hozzá. ;)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#34) he7edik.


he7edik.
addikt

Milyen szarok is a (Nike) AIR JORDAN cuccok:))
Ja és hogy eltünt a süllyesztőben az a kis senki

:DDD

Égő szöveg a flém vázon

(#35) sharker


sharker
aktív tag

Az egyik Pci express/1x talán:F a kicsire gondolok/ csati miért van kintebb mint a többi?

Megjegyzés:Azért az Abitnál vmiért utálják a floppykat:D
Hisz a floopy csatit jól eldugták:)
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#36) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Végz3t :C

(#37) fLeSs válasza sharker (#35) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Miért ne? Létezhet olyan vezérlőkártya, amihez nem kell a hátlapon takarólemez, mert nem kommunikál a külvilággal (pl. RAID-vezérlő).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#38) sharker válasza fLeSs (#37) üzenetére


sharker
aktív tag

Oké-oké:)
Csak nem tudtam hogy miért;)

(#39) zax


zax
tag

Ez az OTES hűtés egyáltalán nem tetszik rajta :( Nekem volt KV8-Max3-as lapom, 1db OTES ventivel, de már az is az őrületbe kergetett, pedig ''csak'' 4000-en pörgött (AbitEQ-val vissza volt fojtva). Ha 2 ilyen venti zúgna itt nekem, biztosan kirohannék a világból :))

R.I.P. Pentium 4

(#40) fLeSs válasza zax (#39) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én arról az első pillanatban leszedtem. :)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#41) anaqer válasza sharker (#35) üzenetére


anaqer
veterán

Az egyik Pci express/1x talán a kicsire gondolok/ csati miért van kintebb mint a többi?

Mert az nem PCI-E csatlakozó. :) Az ''alaplapi'' ''hangkártya'' panelje megy bele.
(A floppykat meg nem csak az Abitnál utálják... :P)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#42) fLeSs válasza anaqer (#41) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Tényleg. Ettől függetlenül láttam már olyan lapot, amin a nyák belsején volt a PCIe x1 foglalat.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43) Daywalker válasza anulu (#14) üzenetére


Daywalker
addikt

Épp ma és holnap tesztelem az Asus lapot. Sajnos nem mondhatok róla semmit, mert lelőném a poént...mielőtt megjelenik a cikk ''A'' lapban:)
Ja és ez másfajta teszt, mint ami itt volt a pH!-n:D

Apropó, én is vártam már az Abit lapjára. NF7-S után nem kérdés, hogy mit választok...(nem hagyom cserben a legkedvesebb márkám:D)
Sajnos az SLi változat még várat magára:(



[Szerkesztve]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#44) anulu válasza sharker (#35) üzenetére


anulu
félisten

szvsz a floppyt lehetne felejteni már egy ideje. kb 2éve nincs floppy a gépemben, és egyszer sem éreztem még eddig hiányát.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#45) anulu válasza Daywalker (#43) üzenetére


anulu
félisten

lássuk/halljuk/mittudomén! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#46) Sanya


Sanya
nagyúr

Renwick te sem voltál magyarórán, mikor kellett volna, és még újságot is írsz. gamer hallod ennek van egy magyar megfelelője: játékos. vagy akkor le se fordítsd, hanem másold be angolul az egész szöveget

[Szerkesztve]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#47) anaqer válasza Sanya (#46) üzenetére


anaqer
veterán

A stílusteremtő eszközökről hallottál-e már? Hát Xanaxról? Sheesh... :U

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#48) polika válasza arpi6k (#8) üzenetére


polika
senior tag

nekem a listán felsorolt kt7a-m van és amióta megvettem azóta egyfolytában be van kapcsolva a gép (linux) öszesen max 1 napot állt az 5 év alatt..lehet felrobban majd de kihúzta az idejét és nemsokára lecserélem a mostani otthoni lapomra ami egy kg8-as (ha meglesz az új a64-es lapom)

(#49) Yaye válasza anaqer (#47) üzenetére


Yaye
őstag

Mi az a sheesh? :U (:DDD)

(#50) polika válasza anulu (#14) üzenetére


polika
senior tag

2x 6800gt-re hajazol vagy mi?
mer 2x6600gt-t venni baromság inkább jobb akkor 1x 6800 kevesebbe kerül és azonos teljesítmény...ha meg az indokod az hogy majd később ha megin lesz zsé akkor upgradeled akkor szerintem az is baromság 1-2 év múlva 6600gt árú karcsi elfikázza majd a mostani 6800gt-t is

szerintem

mer milyen videókártyát szeretünk? há a jó videókártyát szeressük..
olcsós, éhségbe nem kergetős, mégis dúmban mindent agyonlövöldözőst
csillogó villogós nagyon márkás a zárt házban sosem látóst, de haverok előtt azér jól felvágóst

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.