Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] ATI All-in-Wonder VE bemutató (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Sikló


Sikló
tag

Az elv szerintem mindenképp dicséretes. Mármint a vékony pénztárcájúakra gondolás. De mégis, ez kb mekkora NVidia kártyának felel meg?

''Attól, hogy valaki paranoiás, még üldözhetik...''

(#2) HEBI válasza Sikló (#1) üzenetére


HEBI
senior tag

Gef2 ti/vx

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#3) utax válasza Sikló (#1) üzenetére


utax
aktív tag

nem ez a lényeg, mert aki ilyet vesz, az nem játékra veszi, azaz értelmét veszti az összehasonlítás

Use the force, Dude !

(#4) Den válasza utax (#3) üzenetére


Den
veterán

Arról nem is beszélve, hogy nincs is ilyen all in one nvidia kártya amivel össze lehetne hasonlítani.

www.simson4t.hu

(#5) twollah


twollah
nagyúr

Egy agyon integralt gepnek ahol nincs AGP port kifejezetten unikum.

(#6) Male


Male
nagyúr

Remélem azért AGP-s változata is lesz (elég fura, hogy PCI-os, ráadásul elég rendesen vissza is foghatja a kártyát a PCI sávszélessége -> tudom, hogy a 7500-as nem egy csúcs 3D kártya, de azért a PCI még ennek is kevés).

(#7) Turmoil válasza Male (#6) üzenetére


Turmoil
senior tag

Mi a gond? AGP-s ultrabrutál gamerkártya + egy ilyen PCI-s AIW. Tehát ez egy jobb tuner saját vga-kimenettel.

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#8) rog válasza Male (#6) üzenetére


rog
addikt

van pci-os 9000-es is :)

(#9) Male válasza Turmoil (#7) üzenetére


Male
nagyúr

3D teljesítményben elég lenne nekem egy 7500-as (úgyse nagyon játszok), mellé venni még egy kártyát meg elég sokba kerül, ráadásul hogyan kössem be a monitort (van mégegy, de az csak 14-es, és kiesik a szemem tőle, úgy villog)?

Ráadásul amit te írsz, annál még mindig jobban megéri egy 9700-as AIW.

(#10) Vidra válasza Male (#6) üzenetére


Vidra
csendes tag

Tudtommal van AGP-s változata, de ennek nem is ez a lényege...
Szerintem itt valami olyan megfontolás található, hogy miközben ezerrel DOOM3-at nyomsz a 9700Pro-n a kis PCI-os kártyádon szépen digized be a TV műsort, hogy a csata után megnézhesd! :D

(#11) rog válasza Vidra (#10) üzenetére


rog
addikt

szerintem nem gond akkora itt hogy nem agp-s
64mb ram van rajta, aminek a texturai abba nem fernek bele, azt mar a 7500 ugyis szetrangatna.

lehet vele quake3-azni, de csak mint bonus, a hangsuly szerintem a video kepessegeken van.
no meg a kepminosegen:)

(#12) Den válasza rog (#11) üzenetére


Den
veterán

ez az, ráadásul többmonitoros üzemmódhoz is jó megoldás.

www.simson4t.hu

(#13) Bagoly válasza Den (#12) üzenetére


Bagoly
senior tag

Hát, ha emberi ára lesz, akkor megvan a pinnacle pctv-m utódja. (ez az új pcb-s kártya eddig csak a saját progijával hajlandó 288*352 felett digizni, az meg vicc, hogy milyen erőforrás zabálom, optimalizálatlan vacak.) Vajon a tv-out-ját lehet majd PAL-osítani? (esetleg szállíthatna PAL-ost is az ATI. Ugyanis van ám valami Európa nevű dolog a nagy vizen túl is. :( )

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#14) Bagoly válasza Bagoly (#13) üzenetére


Bagoly
senior tag

Mármint az erőforrást nem én zabálom, hanem a pctv-vision nevű csoda-szoftver. :DDD

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#15) rdi


rdi
veterán

Nem baj az, hogy píszíájos? :)
Rdi

Fej! Tor! Potroh!

(#16) rdi


rdi
veterán

Off Mindenkitől bocs hülye kérdés volt, a válaszok már megvoltak, amikor kérdeztem. :((

Fej! Tor! Potroh!

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] ATI All-in-Wonder VE bemutató (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.