Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) The Thing


The Thing
tag

Eddig az Amd-nek a legnagyobb fegyvere az ár/teljesitmény volt. Ha most sokkal drágább procikat hoz ki akkor az vagy nagyo jo kell legyen vagy nem josolok sok sikert az új procinak.
Na jo az igaz hogy ezek csak az induló árak.

''Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat!''

(#2) fzr1000 válasza The Thing (#1) üzenetére


fzr1000
tag

mondjuk 470 euro az kb 113000 Ft, es nem 169eFt (ez volt a cikkben), viszont arlistaban meg a 2700+ -t latni 470 euro kornyeken...

(#3) fzr1000 válasza fzr1000 (#2) üzenetére


fzr1000
tag

szoval az 169 lehet igaz is...

(#4) hobizoli válasza fzr1000 (#2) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Hat nem tom de en 72+AFA-ert lattam XP2700+-t, ez ugy br 376EUR-nak felel meg.

hobizoli

több drón kell ;P

(#5) Beca


Beca
csendes tag

A pricewatch oldalán 632 dollár a 3000+ legalacsonyabb ára, a 169 reális is lehet. A 2800+ 406 dolcsi:) Itt sajna az ár nem az AMD mellet van.

(#6) fzr1000 válasza hobizoli (#4) üzenetére


fzr1000
tag

OK... ugy latszik, amit en neztem, az mar nem igazan friss, viszont akkor a 169 tenyleg sok

(#7) vernyul


vernyul
tag

''Érdekesség, hogy az XP 2800+ CPU-t Németországban gyártják, mégsem elérhető sem Európában, de még Németországban sem.'' Ezt nem tudom honnan vettetek azwert jobban meg kene gyozodni a sziturol mielott ilyeneket mond az ember pusztan 500euro es a tied lehet a proci:DDD
[L]http://www.arlt.com/shop/index.php?here=shop[/L] aki nem hiszi jarjon utana

What kind of Csatahajo?

(#8) ManOwaR


ManOwaR
tag

az amd árai röhelyesek

(#9) The Thing


The Thing
tag

Ja meg azért arra is kiváncsi vagyok hogy mennyire lehetlesz majd húzni a prcit?
Mert ebben még mindig az Intel a jobb.(Bár én pártatlan vagyok).

''Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat!''

(#10) Higany


Higany
csendes tag

Tudomásom szerint Drezdában ''csak'' a magok készülnek, a tokozást Malajziában végzik.

Ekkora a német és a maláj bér közti különbség, megéri nekik konténerbe pakolni a sok-sok procimagot majd a fél világon keresztül utaztatni és dobáltatni a dokkmunkásokkal :)

AMD & NexGen PWR!

(#11) Higany


Higany
csendes tag

Egyébként úgytűnik árban a P4 3.06-hoz van belőve a 3000+, nagyjából ugyanannyit kérnek mindkettőért.

AMD & NexGen PWR!

(#12) bdav


bdav
őstag

Új prockók ára mindig brutális. Majd megy még lejjebb is (folyamatosan szoktak leárazni). Ráadásul ami még jelentősebb, hogy a lassabbak is ''olcsósodnak'' az árleszállítások által.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.