Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .tnm


.tnm
addikt

Apócska?:)

[Szerkesztve]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2) .tnm


.tnm
addikt

jah, és 'ő'-t banoltátok?:)

[Szerkesztve]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3) Gebriel


Gebriel
veterán

De ha információim nem csalnak akkor ennek a telefonak 256MB a belső memóriája nem :F

(#4) Ricardo


Ricardo
félisten

''Az újdonságban azért van WAP böngész''

(#5) Jégkokó válasza Gebriel (#3) üzenetére


Jégkokó
veterán

Akkor kicsit többe kerülne a telefon ;]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6) blueMerle válasza Gebriel (#3) üzenetére


blueMerle
veterán

256Mb? Ennek? :D
Többe kerulne a flash memóriaa telóban, mint maga a telefon :DD

(#7) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Ejh, ez van, ha az ember rohan reggel, hogy elérje a buszt, de még talál egy hírt az utolsó pillanatban fogmosás közben. Javítottam, köszi.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

240 kB-ra WAV-csengőhang!!![kép]

Samsung Galaxy A54

(#9) blueMerle válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


blueMerle
veterán

Miért? 2-3 másodperces ''brümm-brümm'' ''múúú'', ''bééé'' és ''vau-vau'' féle fantasztikus effektek beleférnek. Söt, akkor még nem is beszéltem a fingós Jambás hiperintelligens sms jelzöhangokról. :D

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

Ennek a telefonnak Kb semmi értelme.
Ez a ''tudás'' az alsó szegmensben és kevés.

(#11) blueMerle válasza Ricardo (#10) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem mindenki mp3-azik a telefonján és fényképez. Van olyan ember is, aki csak telefonál egy telefonon, ez bármennyire is hihetetlennek hangzik :D

A dolog ott van elba..rontva hogy ez egy Sagem ;]

(#12) Ricardo válasza blueMerle (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

Aki meg ennyire nem használja másra a telefont az még nyúzza a 3410-ét vagy valamelyik még működő régi készülékét. Ez a célközönség 4-5 évente cserél telefont. van pár alternatíva ebben a kategoriában. Ők tudják, biztos van értelme csak én nem látom :D

(#13) blueMerle válasza Ricardo (#12) üzenetére


blueMerle
veterán

Kezded kapisgálni a lényeget. ;]
Arról van szó, hogy azok az emberek, akik csak telefonálnak, valszeg nem szeretnének 4-5 éves megbízhatatlan bumszlikkal járni, mivel ök is ugyanúgy szerethetik az elegáns telefonokat, de ha egyszer nem kell nekik a sok megapixel és megannyi szines csillivilli szar, akkor minek vegyék meg? Na ezért kellenek az elegáns low-end telefonok.

whehe két ''kutya'' beszélget :D

[Szerkesztve]

(#14) Ricardo válasza blueMerle (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

Aki megbízható telefont akar nem sagemet vesz. Itt fonódik egybe amit mondunk.
Nincs értelme mert :DD Sagem

(#15) Gebriel válasza blueMerle (#6) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor tévedtem :B
De az biztos hogy a Sagem kijön egy alsókategoriás telefonal(kb ugyan ilyen) amelynek 256MB a memója.
Azt gondoltam ez az.

(#16) Jégkokó válasza Gebriel (#15) üzenetére


Jégkokó
veterán

Alsó kategóriás telefonba kötve hiszem, hogy beleraknak 256 mega belső memóriát, mert egyrészt nem éri meg, másrészt ugyse használnák ki azok akik ilyen telefont vesznek.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#17) Gebriel válasza Jégkokó (#16) üzenetére


Gebriel
veterán

Pedig a Sagem területi képviselő ezt mondta ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.