Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Érdekes házikó (nekem speciel tetszik) és az ára sem annyira húzós...
Mod.: bár kicsit kényelmetlenek lehetnek a ház tetején lévő kivezetések... :U

[Szerkesztve]

<< Heimdal >>

(#2) Remington


Remington
őstag

huh k*rva jól néz ki! csak a mo-i árától félek :O

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#3) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Príma!! :C

All Black...

(#4) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Ez a 200mm-es venti felülre tök felesleges. Overkill. Egyébként fasza ház.
A P190-ról miért nem szól a fáma. Az is nagy durranás lesz.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#5) dokar


dokar
addikt

Már csak egy ormány kéne rá és kapnánk egy porszívót. :DDD

extra - SEXRay

(#6) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Nekem is tetszik a ház, de ez a az alsó tápelhelyezés... Mit is mondjak, biztos nem fog elférni a kártyáktól, memóriáktól egy belső mobilerack, vagy átrendezem: felülre a HDDkeretek ventistül, alulra az ODD és faint.

A másik negatívum: attól, hogy gamer, még tele kell rakni karácsonyfaizzókkal? Miért? :O Ha vennék ilyen házat, az első dolgom a venticsere lenne. Remélem, azért az a20cm-s venti a proci fölé lett rakva, amúgy meg mi értelme van, ha a felette lévő pakolóhelyet lefedi az ember egy chip Magazinnal? ;]

A tetőn lévő aljzatok és gombok szvsz nincsenek ott jó helyen, viszont az a fül és a pakoló-hely :o jó ötlet, bár a fül vékonyka lehet, vágna a súly alatt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) bambano válasza macilaci78 (#6) üzenetére


bambano
titán

Sajnos nem vízszintes a teteje, így amit ráraksz, leesik. Gondolom, aki mindig vízszintes hely hiánnyal küszködik, mint én, az ennek nem örül, pedig egyébként tetszene ez a ház. Remélem, rendesen megoldották a diszkek rezgésmentesítését, különben fabatkát se ér.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) bambano válasza Remington (#2) üzenetére


bambano
titán

Nem tudom, jól látom-e, hogy 149 dollárban nincs táp. Ha igen, akkor azért nem annyira haveri ez a pénz.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) Uncool Ben


Uncool Ben
tag

Jaj de jó, csilivili, de legalább cserébe zajos. :DDD

(#10) Face8814 válasza bambano (#8) üzenetére


Face8814
őstag

Egy ilyen kategóriás házban soha nincs táp. Szét lehet nézni konkurens gyártók ugyanazon kategóriás házai között, egyikben sincs táp.
Tovább megyek! Minek lenne egyálltalán? :F

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#11) macilaci78 válasza bambano (#7) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A teteje vízszintes, az oldala csak a trapéz alakú, hogy a hordfoggantyú kiemelkedjen a tető síkjából. Pakolhatsz rá pátran, legfeljebb a fül lesz útban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#12) LivingColour


LivingColour
tag

Elég jól néz ki, szemből tiszta TT Armor (az áthelyezhető 3-as hdd keret ventivel ugyanúgy megtalálható benne), bár ott 11 db 5,25''-ös hely van. Az a felső venti elég hatalmas, ha feltekerik a fordulatszámot talán még fel is száll a ház. :DDD ;)

E jóó vót! Hol termett? Nem termett, permet!

(#13) bambano válasza macilaci78 (#11) üzenetére


bambano
titán

Akkor az én szememmel valami baj van.

[link]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) bambano válasza Face8814 (#10) üzenetére


bambano
titán

De akkor egyet érthetünk abban, hogy nem olcsó ketyere, 149 dollár legalább 32-34 ezer forint simán átváltva, mire ideér, még több. Egy rendesebb táp is vagy egy 20-as, az egész jó közelítéssel 60 rugó...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15) gorlin


gorlin
őstag

Ha kis mértékben is de valahol azért érződik a cooler master stacker hatása...

(#16) bambano válasza gorlin (#15) üzenetére


bambano
titán

Ja, a merevlemez tartókban. Csak a stackerbe 3 5.25-ös helyet elfoglaló tartóba 4 3.5-ös diszk fér, és zörög, mint atom, itt meg 3 helyre 3 diszket lehet tenni és nem tudjuk, milyen hangja van.

Szerintem eddig legjobb megoldás az antec sonata 1-ben levő gumibakos lemeztartó volt.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17) laci06


laci06
senior tag

szép ház, jah és a tengeretúlon is a bolti átlagára az 130dollár körül van, egy tesztben láttam 109-150$ odaát...
egyébként nagyon tetszik, kell egy ilyen:)

[Szerkesztve]

(#18) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Nekem nagyon bejönne, ha nem lenne ennyire nyitott! Én a halkságra gyúrok és ezzel ez nem megoldható sajna!

(#19) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Ezek már nem is házak, hanem ventillátor tartó keretek :)

(#20) Csapi007


Csapi007
veterán

Hát ez tök zsír. Szép, jól szellőzik, és a kis tárolórekesz. :C

"Csak úgy mondom"

(#21) CriticalHit válasza KriszBoy (#18) üzenetére


CriticalHit
őstag

P180B vagy SOLO, ha Antec.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#22) macilaci78 válasza LivingColour (#12) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az a felső venti elég hatalmas, ha feltekerik a fordulatszámot talán még fel is száll a ház.
Ezt gondold át! Éppenséggel az a venti lefelé nyomja a házat... Nem hiába trapéz alakú az oldalfal, meg kellett erősíteni a felső keresztmerevítőket, nehogy meghajoljanaka a venti által gerjesztett erőknek. :o

Bár ha a venti által kiszívott meleg levegő fölé egy hőlégballont raksz, talán tudod ellensúlyozni a lefelé ható erőket és nem fog megsűllyedni a padló... :DDD

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23) LivingColour válasza macilaci78 (#22) üzenetére


LivingColour
tag

Hát lehet hogy nem gondoltam kellőképpen át a dolgot :F
Szvsz mindenképpen le kell rögzíteni a házat, hogy ne menjen se felfelé se lefelé :DDD

E jóó vót! Hol termett? Nem termett, permet!

(#24) macilaci78 válasza LivingColour (#23) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Illetve előre-hátra, a szívó-toló hatás miatt... Amúgy tényleg ütős kis porszívót lehetne belőle csinálni... :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Ez egész egyszerűen gyönyörű. :C Ha lenne feleslegesen 40 rugóm, biztosan vennék egyet. Szerintem a felső csatik pont jó helyen vannak. Ekkora és ennyi ventivel meg rheumás lesz tőle a grafkártya. :DDD :DDD :DDD

Rip and tear

(#26) kovy79


kovy79
őstag

Tényleg gyönyörű, pofás házikó.
A 20 cm-s venti nem semmi. :C

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#27) bambano válasza macilaci78 (#22) üzenetére


bambano
titán

Ha már nagyon offtopic akarok lenni:
1. ha valaki helyből felszálló gépet szeretne, az meg fogja tudni oldani, hogy másik irányba forogjon a venti:)
2. ha számolunk, van egy 20 centis felső venti, egy 12 centis a tápban meg egy hátsó 12 centis. Ennyi szívja ki azt, amit a két vinyódoboz előtti két 12 centis benyom. Most vagy bejut máshol is levegő a házba, vagy a két vinyó előtti venti magától fog pörögni, majd termeli az áramot jól az alaplapnak ;)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#28) Ősember


Ősember
őstag

ez igy külsöre nekem nem tul bejövös, viszont amilyen egyszerü a belsö elrendezés, annyira jo :DDD végig 5.25'' és táp alul. az 5.25-öt át lehet alakitani merevlemezeknek is, simán fel lehet a lemezeket akár logatni is, igy a vibrácio = 0, de persze ha 2 merev sin közé fogatsz be valamit az sem rezeg feltétlen :U méretét tekintve is jo, ha jol gondolom nincs ez nagyobb egy chieftec dragon midi-nél (legalábbis ami a magasságot illet). ezt azért hozom fel, mret nekem ez egy lényeges szempont :B a táp alul a sulypont, igy nehezebb berezegtetni :D
ami tényleg beteg lenne az az, ha hátul 2 db 12cm-es venti lenne a tápon kivül :)) lényegében elférne, mert ugye a gigabyte aurorán is meg lehetett oldani. felül viszont nem kell 20cm-es venti... öszintén szolva nem is értem minek oda egy turbona :F akkor már inkább elöre 1 és hátra 1 :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#29) Ősember válasza bambano (#27) üzenetére


Ősember
őstag

pontosan ezért rácsos az egész elölap :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#30) REDeath


REDeath
őstag

Jó ház, csak ez az alsó táp ez nem tudom mért jó. így a ház tetjébe fel kell vinni az ATX csatit, (ez enyhén akár be is zavarhat a codálatos légáramlásba) persze nem rövid egyik tápnak se a kábele de...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#31) .:T.H:.


.:T.H:.
aktív tag

Azon még el sem gondolkoztatok hogy ha kerekeket szerelnénk rá, akkor faxa gyorsulási versenyeket lehetne rendezni ventis házak között.. ;]

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#32) Hoffer


Hoffer
őstag

Nem tudja valaki, hogy hol lehet majd ezt kapni?? Mert már futok is érte a boltba!!! :D :D

(#33) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Akárki, akármit mond, szerintem ez a házikó megéri az árát.
Attól függetlenül természetesen, hogy soha nem fizetnék ennyit egy házért.

Skynet is real. It's called Google.

(#34) Ste


Ste
addikt

nagyon aranyos :C
kár, hogy rövid, és a tetején fölösleges a 20cm-es venti

(#35) Ősember válasza REDeath (#30) üzenetére


Ősember
őstag

olvasd el a hozzászolásom, abban benne foglaltatik a válasz :U ego lvl up :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#36) EQMontoya válasza Ősember (#28) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az a turbina már csak design, nekem tetszik a dolog, kissé marcona külső, de profizmust suggal, és ez a lényeg... nah meg hogy KUSS legyen odabenn :D

Same rules apply!

(#37) macilaci78


macilaci78
nagyúr

bambano: Ez függ az első és hátsó/felső ventik légszállításától is, továbbá ahogy elnézem azt az előlapot és oldallapot, van ott ''falsch-levegő'' rendesen... És a másik irányba forgó venti a hűtés szempontjából nem előnyös, mindemmellet igen komoly venti kell, hogy egy ekkora nehézségi erőt leküzdjön.

Ősember: táp alul a sulypont, igy nehezebb berezegtetni Ezt csak azzal egészíteném ki, hogy a táp alul, felül a bő 1 kilós CPU-hűtő... Nem tudom, tesztre vágyom. :)

.:T.H:. : Vesd fel egy újfajta Ph!-teszt jegyében!

EQMontoya: KUSS legyen odabenn Hát, zajszigetelésben valami irtózatosan nagyot kellett alkotniuk, ha alapáron ennyi venti és ennyi lyuk van a házban...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#38) Foxi


Foxi
senior tag

[link] ánglisul [link] magyarul. Tesztnek lehet egy kicsit kevéske, bemutatónak megteszi :)

(#39) marcee


marcee
addikt

Nem semmi házikó. Ha nem lennne plexis, meg világítós, még talán el is gondolkoznék, hogy a stacker-ről álmodozzak tovább vagy mostantól erről! :D

\m/

(#40) HW-Peter


HW-Peter
tag

Hol és mikor kapható?

(#41) HW-Peter


HW-Peter
tag

A senerit.hu tól kapott tájékoztatás szerint december elején érkezik hozzájuk,
kb 27-29.000 Ft + áfa lesz.

(#42) he7edik.


he7edik.
addikt

Csavarozós :((

Égő szöveg a flém vázon

(#43) Drang


Drang
tag

3 hetig hasznaltam aztan lecsereltem egy Lian-Li-re. (amit meg most akarok lecserelni, mert nem eleg jo a hutese)

Az Antec 900 a legjobb hutesu haz amim valaha is volt (es nekem volt egy par:) de:

valaki felvetette, hogy nem lapos a teteje: ez nem baj, uis van egy kis kialakitott rekesz rajta, ahova mindenfele bizbazt lehet tenni. Radasul adnak hozza egy kis gumi alatetet is.

Ventik: 3 fokozatban allithatoak, de minden esetben ki kell nyitni a hazat, ha allitani akarsz. Eleg bena. Az uj twelve hundred hazon mar kivezettek a kapcsolokat.

Ami nekem a legnagyobb problemam volt, hogy iszonyatosan porosodott. Semmi filtert nem adnak hozza es 2 naponta kellett porszivoznom odabent. Nagy nehezen szereztem ugyan hozza filtert, de azt meg nem tudtam jol feltenni.

Az viszont biztos, hogy az E8400 csak ebben a hazban tudott 4.3 Ghz porogni :C

Ugyhogy most keresek egy olyan hazat, ami hasonlo hutesu, mint az antec 900 volt, de kevesbe porosodik. Az uj Antec twelve-hundredon gondolkodom, vagy egy XCLIO WTBK ADVANCED hazon, ahol 2 db 250 es venti figyel az oldalan, egy 120 as hatul kipufogonak es egy 200 as a teton.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.